Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katrin345

sala na małe przyjęcie weselne w Krakowie

Polecane posty

Będę robiła małe przyjęcie weselne do 100 osób i potrzebuję sali weselnej w Krakowie. Nie chcę szukać sama w necie, wolałabym aby ktoś kto robił przyjęcie weselne polecił mi salę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzynka jest z Krakowa i robiła swoje wesele w bardzo ładnej sali w restauracji Mekong, byłam na tym weselu i mogę polecić, impreza udała się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgosiaa35
Sprawdź hotel europejski http://www.wesele-w-europejskim.pl/ sala na 150 osób. W środku wygląda jak w pałacu na sali balowej, jest ogród letni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja osobiście polecam Restaurację Trzej Kucharze. Byłam ostatnio na weselu mojej kuzynki i mile zaskoczyło mnie to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny jest Hotel Koral, bo mają tam i sale i hotelik, wiec nie trzeba szukac hotelu gdzies indziej, zeby zakwaterować gosci :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram - Restauracja Trzej Kucharze to świetny wybór! :D Sama miałam tam przyjęcie weselne, było około 40 i wspominam te chwile wspaniale :) Znalazłam ich zupełnie przypadkowo na http://www.gdziewesele.pl/Krakow/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie wydaje ze super miejsce jest w hotelu Best Western Efekt Express przy Opolskiej, 100 osob spokojnie sie zmiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachimcia
Best Western Efekt Express to faktycznie super miejsce, co prawda byłam tam na konferencji, ale słyszałam, że wesel tam mają mnóstwo, zresztą - nic dziwnego, rzućcie okiem na ich stronę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa restauracja w Hotelu Apis - Deseo. Kameralne wnętrza w nowoczesnej wersji stylu art deco. Przeczytaliśmy o niej na którymś forum, wcześniej długo szukaliśmy czegoś tak niepowtarzalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_Casting
Dziewczyny! Czy chciałybyście pójść do ślubu w sukni po swojej mamie, babci lub innej bliskiej osobie? A może ktoś chciałby Was "ubrać" w taką sukienkę, która nie do końca Wam się podoba i chciałybyście ją przerobić? Dajcie znać, szukam uczestniczek do nowego programu TV, w którym rozwiązujemy takie dylematy :) Napiszcie pod postem lub na adres casting@goldenmedia.tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała, urokliwa sala jest w Starej Zajezdni. Bardzo mi się tam podobało na weselu bo mają jeszcze swoje piwo i można pokosztować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Ja polecam zobaczyć tutaj https://gdziewesele.pl/ Mają bardzo dużą bazę lokali i usług związanych z weselem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna s

Jak chcecie mieć wspaniałe wesele do tego z klimatem i ekstra oprawą to najlepiej jest w piwnicy pod złotą pipą. Moim skromnym zdaniem lepszego miejsca nie ma w Krakowie, no i równie ważne to to, że mają wręcz rewelacyjne menu. Powiem tak - palce lizać, a porcje nie są małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×