Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Patrycja3010

Test pozytywny i krwawienie! :((

Polecane posty

Witam Was Kobitki. Potrzebuje waszej pomocy, porady .. Chodzi o to ,że staram sie z moim chlopakiem o dziecko i testowałam w terminie spodziewaniej miesiaczki . test wyszedl pozytywny i pokazał 2 tydzien. [aktualnie jestem w Holandii] i wczoraj 3 dni po terminie planowanej miesiaczki obudzilam sie z bolem brzucha poszlam do toalety i zobaczylam ze krwawie pojechalam do szpitala gdzie powiedzieli mi tylko ze mam brac paracetamol i lezec , ze to moze byc normalne. dzisiaj juz krwawie drugi dzień . wyslalam swojego chlopaka po test aby sprawdzic czy dalej jestem w ciązy . Wracam do Polski to jest pewne. Myslicie ze moglo to byc poronienie ?? zawsze mam bolesne miesiaczi ta tez taka byla ze zwijalam sie z bolu na ziemi. Czy ktoraś z Was miala plamienia lub "miesiaczke " w czasie ciazy i czy to coś poważnego ? czy mogło dojść do poronienia ?? Wczoraj moj chłopak rozmawiał z Polska ginekolog jak spałam i powiedziała , że jestem mloda i przy pierwszej ciązy może być jeszcze ta pierwsza miesiączka , ze ma lezeć i odpoczywac. i w tygodniu udać sie na echo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ginekolog dobrze powiedziała, że to może być krwawienie przypadające na czas miesiączki. Trzeba przeczekać, leżeć. Jeśli zarodek nie zagnieździł się prawidłowo, to i tak nic nie zrobisz. Czekaj do 8tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi, to raczej poronienie. Ja tez tak mialam, 5 dni po pozytywnym teście pojawilo sie krwawienie, niestety to bylo prawdopodobnie ciaza biochemiczna. Ale jeżeli Cie to pocieszy, wiele kobiet to przechodzi i wiele nawet nie wiedzialo ze byly w ciąży, tylko ze okres później przyszedl. Ja 2 miesiące później juz bylam w zdrowej ciąży zakończonej szczęśliwie, czego i Tobie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to ciąża biochemiczna była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakies3-4 Miesiące temu poronilam, było to wlasnie cos takiego jak Ty miałaś tylko ze ja troszkę w późniejszej ciazy... Jeżeli boli Cie brzuch jak na okres i krwawisz to prawdopodobnie poronilas.. Przykro mi. Testy bedą wychodziły pozytywne dopóki organizm nie wydali całego zarodka, zreszta lekarz napewno Ci bedzie kazał zrobic test za 3 tyg, jeżeli wyjdzie pozytywny to pewnie pozostałości zostały w tobie... Wiem jak to brzmi ale taka prawda. Niestety ale akurat ja o poronieniach wiem dużo bo poronilam 2 razy... Powodzenia w poźniejszych staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezuuu ;( ja mam takie przeczucie nie wiem czemu ale to sie czuje.. .. moj chlopak mowi ze przesadzam ale te krwawienie jest obfite.. Pojechał po test myślicie ze wykaże mi teraz czy jestem w ciąży czy doszło do poronienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testy napewno bedą pozytywne, nawet nie masz po co jechac... Test Ci wszystkiego nie pokaże, musisz udać sie jutro do ginekologa i wtedy sie wszystkiego dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hcg nie spada tak szybko więc test pewnie wyjdzie pozytywny. To co opisałaś nie wygląda na niegroźne krwawienie w ciąży a niestety na poronienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test bedzie wychodzil pozytywnie dopóki beta nie spadnie, a to nie dzieje się z dnia na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak jutro umowie się na echo do gin to bede miala pewność ? bo to był 5 tydzien ... ;( to bardzo przykre bo tak pragnelam tegp dziecka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5tc. to i tak jest dość wcześnie jak na usg. więc różnie może być. krwawienie i silne bóle to nie wróży nic dobrego. A dużo tej krwi (nadal leci?) a bóle o jakim charakterze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez poronilam w 6tyg. Wstalam i czulam,ze jestem w ciazy.Test wyszedl pozytywny.Pojechalam do gina i potwierdzil,choc na usg jeszcze nic nie bylo widac. Kilka dni pozniej plamilam.Akurat wracalam do PL. Naste[nego dnia poszlam do ginekologa i okazalo sie,ze "polecialo". Wyłam jak bobr. 3msc pozniej znow zaszlam w ciaze.Teraz mam cudowna dzidzie. Wiem,ze to trudne,bo sama rozpamietuje pierwsza ciaze,ale uwierz,ze bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj oddawalam ja z moczem i takie malutkie skrzepy mialam. dzisiaj juz nie idzie z moczem ale upawy sa ... bol wczoraj byl mocny ze sie zwijalam ... takie bole towarzysza mi pawie przy każdej miesiaczce .. nie wiem co mam myslec dzisiaj czuje sie inaczej lepiej tyle ze mam te uplawy... i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
test nadal moze byc pozytywny bo beta bedzie spadać troche dłużej, ale raczej nic z tego nie będzie, tak się zdarza i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałaś spóźniony okres i tyle. Jeśli byłaś w ciąży test nadal może wyjść pozytywny bo poziom ciążowego hormonu nie spada tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ci pokazuje kolejny test czy nadal jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz test wyszedł mi negatywny .... nie wiem co o ty myslec bo jak robiłam ten pozytywny to był elektroniczny i wyskoczył 3 tydzień ... nie wiem co myśleć ... już by nic mi test nie wykazał ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie w momencie wykonania pierwszego testu hcg było wyższe niż teraz i dlatego test nic nie wykazał. A jaka była czułość obu testów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w obu 99 % . Ten pozytywny był elektroniczny i wyskoczył mi 2 tydzien .. krwawienie juz mi ustapilo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
99%? W Polsce są testy o czułościach: 10mlU/ml, 25mlU/ml, 30mlU/ml. 99% nic w zasadzie o czułości nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem nie moge tego znalesc ... dziwne nie wiem co myslec .. musze isc do gin ale juz skonczyłam krwawic .. to jest ciekawe. ze test niczego nie wykrył . to by znaczylo ,że juz sie oczysciłam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha raz piszesz ze Ci wyskoczył 2 tydzien, pozniej ze 3 tydzien to w koncu jak? A wogole pisałas ze byłaś w 5 tygodniu... Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wyskoczyło mi tak : w ciązy 2-3 tydzień . od ostatniej miesiaczki liczy sie juz jako 5 . tak mi powiedzieli wczoraj w szpitalu. Czuje sie dobrze krwawienie ustało ale test negatywny... poczekam kilka dni i zrobie kolejny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beta spadła Ci na tyle, że test z moczu nie wychwycił nawet obecności hormonu ciążowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×