Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JoahimKwiat7

Gdzie i jaki kupić atlas?

Polecane posty

Gość JoahimKwiat7

Mam pytanie, gdzie i jaki kupić atlas? Chcę ze szwagrem w bliźniaku zaadoptować wspólne pomieszczenie na siłownię. Interesuje nas coś dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupować atlasa bo to bez sensu, zajmuje masę miejsca a niewiele da się na tym zrobić. Zainwestować w porządne sztangi, hantle, wyposażenie do ćwiczeń z nimi (stojaki, rack, ławka z regulowanym kątem etc.) i będzie dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoahimKwiat7
Dzięki :) Spojrzę co tam jest ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu79Adi
Polecam Finnlo Autark. Sprzedaję filtry wody, kiedyś byłem ujednego klienta i miałem przyjemność wypróbować go w Konstancinie. Robi mega wrażenie. Wszystko płynnie chodzi, linki nie są luźne i nie lataja po bokach. Nie ma luzów. Myślałem, że on jest nówka, a facet mówi, że ma już go 4 lata i ćwiczy podobno na nim regularnie. Widziałem u kumpla jak wyglada atlas z marketu czy allegro jak zwal tak zwal po 3 miesiacach hahaha. Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gie prawda, spamerku. Wolne ciężary właśnie dlatego są OK, bo pozwalają wykonywać tylko naturalne ruchy. A na maszynach są ograniczenia/. Taka maszyna musiałby być robiona niemal na zamówienie, żeby miała sens, każdy rehabilitant czy doświadczony kulturysta ci to powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj szefa, to bylo dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasyll
Moim zdaniem atlas wymusza na nas prawidłowe ruchy, jak ktoś zaczyna przygodę z ćwiczeniami to będzie bardziej wskazany. Tak mi mówił mój trener. Trzeba wyrobić sobie najpierw technikę i pamięć mięśniową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertix
gość - nie wiem, czy się orientujesz, ale są takie urządzenia jak atlasy/bramy. Mój syn uczęszcza prywatnie na rehabilitację i tam coś takiego właśnie jest. Z tego co p. Kasia powiedziała, to przy 2 stosach po 70 kg, spokojnie można używać go do ćwiczeń siłowych. Wiesz, zależy kto do czego co potrzebuje. Możesz jeździć Maluchem, a możesz Mercedesem, tym i tym pojedziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON SPAMERSKI ŚMIECIU! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertix
Mam wrażenie, że się nie rozumiemy, a Pan gość nie ma pojęcia o czym pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoahimKwiat7
Ludzie trochę spokoju, a zwłaszcza Ty "gościu", ponieważ nie pokazujesz minimum kultury, a druga sprawa piszesz niepoprawną Polszczyzną, co skłania mnie do jednego wniosku (to po prostu jakiś żartowniś), ponieważ nie każdy musi mieć takie zdanie jak Ty to już od razu ludzi wyzywasz i snujesz teorie spiskowe. Powiem Ci jeszcze jedno byłem wczoraj w tym sklepie. Założyłem ten temat, aby się czegoś dowiedzieć. Uzyskałem poniekąd pomoc, za co dziękuję, zarówno jednemu jak i drugiemu, jednak mimo wszystko będę obstawał za jakimś atlasem, ponieważ to co wczoraj zobaczyłem na wystawie przekonało mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj do http://mark-arko.pl/. Są bezpośrednim importerem tkanin z Chin, Korei i Tajwanu. Ja zamawiałam atłas u nich. Przyszedł ładny, dobry jakościowo. Nie musiałam też czekać zbyt długo, szybko realizują wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muskol
Wiem że na domenasportowa.pl jest sporo dobrego sprzętu więc może zajrzyj tam . Z tego co wiem sprzęt jest dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja swój atlas kupiłem na K-sport świetny sprzęt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×