Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

SUkienka na bal?

Polecane posty

Gość gość
a idź dziewucho, kto Ci broni... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być, wejdź sobie na allinisde.pl, mają tam super rzeczy. Sukienek to całe mnóstwo tam znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie myślałaś o czymś szytym na miarę? Powiem Ci, że ja jakoś nie mam zaufania do tych sklepowych sukienek, wolę kupić materiał (http://www.luxpol-bis.pl/) i iść do zaprzyjaźnionej krawcowej, bo wtedy mam pewność, że będzie na mnie idealnie dopasowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Idź w czym chcesz. Ja na bal idę w projekcie violi piekut za tydzień. Już nie mogę się doczekać! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina Babko

Ja zdecydowałam się zamówić z internetu danowskajankowska.pl na zdjęciu wyglądała niesamowicie a mąż mówi że na mnie wygląda obłędnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat co prawda z 2015 roku ale co tam 😛 Zbliża się okres studniówkowy i andrzejkowy więc warto odświeżyć informacje  o ...enkach 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widziałam ostatnio piękne ...enki na stronie 5ave.pl i szczerze polecam przejrzeć ją sobie i obserwować bo często dodają nowe produkty 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmeka

pare razy ...enki na typu imprezy kupilam na sibysi . juz po pierwszym zakupie widomo, ze to nie chinski produkt, ale fajny material i ladne szycie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Gość Karmeka napisał:

pare razy ...enki na typu imprezy kupilam na sibysi . juz po pierwszym zakupie widomo, ze to nie chinski produkt, ale fajny material i ladne szycie. 

Kupowałaś już coś z tego sklepu? Bo ...enki mają na prawdę ładne i może bym coś nawet w nim znalazła dla siebie np. na sylwestra 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×