Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sikanie na twarz podczas sexu

Polecane posty

Gość gość
No jasne, do tego zmierzam! 40+, może być?? Może popiszemy o tym? twa_mark@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozemy popisac ale tutaj jak chcesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki, wiem jak tu się pisze, zaraz podszywacze się zlatują i czar pryska, jak nie przymierzając..siki o chodnik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To noe chcesz pisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę! Ale na @. W trzy minuty założysz sobie nową, "lewą" pocztę. Śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle nie masz poczty? Wejdź np. na pocztao2 i samo cię poprowadzi z zakładaniem. Jak założysz to będziesz już od razu mogła pisać. To zajmuje nie więcej jak trzy minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak ci idzie? Będzie coś z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbujesz w ogóle czy dałaś spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge pisac tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak lubie i co ci do tego partner wlasnie nie chce bo jest jakis inny szukam odważnych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i sama widzisz jak będzie wyglądało pisanie tutaj. Powyżej masz próbkę tego jak będą to komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech sobie komentuja mi to nie preszkadza to co piszemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz link do rejetsracji na poczcie o2. https://profil.tlen.pl/rejestracja/ Imię i nazwisko, pozostałe dane możesz wpisać zupełnie lipne, będziesz całkiem anonimowa. Załóż konto i piszemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra, nie wiem z jakich powodów ale pewnie nie założysz tej poczty. Napisz chociaż w jakim jesteś wieku i jakie masz dotychczas przygody z sikaniem na faceta. Skądś się przecież wzięła twoja chęć do tego. No i jeszcze napisz jakie masz oczekiwania, jak i co byś chciała zrobić. Z detalami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na imie Kasia mam29 lat moj partner tego nie lubi ale przd nim mialam chlopaka to uwielbial jak silalam mu na twarz tylko nie chcial a raczej nie mógł sie przelamac aby mie osikac czego oczekuje ostrego sexu zakonczonego obustronnym sikaniem na siebie a ty jak to widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz ci napisze jak ja chcę. Ale napisz jeszcze jak jemu to robiłaś? Kucałaś mu nad twarzą? Czy na stojąco jak on leżał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak i ta najlepiej lubial jak kucalam mu nad buzia i on to pil odrazu a ja lubilam jak on leżał w wannie a ja stalam na brzegach wanny i tak z gory widzialam jak siki mu sie rozpryskuja po ciele az mi sie mokro zrobilo jak wspominam no teraz ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę o takim pieprzeniu w plenerze. Zielona trawka, kocyk. Siedzisz na mnie okrakiem i posuwasz się sama o mojego sterczącego k... Odchylasz się do tylu nie schodząc z niego, ciśniesz tak że strumyczek tryska mi na brzuch. Dalej mnie ujeżdżasz a na koniec stajesz nade mną w rozkroku, uginasz nogi w kolanach i..dajesz z całej siły mocny strumień po mnie, szczególnie po twarzy! Potem taka mokra kucasz nad moimi ustami a ja już wiem co mam dalej robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O super no i co dalej robisz ?a ile masz lat i jaki masz sprzet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M37
Poznam chetnie pania co lubi taka zabawe niemialem okazji aby kobieta mi zrobila siusiu do buzi ale bardzo bym chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 39 lat mam taka fantazje ty lezysz w lasku ja przychodze ściągam majtki podwijam sukienke siadam ci na twarzy lizesz mi cipke sikam na twoja twarz pozniej ty mozesz mnie za to ukarac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darecki69
Poznam Panią, która chce to robić, prosto do moich ust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jeśli jednocześnie ze szczaniem oddam stolec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio po seksie teściowa zaproponowała że odda na mnie mocz.Zgodziłem się z ochotą.Uwielbiam ją mamusia zeszczy się w majtki.Wysysam resztki moczu z majteczek wycieram podłogę i piorę mamusi majtusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zona na sama twarz mi nie sika tylko na mojego penisa i jajka. Dopiero gdy skonczy to siada mi na twarzy mokra cipka i kropelki na wlosach lonowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _AIek_
Ja lubię jak kobieta sika mi do ust. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zboq
Mam takie miejsce w moim miescie gdzie przychodzi towarzystwo aby napić się piwa. Czasami są to grupki dziewczyn. Czesto po tym piwie idą w krzaki i sikają. Nie raz idąc/ jadąc na rowerze speszylem dziewczyny w trakcie sikania. Ja udawalem ze ide dalej, a one z piskiem konczyly co mialy skonczyc i szly w swoją strone. Ja po chwilce wracalem, szukalem miejsca i świezych chusteczek na ktorych byl zapach cipki i kropelki moczu. Często na lisciach byly kropelki, ktore wylizywalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×