Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wczoraj poznałem prawdę i jestem w wielkim szoku

Polecane posty

Gość gość®
Mój obrońca ma kontuzje kolana dlatego ja muszę teraz wychodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
Chyba ich boyebalo ?przecież tak nie można pisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
Nie :D w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy tam organistą? NIe znam się na strukturze zarządzania tej instytucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
Ale wracając do tematu to cos się święci i władze całego świata wiedza o tym . ludzie wieżacy w 21.12.12 myśleli ze to na to się szykują. Nie dziwota wiele projektów miało termin realizacji do końca 2012 roku. Mam na myśli tu min. Obozy FEMA , magazyny nasion,generalne remonty bibliotek z bezcennymi zbiorami i przeniesienie w związku z nimi zbiorów do podziemi i innych tajemniczych miejsc,budowa bunkrów ,chińskie tajemnicze bazy i wiele innych przykładów . jestem pewna ze to jest spowodowane ich wiedza ze cos się wydazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
Nie ,ja od kościoła to się daleko trzymam :) ale faktycznie klekal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosze:O Byle nie przed szefem:(;) xxx ech no cóż. ten 2012 był niezłym usprawiedliwieniem dla tych projektów;) Nie sądzisz? xxx dlaczego budujecie bunkry, kitracie nasiona i organizujecie obozy dla "chorych, przesiedleńców? No cóż ludziska. 2012. Majowie rzekli, że coś wtenczas piertolnie to budujemy to dla waszego bezpieczeństwa rybeńki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście majowie nic takiego nie napisali. coś mi sie obiło o uszy, że ich skądinąd elegancki system datowania po prostu nie przewidywał większej liczby czy coś w ten deseń. I wiedziano o tym na pewno. założe sie, że ta paranoja 2012 wspomagana dzielnie z holywood została wywołana celowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
Ja mam inna teorie na to xxx Nie, sam sobie jest szefem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pomimo nazywania mnie tu notorycznie paranoikiem nie wierzyłem w zagłade datowaną na 2012 Za bardzo mi to śmierdziało promowanymi od końca wieku przepowiedniami o zbliżającym się końcu świata A dlaczego? Ano dlatego, że ludzkość nie ma ujednoliconego pomiaru czasu:) Więc jasne było, że to g****o wymyślili na potrzeby piertolnietych lemingów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
Ci co to obliczał i walneli się o 100 lat . Pamietasz bajzel po huraganie katrina? Jaki był haos? Ja nie wierzylam w żadne harpy ale Nicola Tesla jako pierwszy wywołań za pomocą urz.Elek. trzęsienie ziemi, geoinzyneria jest oficjalnie potwierdzona naukowo. Oficjalne prawo niby zabrania zabawy w władców wichrów i chmur. I jeśli przynajmniej niektóre kataklizmy były stworzone to po to by pokazać ; kurcze nie jesteśmy na to przygotowani musimy cos z tym zrobić utworzyły obozy dla poszkodowanych ( szkoda ze drut kolczasty uniemozliwia wydostanie się a nie na odwrót) zmagazynujmy miliony trumien bo może kiedyś będą potrzebne , .... Wiesz o co mi chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszesz coś o swojej teorii? nie chciałem cię o o prosić bo zaraz sie może zatkać ten kibel znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli w zasadzie podobnie myslisz jak ja tyle, że dodajesz do tego jeszcze posianie kilku realnych katastrof przez władców marionetek i bogów pogody. Kurfa jak mnie to wpienia. Jakim chujem trzeba byc żeby robić takie rzeczy. Nie mieści mi sie to w głowie. Zapiertoliłbym tych jepanych pederestów zasranych l********gów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zaczałbym o tej psiej kupy na dwóch nogach rockeffelera piertolonej przerośniętej gigantycznej wszy zasranej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
No i dlatego ludzie nie wierzą bo bez mi to jak sen wariata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×