Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak się facet do 33 lat nie ożeni to już jest stracony

Polecane posty

Gość gość
wszystko do czasu nawet najbardziej twardzi polegają ale przeciwnik " musi być tego wart:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za dużo potrafię aby wiązać się z jakąś idiotką po podstawówce czy gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a poza tym nie jestem przystojny więc żadna mnie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ci na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój znajomy poznał kobiete życia jak miał 35 lat, nie z braku zainteresowanie za młodego zmarł mu ojciec mata jego zachorowała umysłowo przez długie lata pracował leczył mate psychiatrycznie, musiał się nią zajmować... bał się i wstydził zapraszać kobiety do domu..od czasu kiedy dał matkę na leczenie przymusowe sprawy się zmieniły, co prawda płaci a pobyt matki ale dziś ma 39 lat ma zonę i 2 malutkich dzieci. także czaszami sytuacja jest inna niż niektórym się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem sam bo samemu mi dobrze i tyle. Nie mam nałogów, nie mam kredytów, mam stałą pracę, nie mam samochodu bo nie mam prawka i nie lubię prowadzić. Egoistą i nieudacznikiem nie jestem bo radzę sobie życiowo i pomagam innym. A jeśli jakiejś kobiecie nie pasuje to, że kulturalny, niepijący, nie palący itp., spokojny, ułożony mężczyzna jest sam i woli być sam to jej problem a nie mój. Tylko nienormalna kobieta pomyśli, że kawaler 30 letni nie nadaje się do związku gdyż taki mężczyzna zwykle długo mieszka sam i potrafi zrobić dużo w domu i nie ma dwóch lewych rąk do pracy zaś ten co był z kobietami i to często, długo i szybko nie potrafi nawet wody nastawić na herbatę bo wszystko robiły jego kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co Ci moje imię? niczego nie zmienisz, za dużo złych rzeczy od was usłyszałem i doznałem abym mógł wam ufać, już wam nie wierzę jak kiedys gdy byłem młody, teraz jestem sam i jestem wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak, jestem nieudacznikiem bo nie potrafię spotkać kobiety której mógłbym zaufać i która byłaby dla mnie ważna, tak samo ktoś kto gra w lotka i niewygrywa też jest nieudacznikiem bo nie może wygrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego akurat do 33 roku? to ma coś wspólnego z jezusem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kilka lat do przodu mam zaplanowane moje marzenia i nie ma w nich żadnej kobiety, a jak ona by się pojawiła w moim życiu to moje plany i marzenia poszłyby się j**ać bo ona by chciała realizować swoje marzenia a ja byłbym środkiem do jej marzeń x totalne bzdury,to rozglądaj sie za kobietą partnerem,a nie mimozą co się uwiesi,w związku można się dogadać,każe może mieć inne zainteresowania,marzenia,chyba zresztą jest to fajne,że jedno drugie może wprowadzić w swój świat,pokazać coś innego,nowego,a łączyć powinna miłość ,i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie widzę problemu,dobrze Ci samemu i jest ok,gdybyś spotkał swoje odbicie najwyżej zmienisz zdanie i tyle ,nie ma to nic wspólnego z nieudacznictwem, takie to samo nieudacznictwo jak pakowanie się w związki szybko a potem poczucie osamotnienia w małżeństwie a tego jest peeeełno,nikt nie ma prawa oceniać innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak w tym wieku nie jest z kimś na poważnie to nieudacznik" pamietajcie: nie rozwodźcie się w tym wieku:D co za bezmyślna prowokacja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie spotkam swojego odbicia, zawsze gdy się rozwijam to automatycznie podnoszę wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje marzenia to podróżowanie a która kobieta będzie chciałą jeździć po świecie? dla nich liczy się dom i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko płynie,to odbicie zapewne też łazi i się stale rozwija :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie chcę dzieci mam inne pasje ale już mi się spodobał jeden stracony po 35 r życia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to go bierz, ja nie mam 35+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
233:35,a o rodzinie nie myslisz,nie chcesz mieć dzieci,ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy chcę ale wiem, że na kilka lat do przodu nie chcę, nawet nie wiem gdzie chcę mieszkać, w jakim kraju 32 lata i wiem, że jak do 30 się nie ożeniłem to już się nie ożenię, nie chce mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bywa i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *кєяi*
21 minut temu, Otyły Grubas napisał:

Kto normalny chce się dzisiaj żenić? Jeszcze z jakąś polką kafeterianką nieudacznica życiową? XD

Napisał polak na kafeterii nieudacznik życiowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×