Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kociaraaa

zacząć wszystko od nowa....

Polecane posty

Gość kociaraaa

Witajcie.Mam MEGA dola...totalną pustkę w głowie i nie wiem co dalej ze sobą zrobić :( Właśnie rozstała się z facetem, byliśmy zareczeni, planowalismy dziecko...Najchetniej rzuciła bym wszystko, zmieniła numer telefonu i zaczęła wszystko od nowa, jak najdalej stąd...najlepiej nad morzem bo kocham tamtejszy klimat.Chcę zapomniec, muszę coś zmienić bo oszaleje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyjedz! Korzystaj! Moze Stany np au pair?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociaraaa
Myślałam raczej o Polsce, mam rodzicow w podeszłym wieku i nie chcialabym "za daleko" wyjeżdżać no i 2 koty, które muszę zabrać ze sobą bo nie chcę i nawet nie mam komu ich zostawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm, ja od wczoraj mieszkam sam, po 7 latach udanego związku, czuje to samo co Ty....;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja partnerka oznajmiła że mnie już nie kocha i .... wio... że mam się wyprowadzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociaraaa
I co? Masz jakiś plan, co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociaraaa
U Ciebie to jeszcze jest swieze...może jeszcze wszystko się poskleja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja odwiozlam faceta do matki....alkoholik, zawiodl mnie kolejny raz, juz nie mam siły....wyje jak bóbr...bo wiem ze powinnam byc z nim ale nie potrafie sie posiwecic dla jego alkoholizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co piszesz dobrze zrobilas..czas pokarze co dalej jesli pojdzie na leczenie wzystko mozliwe do goscia po 7 latach zwiazku...u mnie podobna historia nie ma co sie oszukiwac jest ciężko i troche to potrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociaraaa
Właśnie wyszłam na fbi a tam moją koleżanka dodała 2 fotki jak się do niego w nocy tuli...ona jej ex ( jego przyjaciel) i on w nią wtulony.ale boli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ich sledzisz by bardziej bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociaraaa
Nie śledzę, wyszłam na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wlasnie sledzenie:) weszlas bo wiedzialas ze cos mozesz zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociaraaa
Nie!!!! To nie jest sledzenie.on nie ma konta i nigdy nie chciał żeby jego fotki tam były więc skąd mogłam się spodziewac ze cokolwiek tam znajdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok to przepraszam.zazwyczaj byli sledza siebie na fb nie zagladaj tam wiecej by nie ogladac jego kolejnych zdjec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę myślisz ,że wyjazd coś zmieni? Przecież od uczuć nie uciekniesz!:( Dlaczego rozstaliście się? Może jeszcze nie wszystko stracone..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociaraaa
Rozstaliśmy się a w zasadzie ją odeszlam ho złe mnie traktowal....ciągle awantury z rekoczynami, wyzwiska....ciągle kontrolowaanie, sprawdzanie.najpierw mnie wyrywał od najgorszych a później przepraszal ze wcale tak nie myśli, ze to przez złość....dramat poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze się stało taki typ już się nie zmieni. Słów się nie cofnie ciągle wracają przy najbliższej kłótni...:( odpocznij tylko nie przyzwyczajaj się do samotności...ja się już chyba przyzwyczaiłam i to jest najgorsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociaraaa
Tylko jak to przetrwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×