Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Drogie Babsztyle , która z Was rodziła siłami natury bez cesarek i znieczulenia?

Polecane posty

Gość gość

No słucham, jest tu w ogóle normalna dzielna, odważna kobieta czy same egoistyczne strachliwe dziewuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w polskim szpitalu znieczulenie to rarytas w dalszym ciągu więc wymyśl lepsze prowo, bo to pośmierduje na kilometr gimbazą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babsztyl81
Ja tak rodziłąm a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dwoje dzieci w 2006 roku i w 2013 roku . Nie wspominał tego tragiczne wręcz przeciwnie 2 godziny po porodzie jak zostałam przewieziono na sale normalnie chodziłam wzielam. Prysznic i czułam się genialnie nic mnie nie bolało i właściwie najchętniej poszła bym do domu obrazu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodzilam tak pierwsze dziecko. Teraz jestem w ciazy z drugim i chce rodzic naturLnie i mam nadzieje ze tak bedzie. A teraz sie zbiegna wszystkie kafeterianki i okaze ze kazda tak wlasnie rodzila :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co piszecie jakiejś wulgarnej wariatce? aż tak zdesperowane jesteście, nie macie z kim pogadać i teraz będziecie szukać uznania w oczach marnej prowokatorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze dziecko urodziłam bez znieczulenia. Drugie ze znieczuleniem. Gdybym miała rodzić jeszcze raz to zdecydowanie wziełabym znieczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×