Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sylwlan

Opadające powieki co robić?

Polecane posty

Gość gość
Też miałam taki problem i w koncu postanowiłam oddać sprawy w ręce chirurga. U mnie to była nie tylko kwestia estetyczna, ale zaczęłam tez trochę gorzej widzieć przez to. W warszawie korekcję powiek dobrze wykonuje doktor Chęciński http://www.drchecinski.pl/. ceny jak na stolicę nie są wygórowane w tej klinice, a zabieg odbył się bezpiecznie i jestem bardzo zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już to gdzieś pisałam :), ale zobacz sobie jak wygląda Plexr u dr Ewy Rybickiej, to zabieg który jest mało inwazyjny a daje super efekty, zabieg trwa chwile i od razu wracasz do domu i powieki się obkurczają z czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunwwa
Byłam właśnie z tym problemem na konsultacji w Warszawie w gab.Kosmedica.Czytałam o nich dużo dobrych opinii. Pani kosmetolog dała mi do wyboru właśnie Radiofrekwencję mikroigłową-zab.Scarlett i jet plasmę. Zdecydowanie bardziej przekonuje mnie zabieg Scarlet dla mojej skóry. Można zrobić zab.na powieki/całą twarz lub komplet twarz+szyja +dekolt. Ze względu na to,że maja teraz bardzo atrakcyjną cenę na ten zabieg zapisałam się i jutro idę. Napiszę jakie wrażenia Scarlet bardziej mnie przekonuje ,ponieważ mniej bolitak mówiła Pani kosmetolog. Dodatkowo dowiedziałam się ,że ten właśnie sprzęt ma najnowszą technologię jeśli chodzi o powieki-nie powoduje uszkodzeń i jet to kontrolowane/bezbolesne i bardzo szybkie wkłuwanie. Mam rodzinną tendencję do opadającej powieki, poza tym chcę zadziałać już na drobne zmarszczki i rozświetlenie mojej szarej zmęczonej skóry. Ten zabieg działa na wiele problemów ,więc wydaj mi się najbardziej optymalny. Jutro idę i wszystko Wam napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunwwa
Hej wracam do Was ponownie i tak jak obiecałam chcę zdać relację z zab.scarlet. Sam zabieg trwał ok.1,15min+ok 20 min znieczulenie. Zabieg nie bolał tak jak się tego spodziewałam:)zdecydowanie da się wytrzymać. Wiadomo są miejsca gdzie odczucie było większe ,ale bez przesady. Czuć szybkie nakłucia i ciepł,troszkę mrowienie skóry po oderwaniu głowicy. Skóra bezposrednio po zabiegu lekko różowa,troszkę tkliwa i wokół oczu lekko podpuchnięta. Po ok 2/3godzinach po zabiegu nic nie widać!!! Mi zrobił się mini siniaczek pod okiem,ale to normalne zjawisko przy tego typu zabiegach. Jestem juz kilka dni po i codziennie zauważam subtelne zmiany w wyglądzie skóry. Jest gładsza,rozświetlona i napieta. Powieki już lekko uniesione-mam wrażenie takiego świeżego,wypoczętego oka. Pani kosmetolog zrobiła wiecej przejść nad brią i uważam ,że bardzo bodniusł mi sie łuk brwiowy z czego jestem bardzo zadowolona. Polecam!!! Będę się obserwować i zdawać relacje. Pani mówiła ,że skóra cały czas bedzie się przebudowywać i efekt końcowy powinnam widzieć po ok 1 miesiącu:) jEŚLI KTOŚ ROZWAŻ TEN ZABIEG TO DAJĘ MU ZDECYDOWANE.... TAK!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malvinka_
Widzę, że piszecie o zabiegu Plexr. Czytałam o nim sporo i sama zastanawiam się nad wykonaniu takiej korekty powiek górnych. Znalazłam informację, że w Krakowie można ten zabieg wykonać w tym gabinecie http://new-life.com.pl/plexr/ . Jak się do niego przygotować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam Plexr u Pani Joanny Któl w New Life, nie masz co się bać. Nie trzeba sie jakoś przygotowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 40 roku życie moim największym kompleksem były opadające powieki. Myślałam o chirurgii ale z racji tego ze boję się takich rozwiązań szukałam czegoś alternatywnego. Zrobiłam zabieg nieoperacyjnej korekcji powiek PLASMA IQ niestety byłam zawiedziona efektem, nie wiem czy zawiodło urządzenie czy osoba, która wykonywała zabieg. Dałam sobie jeszcze jedną szanse i zdecydowałam się ponownie na nieoperacyjną korekcję powiek tym razem urządzeniem PLEXR, TO był strzał w 10 ! wykonałam 2 zabiegi a moje powieki wyglądają tak samo jak miałam 20 lat. Polecam serdecznie gabinet new life w KRK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj na youtube tutoriali, jak dobrze dobranym makijażem skorygować opadającą powiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sunwwa, czy możesz polecić lekarza w Kosmedice u którego robiłaś Scarlett? Jakie są efekty po po pol-roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na opadającą powiekę polecam zabieg plastyki powiek, który sama robiłam pół roku temu. Różnica jest ogromna. Cała twarz prezentuje się teraz bardziej pogodnie. Zabieg robiła mi dr Jędrys i mogę ją polecić. Jest bardzo dobrym specjalistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Wykonałam zabieg befaroplastyki u bardzo dobrego lekarza dr Agnieszki Mielnik Mierzwińskiej w Krakowie. Skóra z powiek bardzo opadała mi na oczy i wyglądałam ciągle na  śpiącą. Teraz po wykonanu zabiegu u Pani dr czuję się dużo lepiej i tak wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara

Z zabiegu blefaroplastyki jestem bardzo zadowolona, że się na niego zdecydowałam. Wcześniej skóra bardzo mi opadała z powiek na oczy. Pogarszało to mój wzrok. Dzięki temu zabiegowi nadmiar skóry został mi usunięty i wyglądam dość , że lepiej to jeszcze wzrok mi się nie pogarsza. Zabieg robiłam mi dr Mielnik-Mierzwińskiej w Krakowie przyjmuje w Bona Dea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×