Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Białe kobiety, Czarni faceci

Polecane posty

Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on ci dobrze rzyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzyczy? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dikero
Siema to ja Dikero kokodżambo :D ktora z was mi obciagnac moja wszech potezna pala? jest czarna zylasta i ja miec duzo ser pod skorka ktora zgwalcic i ponizyc? lubicie to jak my mudziny was dymamy sramy na klata i traktowac was jak wory na nasza czarna sperma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za prymityw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kolorowy to prymityw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i podszywy też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chetnie pozwolila czarnemu na sponiewieranie moich dziurek :D chcialabym by mnie zdominowal i wzial jak rzecz, tym swoim grubym i twardym k00tasem. ale nigdy bym sie z nim nie zwiazala czy pokazala publicznie- jestem blondynka i dla mnie byloby to splamienie honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj gimbusie do lekcji, jutro szkoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska 90
A ja swoje doświadczyłam i powiem wam dziewczyny, że czarni faceci są najwspanialsi :P Wśród białych trudno znaleźć faceta który byłby przystojny, dobrze zbudowany i dbał o siebie, a większość murzynów takich jest. Dodając do tego "potężny" argument w spodniach, który (jak sama się przekonałam) wcale nie jest mitem :D Przy nich można się poczuć prawdziwą, docenioną kobietą. Wiem, że większość znajomych dziewczyn bardzo pociągają ciemnoskórzy, ale boją się bo "co powiedzą inni". Dziewczyny, nie bójcie się, biała kobieta i czarny facet to idealne kombinacja! Jak dla mnie mogły by być tylko takie związki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym swojej pozwolił na czarnego kochanka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba swojej grabie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aśka90, a testy na hiv zrobiłaś sobie? Ta choroba jest wśród nich bardzo rozpowszechniona, podobnie jak przesąd że można się z niej wyleczyć przez stosunek z zdrową kobietą - hiv ma przejść na nią. A w ogóle to porażające jak można być tak pustym i głupim by wartościować człowieka pod względem rozmiarów, jak kawałek mięsa. Mężczyźni może się zachwycają wyglądem kobiet, ale nie znam aż tak prymitywnych mężczyzn jak kobiety wypowiadające się w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś idiotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella 86
Murzyn, arab czy hindus to dla mnie obrzydliwość, nigdy nie pozwoliłaby takiemu się dotknąć. Kręcą mnie faceci ale tylko rasy białej, nie mogę patrzeć na parę murzyn i blądynka, to samo na dzieci z takich związków. Chyba jestem w tej kwestii rasistką. Choć wiem, że ja takim facetom się podobam, ale bez wzajemności ble. :@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozbraja mnie współczesny rasizm. Jak biały powie że dumny jest że jest biały to od razu rasista. A ja czarny powie że jest dumny że jest czarny to odważny człowiek z niego :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi, ale z tym "leczniczym" zarażaniem HIV przez czarnych to prawda i ten przesąd jest bardzo rozpowszechniony w Afryce, zdarza się że tatuś próbuje się tak leczyć za pomocą własnej córki. Simon Mol dziewczynki mówi wam to coś ? Jeśli nie to wujek google pomoże, czytania jest bardzo dużo a i wątek leczenia z HIVa przez seks też się przewija w historii Mola. Teraz ja wam dam ciekawy link, to wywiad z jedną z kochanek Mola, polecam zwłaszcza Aśka90, warto poczytać, trudno zapomnieć http://www.pomorska.pl/polska-i-swiat/art/6997811,simon-mol-chcial-nas-zabic,id,t.html Miłej lektury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ścierwo już zdechło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aska masz dużo racji, mi oni tez się bardzo podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 20.44 Nie był pierwszym i nie ostatnim, na Islandii już zatrzymano starającego się o azyl Nigeryjczyka który celowo zaraził hiv-em 17 kobiet. Oni, kiedy wiedzą że są zarażeni starają się zarazić jak najwięcej innych osób, po prostu taka wrażliwość w tej kulturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupie niech zdychają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×