Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Przymusowe obrzezanie penisa, co o tym myślicie dziewczyny?

Polecane posty

za parę lat seksualni lewacy zawładną światem. będziemy od małego przystosowani do bycia ich d******** albo może nawet napoziomie embrionalnym. aseksualnym zostanie wszczepiony popęd, żeby też mogli być ich szmatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz jest obrzezany i powiem wam ze strzelal po minucie , normalnie z poczatku mielismy problem takim byl sprinterem wiec chyba nie pozbawiono go receptorow czy o czym to tam mowiliscie Fakt penis jest ladny i zawsze czysty o wiele fajniejsy niz z fiflakiem ale obrzezywanie na sile to glupota wiec sie z autorka nie zgadzam absolutnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiem wam o mojej historii. Zawsze chciałam mieć obrzezanego, zawsze kręcił mnie taki ładny penis to chyba normalne :) Mój partner niestety miał flaka i musiałam go ostro i długo namawiać na obrzezanie. Powiedziałam, że jeśli mnie kocha to ma usunąć tą okropną skórę. On coś tam kręcił że niby stymulacja napletka sprawia mu przyjemność, coś że żołądź będzie mniej czuła, że boi się że już nigdy nie osiągnie dużego orgazmu i inne głupoty, jak to facet :D W końcu nie miał wyjścia i musiał się obrzezać, zagroziłam mu że go zostawię, bo nie mam ochoty lizać flaka, a chcę mieć prawdziwego faceta. Bardzo mnie kocha więc nie miał wyjścia. :p I od pewnego czasu jego penis prezentuje się bardzo apetycznie. Misiu może teraz znacznie dużej, a za to ja dużo szybciej dochodzę. Jak to facet coś tam marudzi że inaczej czuje orgazm, ale nie mówi że słabiej tylko że inaczej. Teraz dużo częściej uprawiamy seks, a ja bardzo lubię się bawić jego ulepszonym narządem. Nie wyobrażam sobie mieć nieobrzezanego faceta, to rzeczywiście ohydne. Z facetami trzeba krótko, albo jest prawdziwym mężczyzną albo flakiem z nadwrażliwą żołędzią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaobrzezanychpeniskow24
Wiele zależy od typu obrzezania. Nie każę facetom usuwać wewnętrznej strony napletka tylko nadmiar skóry. Tak obrzezany mężczyzna nie traci nic z doznań, a z drugiej strony nie ma kompleksu cnotliwej główki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się całkowicie z autorką. Gdyby obrzezanie było przymusowe to mężczyźni nie wypisywaliby tych bredni powyżej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny utwierdziłyście mnie w przekonaniu żeby się obrzezać. Już od dawna chodzę z gołą główką i faktycznie napletek nie jest mi do niczego potrzebny a raczej tylko przeszkadza. Poza tym doznania dotykającej o bielizne główki są świetne, takie hmmmm przyjemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaobrzezanychpeniskow24
To nic dziwnego :p Gratuluję, że to przed sobą przyznałeś. Każdy mężczyzna pragnie podświadomie "usamodzielnić" swoją żołądź :p Gratuluję, że dołączysz do grona wyzwolonych mężczyzn :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie nie mam partnerki. Jak myślisz, jak kiedyś zareaguje nowa dziewczyna kiedy przed naszym pierwszym razem zobaczy obrzezanego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będzie szczęściara, bo niestety mało jest takich facetów. Myślę, że będzie pod dużym wrażeniem bo to bardzo ładny widok taki penis :p Na pewno będzie miała mniejsze opory żeby pieścić cię ustami no i w ogóle powinna z radością się nim bawić, powodzenia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem za obrzezaniem kobiet. skoro równouprawnienie to równouprawnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem za obrzezaniem kobiet. skoro równouprawnienie to równouprawnienie. xx obrzezanie kobiet polega na wycieciu lechtaczki idiotko , obrzezajac mezczyzne nie obcina sie penisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztuczna potrzeba posiadania skórki przez niektórych piszących tutaj przeciwników obrzezania to tylko efekt ich sentymentu do lat dzieciństwa. Wtedy rodzice dawali im ochronę bo jej potrzebowali, teraz już nie potrzebują. Tak samo jest z napletkiem, teraz kiedy już używacie penisów napletek nie jest wam do niczego potrzebny :p Przez napletki wasze penisy wyglądają na niesamodzielne i nierozwinięte, takie potrzebujące ochrony, dziecinne, jednym słowem malo męskie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Sztuczna potrzeba posiadania skórki przez niektórych piszących tutaj przeciwników obrzezania to tylko efekt ich sentymentu do lat dzieciństwa. Wtedy rodzice dawali im ochronę bo jej potrzebowali, teraz już nie potrzebują. Tak samo jest z napletkiem, teraz kiedy już używacie penisów napletek nie jest wam do niczego potrzebny jezyk.gif Przez napletki wasze penisy wyglądają na niesamodzielne i nierozwinięte, takie potrzebujące ochrony, dziecinne, jednym słowem malo męskie" HAHAHA DORZE NAPISANE :D :D :D TEŻ POWTARZAM ŻE PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA POWINIEN MIEĆ ŻOŁĄDŹ NA WIERZCHU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wogóle śmiech na sali jacy oni są zniewieściali dzisiaj :o dosłownie BOJA SIE dotknąć o coś główką a mówi się że mężczyźni to twardziele :o mialam kiedys takiego co dziwnie podskakiwal i mowił że go boli kiedy pieściłam mu główkę, to był wogole mężczyzna? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyznam że podnieciłam się czytając te wpisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że wyglądałbym dużo lepiej bez napletka ;) Bardzo chciałbym się obrzezać, ale niestety póki co nie mam takiej możliwości. Studiuję i mieszkam z rodzicami, a nie chciałbym żeby dowiedzieli się o tym zabiegu. Planuję iść do jakiejś prywatnej kliniki kiedy tylko się trochę od nich uwolnię i uzbieram kasę. Niestety muszę jeszcze trochę na to poczekać :( Swoją drogą nie wiedziałem, że to aż takie ważne dla kobiet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzezanietak
To chyba jasne że obrzezanie powinno być obowiązkowe. dla samego nawet dobra mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka musi być les skoro jej się prawdziwe penisy nie podobają. Może pochwy będą lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kompleks uwięzionej główki HAHAHA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysł świetny tylko niemożliwy do realizacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielakaa
marzy mi się taki fajniusi duży i obrzezany :p dlaczego tak mało facetów ma takie? :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_na_umysle
Ja na pewno nie pójdę już nigdy do łóżka z niewyzwolonym facetem xxxx no to zostaniesz dziewicą do śmierci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez chyba dam mojemu ultimatum zeby sie obrzezal bo wale nie czuje jego ruchow podczas seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka32445
Obrzezane penisy są cholernie męskie.... zwykłe są nudne jak flaki z olejem. Trudno znaleźć prawdziwego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa cycki są nudne, ciężko znaleźć kobiety z trzema albo czterema cyckami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×