Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość nowa97

dom rozpusty

Polecane posty

Gość
jataka sama dziś ja się mogę Tobą zająć, oszczędzaj paluszki ;-) Cześć dziewczyny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę trzymać kluczy w pochwie, bo często wkladam tam inne rzeczy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda Sama się rżnęłaś? To trzeba aż na maila wchodzić,żeby sobie dobrze zrobić?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak, ruch niemały, czytam co napisałyście, klikam "odpowiedz", myślę co tu mądrego napisać, klikam "wyślij" i okazuje się, że odpowiadam na treść sprzed dwóch stron...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę tak po prostu pójść, nie dziś :D Sąsiadki 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Muszka Jakis cennik tutaj obowiazuje kumple pytali:)? Moze tez krotko scharakteryzujesz jakie masz dziewczyny w ofercie i ktora co potrafi? Wiesz ze my faceci lubimy konkrekt wiez zestaw pytan od kumpli:) Co potrafi kazda dziewczyna i czy cennik za poszczegolne umiejetnosci jest zestandaryzowany czy uzalezniony od konkretnej dziewczyny zeby jak czlowiek nie przy kasie mogl sobie wybrac cos tanszego? 1. Oral z polykiem? 2. Orgazm pochwowy? 3. Anal? 4. Masaz erotyczny piersiami? 5. Po Bozemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie , ze w rzymskim stylu. Żarcie, picie i kopulacja z najbliższym sasiadem;) tudzież sąsiadka: p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Muszko wtedy nie napiszę nic interesującego, tak jak teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda Napisałaś: "Byłam się zerżnąc na emeilu smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif" To jak "się zerżnąć" to musiałaś sama. ;) Inaczej byś napisała, że "byłam się rżnąć:D :D :D"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
97 zagrzej kołderkę :P Za chwilę dołączę. Muszko 👄 👄 👄 :D Cynik :D idź na żywioł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×