Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weronnnika

Czy studia wystarczą? Może szkoła policealna?

Polecane posty

Gość weronnnika

Tak ostatnio mam pewien dylemat i się mocno zastanawiam nad tym czy po studiach to można tak łatwo znaleźć pracę. Słyszy się w mediach i w ogóle nawet od znajomych, że po studiach to ciężko z pracą jest. Czy znacie jakiś sposób na w miarę szybkie zdobycie kwalifikacji za nie dużą kasę? Tak, żeby móc to jeszcze pogodzić ze studiami. Miałam pomysł, żeby to była szkoła policealna jakaś albo może macie jakieś inne pomysły? Poszłybyście bardziej w jakieś kosmetyczne tematy czy bardziej związane ze studiami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już ładnych kilka lat temu kończyłam http://www.szkoly.gowork.pl/ na kierunku technik farmacji i nie żałuję. Pracuję w zawodzie, a koleżanki, które kończyły studia na kierunkach humanistycznych, albo wciąż szukają pracy albo pracują w zawodach kompletnie nie związanych do których studia nie są potrzebne. Moim zdaniem coraz bardziej młodzi ludzie przekonują się, że w dzisiejszych czasach studia to nie wszystko, bardziej liczy się zawód i praktyczne umiejętności, które ja w tej szkole zdobyłam. Pozdrawiam i życzę Ci powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuśooowity
Widzicie, ja też mam takie wrażenie, że ostatnio wszystko działa w kierunku takim, ze lepiej nie mieć studiów a fach w ręku, bo z konkretnymi umiejętnościami na pewno łatiwej dostać pracę niżeli po studiach... gdzie ma się... papier i chyba to by było na tyle. Na prawdę tak łatwo dostać pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniechęcajcie ludzi do studiowania i wmawiajcie im, że wykształcenie jest niepotrzebne. Tylko sami odpowiedzcie sobie na pytanie czy chcielibyście mieć pracowników głąbów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Badyllo
owszem bo glabami latwiej sie steruje - na pszyklat mozna im probowac wmowic ze czarne jest biale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka z zapalkami
malo tego niemiaszki to robia od lat - wybrales zawodowke nie masz szans zdac matury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena89
ja chodze do Omegi i studiuje , da się to wszystko pogodzić :) dla chcącego nic trudnego :) w dzisiejszych czasach żeby się wbić na rynek potrzeba wiecej kwalifikacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kilka lat temu kończyłam medyczną szkołę policealną http://www.szkoly.gowork.pl i dziś pracuję w zawodzie jako asystentka stomatologiczna. Na prawdę szczerze polecam wszystkim którym zależy na zdobyciu doświadczenia praktycznego, ale nie ukrywam, że trzeba chcieć się uczyć i być przekonanym o tym co chcemy robić w życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studia zawsze można zrobić jak ktoś chce dla własnej satysfakcji, ja mam 2 kierunki i co z tego jak pracy nie mam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcecie podnieść swoje kwalifikację zawodowe polecam kursy i szkolenia. Znam ciekawą stronę z ofertą szkoleń z całego kraju. :) rekrutacyjnarewolucja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie myśleliście o tym, żeby spróbować kursów ? albo szkoleń ? na rekrutacyjna rewolucja.pl znajdziecie wiele takich ofert ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabananaaa
Policealki nie są złe, w 2 lata zdobędziesz zawód, nawet jeśli nie będziesz w nim pracować to nauczysz się czegoś dla siebie. Chodziłam do Omegi na kosmetykę, nie pracuję w zawodzie, ale to, czego się nauczyłam, wykorzystuję dość często :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze jakieś dodatkowe kursy? jest tego sporo na rynku, jak dobrze poszukasz to znajdziesz za na prawdę małe pieniądze, a po każdym dostaniesz jakiś certyfikat ukończenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulin23
Czasem szkoła policealna wystarcza, tylko idź do sprawdzonej na sprawdzone kursy. Ja polecam szkołe gowork.pl http://www.szkoly.gowork.pl/ pewnie znajdziesz tutaj coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy od miejsca zamieszkania, od kwalifikacji, od wymagań pracodawcy. Np . firma Tide Software, w której pracuję, poszukuje głównie absolwentów wyższych uczelni, ale nie tylko. www.tidesoftware.pl/o-nas/oferty-pracy tu aktualnie jest oferta firmy - poszukują do pracy w Białymstoku. Ja pracuję w Piasecznie i sobie chwalę. Może ktoś z Was jest z Białegostoku, niech pisze podanie, może zostanie przyjęty - a warto, bo firma jest rozwojowa, dobrze płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że lepszą opcją jest szkołą policealna. Jest dużo kierunków bezpłatnych, od wyboru do koloru :) Ja chodzę do Delta Edukacja na kierunek technik usług kosmetycznych i sobie chwalę :) Dodatkowo mam zrobione studia, ale co z tego ? Pracę znalazłam na innym stanowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej szkoła policealna :) Delta Edukacja lub szkoła Omega :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×