Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego on mi tobi na złość

Polecane posty

Gość gość

Wie że nie jest mi obojętny a prubuję wzbudzić moja zazdrość i robi tak żebym widziała to:-( spoczątku poczułam taką igiełkę ukłucia zazdrości że świruje z jakąś inną. Potem poczułam że specjalnie to aranżuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo faceci są niedojrzali,i to są ich gierki tylko,że tez jest i inna kwestia,oni ie dojrzewają ,,,nigdy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja też nie jestem mu obojętna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprawia sobie swojego ego tymi gierkami to popierdolone stworzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet bawi sie toba co za tym idzie nie traktuje cie powaznie gdyby bylo inaczej swirowalby z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świrowal i zagadywał patrzy sie na mnie jak w obrazek... Nie raz szukał kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokazal ci dobitnie ze nie jest zainteresowany pogodz sie z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrzył się to słodkie jak sie łudzisz ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26lat i nie łudzę się kobiety mają pewną intuicje wie kiedy podoba się facetowi. On mi też ale nie liczę pracy z życiem osobistym a ja widzę że chcę w ten sposób sprawdzić czy chodź coś czuje więcej do niego i bym w końcu zrobiła do niego pewien ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ruch jaki powinaś się bić o niego he he raczej 16 a nie 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robi dokładnie to co kobiety facetom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje z nim juz 3lata ale nie robię w jego kierunku nic ale wie ze nie jest mi obojętny. Na pewno to wyczówa tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem to sama też raz go sprawdziłam latał jak pies a teraz się odgrywa.:-) ja to traktuje spokojnie bo wiem że specjalnie to robi bym byla też o niego. Glupia miłość:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz Ty trochę polataj jak suka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, ile Ty masz lat? Dobrze Tobie tutaj napisali, on się Tobą tylko bawi. Chce Cię tylko uwieść, przelecieć, a potem następna. I zwykle taki ktoś na kilka kobiet naraz. To jedna z najbardziej durnych technik z podręczników uwodzenia: weź się ze inną, a niejlepiej za jej koleżankę. I jeszcze prześpij się z nią, to na pewno tamta do Ciebie przybiegnie zakochana. :-D ;-) Tak, jasne. Nie wiem kto wymyślił coś tak durnego i wciska tym pustym graczom takie kity, że to zadziała. Owszem, działa, na wystrzelenie ich w inną galaktykę w ułamku sekundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie głupie podchody a boimy sie w prost powiedzieć co czujemy do siebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam go i wiem że nie ma kilka na raz:-) znam jego i jego charakter na tyle by stwierdzić że robi to specjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dlatego, że ty robiłaś na złość jemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie zachowanie skutkuje ale 100% w odwrotnym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he za koleżankę jeszcze się nie zabrał:-) ale kto wie możliwe że czyta te bzdury:-) i haczyka na mnie szuka a może się złamie ale nie tedy droga:-) dzieki za wpisy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może też dlatego, że gdy wiedziałaś, że nie ma cię gdzieś wzbudzałaś zazdrość w nim dla zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
specjalnie cie upokarza i robi przykrosc nie no to na pewno big love

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Znam go i wiem że nie ma kilka na raz". Obyś się nie zdziwiła. Bo ci, którzy tak samo się zachowywali, też nie sprawiali takiego wrażenia. A potem się okazywało, że trudno było znaleźć kobietę, której nie próbowali zaciągnąć do łóżka. Facet, który tak robi, to zwykle narcyz. Nie ma uczuć i żyje tylko dla szukania przygód. I stosuje tą technikę. Ale rób jak chcesz i żyj złudzeniami, jeśli Cię zrani, to się w końcu przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie taki pajac jest skreślony i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś takie zachowanie skutkuje ale 100% w odwrotnym kierunku". Otóż to. Ktoś niżej też tutaj dobrze napisał, że chodzi o sprawienie Tobie bólu. W tych durnych podręcznikach jest jasno napisane, że to jest okrutne i celowo MA BYĆ okrutne i kobietę zaboleć. Bo rzekomo wtedy ona ma tego faceta pokochać i rzucić mu się na szyję, żeby...on mógł jej wskoczyć do łóżka. Naprawdę to nadal Cię nie odstrasza? Jeśli już nie samo to, jak okropny jest cel takiej techniki, ale też instrumentalne podejście do kobiet tych, którzy czegoś takiego uczą i jak niewiele mają w głowie ci faceci, którym się wydaje, że przez to żadna im sie nie oprze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No włanie wzbudziłam w nim zazdrość ale nie było to specjalnie. On sobie ubzdurał że kogoś mam w pracy i po katach sie może jeszcze obmacuje:-) latal jak pies i szukał nie wiadomo czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już na tyle mnie odstraszylo że teraz udaje że nie widzę i olewam to zrobil sie smutny odwrotny efekt.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On mi tobi a ja tobi na złość tobi robie. Se my tobi lan kenobi pogadali. A na poważnie już Ci w głowie zawrócił farciarz jeden, musisz być ładną panną że zadał sobie trudu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówią że najładniejsza w pracy:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe kto, chyba jakiś stary portier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×