Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Białe kobiety, Czarni faceci

Polecane posty

Gość gość
GOSC 18:59 WSZEDZIE TE GLUPOTY PISZESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy biali chlopcy myslicie ze murzyni podobają się tylko jednej dziewczynie? smiech.gif Z doświadczenia wiem że większość kobiet jest ich ciekawa To prawda ale większość się wstydzi do tego przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośśka
Fajna fotka. Tak powinny się reklamować biura podróży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to antyreklama raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kretynskie zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, każda z nas chętnie by spróbowała, ale nie każda ma dość odwagi (ja miałam) kolejna mitomanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mitomanka? Bardzo wiele Polek będących w krajach w których jest wielu murzynów uprawiało/uprawia z nimi seks. Jest to zjawisko dość powszechne u kobiet które nie mają stałych partnerów bądź nie mieszkają z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandralove
Sexy fotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wraca ten jepany fetyszysta czarnuchów jak czarny bumerang. RZyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bardzo wiele Polek będących w krajach w których jest wielu murzynów uprawiało/uprawia z nimi seks. Jest to zjawisko dość powszechne u kobiet które nie mają stałych partnerów bądź nie mieszkają z nimi." xxxx być może jest to zjawisko dość powszechne, z tym że wśród ścierek pochodzących z polskiej patologii i biedy, które wyrwały sie z ze swoich zaścianków; ja nie mam stałego partnera ale z czarnymi się nie zadaję, a mieszkam w Rotterdamie i pełno tu tego, jak wszy. Toleruję wyłącznie białych mężczyzn, podobnie jak znane mi tutaj normalne polskie kobiety, będące w związkach z rdzennymi białymi Holendrami. Ale możesz sobie pofantazjować, że każda Polka marzy o śmierdzącym czarnuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bardzo wiele Polek będących w krajach w których jest wielu murzynów uprawiało/uprawia z nimi seks. Jest to zjawisko dość powszechne u kobiet które nie mają stałych partnerów bądź nie mieszkają z nimi." xxxx być może jest to zjawisko dość powszechne, z tym że wśród ścierek pochodzących z polskiej patologii i biedy, które wyrwały sie z ze swoich zaścianków; ja nie mam stałego partnera ale z czarnymi się nie zadaję, a mieszkam w Rotterdamie i pełno tu tego, jak wszy. Toleruję wyłącznie białych mężczyzn, podobnie jak znane mi tutaj normalne polskie kobiety, będące w związkach z rdzennymi białymi Holendrami. Ale możesz sobie pofantazjować, że każda Polka marzy o śmierdzącym czarnuchu lapka.gif Cóż za kultura wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Holendrzy to też barachło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciiiiiekawa
sandralove dziś Sexy fotka. Bardzo sexy. Który najbardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z godziny 13:13 Twoja wypowiedź jest prymitywna i nietaktowna. Preferujesz tylko mężczyzn białych? A niektóre kobiety lubią różnorodność. Zrozum, iż nie każdy lubi monotonie ty biała on biały takie to nudne połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 7:51 jesteś piedolnięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja wypowiedź świadczy o tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z godziny 13:13 Twoja wypowiedź jest prymitywna i nietaktowna. Preferujesz tylko mężczyzn białych? A niektóre kobiety lubią różnorodność. Zrozum, iż nie każdy lubi monotonie ty biała on biały takie to nudne połączenie. Co to za bzdety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie odpowiada Ci moja wypowiedź to nie możesz przejść kolo niej obojętnie? Musisz skomentować, ponieważ nie wytrzymam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytrzymasz*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białe kobiety tylko z białymi mężczyznami. Z czarnymi małpiszonami zadaje się tylko degrengolada moralna,w wcale nie mam tu na myśli wykształcenia i statusu materialnego tych kobiet. Skoro patrzy na małpiszona jako partnera, to jak zoofilia, jakby z gorylem się parzyła.Sieczka w głowie. Będąc kilka lat za granicą traktowałam ich jak powietrze. A ile było zaczepek,cmokania, gwizdów,propozycji i zaproszeń? W ......ich mam, śmierdzieli. Poznałam tam fajnego Mężczyznę, po jakimś czasie razem zamieszkaliśmy i tak zostało po powrocie do kraju. Wykonujemy ciekawe, niezależne zawody, cieszymy się sobą, mamy dla siebie swoje uczucia,szacunek,wzajemną pomoc w każdej sytuacji.Żyjemy dla siebie, dla nas i dla wszystkich wokół. Reasumując:nawet jak masz jakieś fascynacje, to masz rodzinę, znajomych, przyjaciół i środowisko w którym żyjesz. Masz też swoje przekonania i lustro na które patrząc nie widzisz siebie , lecz kobietę poniżoną, która żyje z prymitywem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Do gość z godziny 13:13 Twoja wypowiedź jest prymitywna i nietaktowna. Preferujesz tylko mężczyzn białych? A niektóre kobiety lubią różnorodność. Zrozum, iż nie każdy lubi monotonie ty biała on biały takie to nudne połączenie. xxx zrozum, ze mam wyj****e na to, co każdy lubi, ja biała on biały to super połączenie, nietaktownie mogę ci jeszcze powiedzieć, ze możesz sobie iść ciągnąć czarną pałę, nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:41 Brakuje mi słów na twoje ubogie słownictwo, również niewłaściwie konstruujesz zdania. Mam iść ciągnąć czarna pale? Nic innego nie wymyślisz? Zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×