Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubionakobieta

Proszę oceńcie to co zrobiłam...

Polecane posty

Byliśmy razem 1,5 roku. Rozeszliśmy się bo powiedział że mnie już nie kocha. Po rozstaniu sporo pisał i kontaktował się ze mną, odpowiadałam na ten kontakt. Pisał że nie kocha mnie ale leczy się jeszcze i tęskni, brak mu kogoś do rozmowy. Dzisiaj zakończyłam ten kontakt, napisałam mu że nadal mam wrażenie że gdyby zrobił coś poruszającego to nie jestem przekonana czy bym do niego nie wróciła i że chce ostatecznie to zakończyć gdyż z tym czymś w środku nigdy nie uwolnię się od tego całkowicie. Napisał że sądzi, że nie będzie nic robił ale kontaktu nie chce zrywać jednak byłam nieugięta, pożegnałam go. Teraz mnie to boli, zrozumiałam że nadal coś do niego czuję, jestem z siebie zadowolona jednak ciężko jest mi teraz o nim całkowicie zapomnieć. Uważacie że postąpiłam słusznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze zrobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biskup Rakoci
Czas pokaże. Zależy kto będzie następny. Czasem się tęskni, ale nikt nigdy nie potrafi odpowiedzieć na pytanie "co by było gdyby". Kobieta, która mnie przed laty zostawiła jest teraz ponad 10 lat w szczęśliwym związku, a też nie była pewna czy dobrze zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;) podjelas dobra decyzje bo nie warto byc z kims kto juz nie kocha. Nie warto tez miec z nim jakikolwiek kontakt bo to bedzie tylko ciagle bolalo. Teraz masz szanse poznac kogos innego i byc w szczesliwym zwiazku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×