Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego on mi tobi na złość

Polecane posty

Gość gość
tak troche wyrwane z kontekstu, ale mnie zaciekawilo: "kobiety mają pewną intuicje wie kiedy podoba się facetowi" - skad to wiedza? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On też jest młody:-) dla mnie jest atrakcyjny ma coś w sobie chociaż wcześniej nie był w moim typie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po oczach i ruchu penis a w spodniach. Tak było z tą panną co założyła wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd to wiedzą i czują to już chyba wrodzone u nas kobiet:-) czasem nie trzeba słów a jest mowa ciała która to sygnalizuje i my kobiety to wyczówamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyczuwają węchem i wzrokiem. A jak już wyczuja to jest twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze go nie obmacałam ale chyba ty mnie wyręczasz skoro to stwierdzasz za mnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni tez czują gdy kobieta jest w jakiś sposób nim zainteresowana, potem szukają potwierdzenia tej owej sympatii a potem wkraczają do akcji:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chcesz go wymacac. Nie zaprzeczaj bo ja to wyczulem i co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest chemia i to duża podoba mi się :-) ale zaraz macać to nie wypada:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam taką znajomą, jest nieziemsko piękna lubi gdy jesteśmy razem i lubi ze mną gadać. Niestety jest zajęta i ja też, co radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś tak troche wyrwane z kontekstu, ale mnie zaciekawilo: "kobiety mają pewną intuicje wie kiedy podoba się facetowi" - skad to wiedza?" Wiemy to z wykopalisk. :-P Tylko problem w tym, że wiekszość wykopalisk okazuje się wcale nie być tym, czym się wydawało. Poleganie na kobiecej intuicji w sprawach miłosnych wpuszcza nas w maliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kochasz ta swoją wybrankę z którą jesteś? I czy ta twoja znajoma to tylko jest fascynacją dla ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W maliny to wpuszczają mężczyźni sugerują się bzdurnymi poradnikami w uwodzeniu kobiety a gdzie naturalne flirtowanie uwodzenie kobiety a nie tylko do łóżka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie nie wiem. Wiem tylko tyle że po dwóch latach mielibyśmy siebie dość pomimo wspaniałego seksu. Może moglibyśmy zostać kochankami na jakiś czas bez rozbijania naszych związków ze stałymi partnerami. Co myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwiązanie było by lepsze gdybyś dał sobie spokój z nią. Ale widzę że jesteś zaangażowany w tą relacje z kochanka i to głębiej. Możesz być dalej kochankiem i brnąć w to dalej.Lub zostawić kochanke i zająć się żona.nie wiem jaka jest po miedzy wami relacja? Czemu ja zdradzasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie. Mam dopiero taki zamiar a dlatego że ona mnie zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona Cie zdradza to są dwa wyjścia zostaw ją lub poszukaj sobie kogoś...nie zaufasz już jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może cie sprawdza czy zależy ci na nim więcej. Może nie chce być tylko kolegą dla ciebie a kimś wiecej. Nie robisz w jego kierunku nic. Może myśli że po igra troche na twojej zazdrości i cie kujnie to czyli zobaczy że cie to wkurza to będzie w niebo wzięty. I się w końcu zakręcisz koło niego on na to czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imwomanandyouremay
Przeczytaj książkę Zaplecze - Violetty Komar. Zobaczysz światło w tunelu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×