Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Słyszeliście już jak śpiewa Persefona aka syn fubu? :D

Polecane posty

Gość gość
sama w to nie wierzę, ale spodobało mi się :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wróżę ci wielką karierę, chłopcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmieszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jakiś czas to sobie włączam, po prostu mnie to rozwala, ale tak pozytywnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tylko nadzieję, że Persefona stąd nie odejdzie :( Nieważne czy to on czy ona, czy płeć ma znaczenie? Lubię ją. Nawet bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Mam tylko nadzieję, że Persefona stąd nie odejdzie smutas.gif Nieważne czy to on czy ona, czy płeć ma znaczenie? Lubię ją. Nawet bardzo. x Zgadza się, płeć nie ma znaczenia kiedy dyskusja polega na wymianie poglądów. Czasem irytujący jest fakt, że przypisana płeć ogranicza postrzeganie człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poglądów? Przecież on tylko prowokuje. Nie ma niczego do powiedzenia, lub prawie niczego. Sam się sprowadza do roli prowokatora zabawiającego publiczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Poglądów? Przecież on tylko prowokuje. Nie ma niczego do powiedzenia, lub prawie niczego. Sam się sprowadza do roli prowokatora zabawiającego publiczność. x Spójrz szerzej na to co miałam na myśli, świat nie kończy się na Fubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xen jesteś adwokatką fubu czy jaki chuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:), oj tam przeceniasz mnie. Po prostu nie lubię kiedy robi się z kogoś pośmiewisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest inteligentny i posiada ciekawe i oryginalne podejście do różnych spraw i nie mniej oryginalne poczucie humoru. Naprawdę potrafi czasem poważne i mądrze odpowiedzieć czy pociągnąć temat. Widocznie widziałeś/aś tylko jego prowokacje. Nie zawsze prowokuje. Czasem ewidentnie to widać jak np. z tym wchodzeniem do kiszonki czy otworzeniem restauracji z daniami i szejkami z kupy :D Acz łatwo przecież skumać się, że to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajnie tylko że to jest spisek przeciwko mnie. Autor tematu wykorzystał to że wczoraj pisałam o tym że bardzo lubię Ich Troje po tym jak umieścił jakiś link który rzekomo miałam skasować a na którym to miałam być ja. To nie ja, to jakiś amatorski cover Ich Troje, na youtube jest takich tysiące. Doceniam zaangażowanie i pomysł śpiewającego ale to nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
persefona dlaczego kłamiesz? na wczorajszym temacie, zanim jeszcze skasowałeś swój filmik nie wypierałeś się tego, ze to nie twój filmik, jedynie nadal powtarzałeś to, że niby nadal nie mamy niezaprzeczalnych dowodów na to, że nie jesteś kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tamten filmik miał być o egzekucji misia, a nie o jakimś śpiewie. Film z pluszakiem tak był mój ale też nie ze mną w roli pierwszoplanowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tą egzekucją to jedno, ale w stopce niku syn fubu był link do tego nagrania na wrzucie, a po tym jak wczoraj ktoś ten filmik ci przypomniał to zaraz został on skasowany, więc jak się do tego odniesiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj już spokój, jako fubu miałam setki różnych rzeczy w stopce może też jakiś z wrzuty był link. Insynuujesz, myślisz że jesteś bystra ale ja też jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łżesz fubu aż ci się z d**y kopci!!!:D /urszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem że chcielibyście abym była naprawdę chłopakiem ale cóż... Może wy zostańcie lesbijkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosne, zarówno sam temat, jak i wyparcie głównego bohatera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bueno, bellissimo! Ti Amo sopra ogni cosa Persefona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×