Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Przymusowe obrzezanie penisa, co o tym myślicie dziewczyny?

Polecane posty

Gość gość

Chyba każda z nas się zgodzi że penis bez tej skórki jest ładniejszy i bardziej sexi :p a napletki są brzydkie, ohydne, niepotrzebne i tylko przeszkadzają. No i ta świadomość że facet cały czas jest tam drażniony przez bieliznę a główki nic nie ochrania hmmmmm :p Co myślicie gdyby u nas tak jak w USA obrzezywano wszystkich mężczyzn zaraz po urodzeniu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_na_umysle
Co z ciebie za kobieta jak ci się nie podoba, to tak jakbym zażądał dla was trzeciego cycka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaobrzezanychpeniskow24
Trzeci cycek to coś innego. Kobieta z trzema cyckami wygląda dziwacznie a penis bez skóry jest śliczny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokeninside87
musisz to napisać na uczuciowym, guło?:O radzę do psychiatry, bo każda seksualna MUSI lubić przyjąć penisa w naturalnej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaobrzezanychpeniskow24
Każdy facet podświadomie pragnie być obrzezany więc nie rozumiem skąd te ograniczenia. Faceci nie tylko wyglądaliby bardziej męsko ale byliby bardziej pewni siebie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, strasznie męsko wygląda się z dyndającym śmiesznym czymś między nogami:O i bardzo pomaga uj****ie trochę tego czegoś:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby napletek nie był potrzebny, to by natura go nie tworzyła. tępa c**a z autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaobrzezanychpeniskow24
Sex z takim mężczyzną jest lepszy bo penis nie posuwa się w tej skórze tylko w pochwie. O tym że jest ładniejszy już pisałam. Mężczyźni po obrzezaniu zawsze cieszą się że podjęli taką decyzję. Mają częste erekcje bo coś cały czas dotyka gołej główki :p Napletek jest tak samo niepotrzebny jak wyrostek robaczkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanobrzezanychłechtaczek24
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecny moj facet ma obrzezanego i posuwa mnie na calego jest super!! Staje mu lepiej i jest duzo twardszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaobrzezanychpeniskow24
Mężczyzna bez napletka jest psychologicznie wyzwolony. Czuje się pełnowartościowy i męski. Wszyscy marzycie o tym, żeby pozbyć się tej niepotrzebnej osłony na główce :p ale mało który z was to przyznaje sam przed sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_na_umysle
Każdy facet podświadomie pragnie być obrzezany xxx No proszę jaka "wszystkowiedząca"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaobrzezanychpeniskow24
Nie rozumiem czemu mnie obrażasz. Poczytaj sobie o obrzezaniu. Obrzezany facet może dłużej i ma silniejszy orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, ależ bym ci zasadził w tyłek moim nieobrzezanym fiutem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokeninside87
Nie rozumiem czemu mnie obrażasz. Poczytaj sobie o obrzezaniu. Obrzezany facet może dłużej i ma silniejszy orgazm. x nie obrażam, to są fakty, właśnie sama sobie wytłumaczyłaś dlaczego, blondi do ciągnięcia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaobrzezanychpeniskow24
Namawiajcie swoich facetów do obrzezania, wręcz ich zmuszajcie do tego skoro mamy takie chore przepisy, że nie obrzezają małych chłopaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Obecny moj facet ma obrzezanego i posuwa mnie na calego jest super!! Staje mu lepiej i jest duzo twardszy." Mogłabyś bardziej opisać swój seks z nim? Musi być ci bosko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokeninside87
Namawiajcie swoich facetów do obrzezania, wręcz ich zmuszajcie do tego skoro mamy takie chore przepisy, że nie obrzezają małych chłopaków. x yyy jesteś pedofilką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaobrzezanychpeniskow24
Nie jestem, poczytaj sobie kiedy wykonuje się obrzezanie w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech sami zdecydują jak dorosną czy chcą być obrzezani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fankaobrzezanychpeniskow24 Łechtaczkę sobie głupia p**do usuń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzezany w wieku 30 lat... 2010.10.12 wiec moge powiedziec jak bylo przed i jak jest po. ZALETY: - Jest o wieeeele czysciej, - wyglada ladniej - zona baaardzo zadowolona - seks trwa dluzej (u mnie to wada bo zawsze moglem dlugo - ale dla kobity zaliczam jako zaleta) Wady: - wrazenia/doznania zostaly po zabiegu mocno zmniejszony (widac to po czasie w jakim 'dochodze' podczas orala - kiedys 2-3 minuty, dzisiaj nawet 10) - jest to jednak zabieg chirurgiczny ze wszyskimi mozliwymi (lacznie z amputacja czlonka!!) komplikacjami No i wlasnie przez te zmniejszone 'czucie' jestem PRZECIWNIKIEM rutynowego obrzezania. ja zostalem obrzezany w wieku 30 lat, za moja zgoda bo musialem i nie zaluje ale gdyby mi moi rodzice usuneli mi 20-40tysiecy receptorow czuciowych (tak tyle jest usuwanych podczas obrzezania!!) za mlodu to nigdy bym im tego nie wybaczyl. dobrze ze nie macie dziewczynki bo ciekawe co jej by chcial usuwac Miro34 2014.02.23 Totalnie Nie jestem za! Jeżeli Bóg stworzył człowieka z napletkiem to dlaczego człowiek uważa że jest on zbędny i wbrew woli Boga usuwa to co ten stworzył? Kiedyś kamienowanie było uważane za naturalne prawo, ale czasy się zmieniły. Okaleczanie dzieci, tak dziewcząt jak i chłopców nie ma nic wspólnego z cywilizacją, a bardziej z indoktrynacją. Znam taki 1 przypadek, sprawę prowadził dr. Brzezicki, który jest adwokatem i autorem wokandy medyczno prawnej. Na tej stronie jest artykuł na ten temat do znalezienia w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaobrzezanychpeniskow24
Dużo lepiej obrzezać mężczyznę kiedy jest jeszcze młody i nie jest zagrożony zerwaniem szwów przez erekcję niż po rozpoczęciu przez niego życia seksualnego. Niestety w Polsce szpitale nie wykonują tego zabiegu i prawie wszyscy faceci są później nieobrzezani i nieszczęśliwi. Kobiety też nie są z tego powodu zachwycone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanka, sorry, ale jesteś piertolniętą dzifką. tego jeszcze brakuje, żeby ograniczać wolność jednostki na żądanie seksualnych:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaobrzezanychpeniskow24
"obrzezany w wieku 30 lat... 2010.10.12 wiec moge powiedziec jak bylo przed i jak jest po. ZALETY: - Jest o wieeeele czysciej, - wyglada ladniej - zona baaardzo zadowolona - seks trwa dluzej (u mnie to wada bo zawsze moglem dlugo - ale dla kobity zaliczam jako zaleta) Wady: - wrazenia/doznania zostaly po zabiegu mocno zmniejszony (widac to po czasie w jakim 'dochodze' podczas orala - kiedys 2-3 minuty, dzisiaj nawet 10) - jest to jednak zabieg chirurgiczny ze wszyskimi mozliwymi (lacznie z amputacja czlonka!!) komplikacjami No i wlasnie przez te zmniejszone 'czucie' jestem PRZECIWNIKIEM rutynowego obrzezania. ja zostalem obrzezany w wieku 30 lat, za moja zgoda bo musialem i nie zaluje ale gdyby mi moi rodzice usuneli mi 20-40tysiecy receptorow czuciowych (tak tyle jest usuwanych podczas obrzezania!!) za mlodu to nigdy bym im tego nie wybaczyl. dobrze ze nie macie dziewczynki bo ciekawe co jej by chcial usuwac Miro34 2014.02.23 Totalnie Nie jestem za! Jeżeli Bóg stworzył człowieka z napletkiem to dlaczego człowiek uważa że jest on zbędny i wbrew woli Boga usuwa to co ten stworzył? Kiedyś kamienowanie było uważane za naturalne prawo, ale czasy się zmieniły. Okaleczanie dzieci, tak dziewcząt jak i chłopców nie ma nic wspólnego z cywilizacją, a bardziej z indoktrynacją. Znam taki 1 przypadek, sprawę prowadził dr. Brzezicki, który jest adwokatem i autorem wokandy medyczno prawnej. Na tej stronie jest artykuł na ten temat do znalezienia w google" A jaką metodą zostałeś obrzezany? Ja mam na myśli takie, że usuwają ci ZEWNĘTRZĄ, a nie WEWNĘCZNĄ (tą wrażliwą) część napletka. Z skrócie miałam na myśli obrzezanie hight&tigh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawie wszyscy faceci są później nieobrzezani i nieszczęśliwi x znasz wszystkich facetów, że się za nich wypowiadasz? ja jestem lekarzem i jak nie ma medycznych wskazań do tego to nie powinno się usuwać napletka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×