Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Omer imię dla syna. Co sądzicie ?

Polecane posty

Gość gość

Mieszkam w Niemczech, mój mąż jest Niemcem. 3 marca na świat ma przyjść nasz syn. Jednym imieniem, które mi się podoba to Xavier, ale mojemu mężowi się podoba imię Omer. Do nazwiska pasuje, ale to imię jakoś mnie nie przekonuje. Dziewczyny co sądzicie o takim imieniu ? W Polsce bywam 2- 3 razy do roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam znajomego turka o tym imieniu. Jak mąż jest Niemcem to może chociaż niech niemieckie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemieckie imiona mi się nie podobają. A mój mąż ma sam angielskie. No i angielskie nazwisko. Więc niemieckie imię i angielskie nazwisko się gryzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam przyjaciela/kolegę Turka o tym imieniu. Świetny facet ;-) Nie wiem, czy chciałabym takie imię dla syna. A dlaczego Ty chcesz tak dziwnie? Może imię po dziadku albo jakoś klasycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż jest Niemcem tureckiego pochodzenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Mąż urodził się w Niemczech, ale jego ojciec pochodzi z Anglii. Mi się podoba imię Xavier. Imię po dziadku ? Thomas ani Krzysztof mi się nie podobają. Kompletnie nie umiem znaleźć imienia. Nic mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz takie imię jak się wam podoba, nie podejmuj takich decyzji bo ktoś ci na forum podpowie, musisz sama decydować o sobie i swojej rodzinie, a nie szukać rozwiązań na forum. Tak na ogól robi się by odpowiedzialność za podejmowane decyzje zgonić na kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi tylko o to jak ludzie reagują na takie imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co cie to obchodzi jak reagują, podoba ci się to takie daj, już są czasy gdzie są rożne narodowości, imiona itd i nikogo to nie dziwi, a dopiero co np za 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

Omer to okropne imię i od razu kojarzy mi się z Turcją itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×