Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grudniowa mama 30

GRUDNIÓWKI 2015 !

Polecane posty

Gość gość
Po prawej stronie jest regulamin - to powinno coś wyjaśnić. Nie akceptuję wszystkich próśb odgórnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Przeczytałam. Dzięki za info. Z własnej inicjatywy rzadko czytam regulaminy. To już wiem czemu nie dostałam akceptacji. Może teraz się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszek31
Czesc grudnioweczki :) mam Do Was pytanie. Jestem w 22+7 czyli 23 tc i od dwoch dni ciezej mi sie Chodzi przejde kawalek i juz mam dosc Brzuch twardy ale to nic nowego twardy Brzuch mam od poczatku ciazy mam sie oszczedzac . Ale moje pytanie czy w tez tak macie jak ja Problem z chodzeniem??? Plecy zaczely mnie bolec tak w pasie i Brzuch jak bym miala napompowany balon w srodku jak IDE to tez go czuje taka pelnosc Po bokach ale to moze dzieciaki rosnal. Prosze napiszcie jak jest u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza3
Groszek nie stresuj się. Ja też tak mam. Bardzo często bolą mnie plecy i kość ogonowa. Nie raz zdarza się że łapią mnie skurcze nóg w nocy, a czasem jak poleże to coś mnie w krzyżu zablokuje tak że nie mogę wstać. A dzidzia strasznie już kopie, w nocy często muszę biegać do wc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszek31
Iza 3 Dziekuje za odp :) cos Tu Cisza nikt nic nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła_mama 87
Kochane ja mam termin na początek stycznia - póki co rosnę i rosnę;) Staram się dużo czytać o ciąży i macierzyństwie - bo niestety nie rodzimy się z taką wiedzą...Chciałam się z Wami podzielić lekturą, którą ostatnio znalazłam, bo jest bardzo wartościowa http://ksiazkizmieniajacezycie.pl/madre-wychowanie/8-jednoscioddzielenie.html . Uświadomiła mi, że pierwsze 3 lata naszego maleństwa są najważniejsze w kształtowaniu dziecka i tu nasza rola jest bardzo ważna. Mamusie przeczytajcie koniecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie już wyprawkę???? bo ja nie mam wózka ani fotelika jeszcze myślałam żeby kupić 3w1 i chyba tak zrobie a widziałyście tą promocje na Graco ? http://gracocashback.customsolutions.fr/pl_PL/index-op/ Można nawet 350 zł dostać zwrotu pieniędzy za ich jakikolwiek produkt czy wózek czy fotelik czy huśtawkę, no wszystko a teraz tak kasa leci na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×