Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy są tu kobiety które żałują że urodziły dziecko ?

Polecane posty

Gość gość

Jeżeli tak, to z jakich powodów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno takie są bo macierzyństwo to nic fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem tęsknie za życiem kiedy byłam niezależna, mogłam wyjść kiedy chciałam itp. ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie już życia bez syna. natomiast mam problem z decyzją o drugim dziecku, bo lubię mieć czas dla siebie. przy jednym dziecku to jest możliwe, przy dwóch już ciężej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem tęsknie za życiem kiedy byłam niezależna, mogłam wyjść kiedy chciałam itp. ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie już życia bez syna. natomiast mam problem z decyzją o drugim dziecku, bo lubię mieć czas dla siebie. przy jednym dziecku to jest możliwe, przy dwóch już ciężej... x mam identycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to po co wam drugie ? bo każda polska rodzina musi mieć syna i córeczkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie dlatego nie bede miec drugiego bo kocham swobode,jednoczesnie nie wyobrazam sobie zycia bez synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati741
Nie, nie żałuję i nigdy nie będę żałowała tego, że mam córeczkę :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja drugiego też nie bede mieć, mimo że chciałabym żeby miały siebie, potem w przyszłości. ja sama nie wyobrazam sobie zycia bez mojej siostry i czuje ze przez swoj egoizm pozbawie dziecko tej wiezi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codziennie słysze, że powinnam się zdecydować na drugie bo zrobię krzywdę synowi, jak zostanie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jestem ciekawa odpowiedzi ;) mam 33 lata i nie zamierzam zachodzic w ciaze, rodzic etc Wypowiadajcie sie panie ;) Mi jedna przyjaciolka jak popila wyznala, ze zaluje, ze urodzila dziecko. Zastrzegla sie, ze kocha syna itd ale gdyby mogla cofnac czas to by nie zaszla w ciaze Ma jedno dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem przychodzą takie dni , ze ma się dość ale ja także nie zaluje ze mam synka . Jedno ok ale na drugie nie wiem czy się zdecyduje , mi tez gadaja ze jedynak to takie rozpuszczone dziecko itd. , ale potem nikt inny nie będzie wychowywal tylko ja . Chyba ze bylabym tak ustawiona życiowo ze nie musiałabym isc do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×