Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Białe kobiety, Czarni faceci

Polecane posty

Gość gość
Z tego co widzę chodząc po saunach czy na urlopie na plaży naturystów to fiutki maja tylko trochę większe od białych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, powyższy link działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
murzyni sa the best do sexu, mają wielkie , grube i żylaste pyty, zawsze są gotowi , a spermy mają 5 razy więcej niż białe chłoptasie, uwielbiam jak mi wsadza i się spuszcza , wtedy mam nieziemski orgazm. Białem chłoptasie nie mają takich warunków i nigdy pod tym względem im nie dorównają. A juz najgorsze są polaczki. Maja tekie strasznie małe fiutki, w ogóle ich nie czuję. A jak się spuszcza to pare kropel i to nawet nie tryska tylko im leci po małym. Faceci z polski nie nadaja się do walenia, oni moga nas tylko utrzymywać a na dymanko będziemy chodzić do murzinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak Simon Mol? Do murzynków to możesz sobie iść po HiVa a nie na dymanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ mam ochotę na czarne murzyńisko mmm... Nie ma nic lepszego od murzyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tak, takie muchy jak ty zawsze do g****a lecą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...a w zyciu z czarnym.ciemnym.Dla mnie zwiazek i cos wiecej z "kolorowym"przyrownam w odczuciach do zdrady przez jedna ze stron w malzenstwie,taki kopniak w twarz.Niemam nic do nich ale wole zwiazki bialy z bialym a niemieszane.To jest moja opinia,poglad i niema na celu szerzyc nienawisci rasowej.W tych czasach lepiej usprawiedliwiac swoje poglady ot taka sprawiedliwosc jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne opowiadanie, jestem ciekawa czy prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne. Mogli by dać polskie tłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki uwielbiają czarne pałki. I myślę że to ogólno polska mania. Przyjedź do Wrocławia i udaj się na imprezy gdzie są czarni dj'e.....brrrrr... nic do czarnych nie mam ale polka przerobiona przez 3 czarnych studentów z Afryki w ciągu 1 tygodnia nie stanowi tutaj jakiegoś, z tego co widzę wyjątku. hehehe, cóż jak się pytam, czy nie boją się zarazić Hiv'em to wzruszają tylko ramionami...Reasumując, wiem jakimi kobitkami mam się nie interesować...wystarczy wejśc na piwo do knajpy kiedy gra czarny dj i popatrzeć na wspaniałe rodaczki pląsające ochoczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj dzieciaku z tymi bredniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgB
Czarnoskórzy są świetni w łóżku więc kobiety która raz spróbują bardzo często szukają później właśnie czarnych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polska d***** ma w genach ze sie puszcza z murzynskim gównem smierdzacym taka polka powinna byc ukamieniowana ide sie zrzygac na sama mysl ze moja kobiete moglby dotykac czarny asfalt az mi slabo sie zrobilo zagazowac to k******o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co zrobisz, niektórzy lubią sranie do ryja, niektóre lubią obciągać czarnym pały, wychodzi na to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 15:40 smutna prawda jest taka, że wielu ma takie kobiety nie tylko dotykane przez asfaltów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba logiczne że kobiety chcą na własnej skórze spróbować czarnego kuzynka też miała robił ją na kasę i z innymi więc wróciła do naszych facetów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra jest z czarnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chwalisz się czy żalisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×