Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facecitoburaki

Maż nie chce drugiego dziecka

Polecane posty

Gość facecitoburaki

jestem w ciązy z drugim dzieckiem i kilka dni temu mąż mi powiedział, że nie chce drugiego dziecka.... Wolę wziąć rozwód niż usunąć.... Wczoraj byłąm u lekarza to nawet nie zapytał o szczegóły, położyłąm kartę ciąży i zdjęcie na komodzie to nawet nie ruszył.... Nie wiem co mam robic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powiedzial Ci dlaczego nie chce drugiego dziecka? zreszta, mogl myslec wczesniej, chyba wiadomo do czego prowadzi seks i ze wpadki sie zdarzaja... napewno nie usuwaj bo bedziesz zalowala tego do konca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facecitoburaki
jak uprawialiśmy seks to zawsze było jedno zdanie: jak będzie to będzie... no i sie pojawiło i teraz dla niego to problem. Od kilku dni w ogóle ze sobą nie rozmawiamy, przez tą atmosfere w domu jakoś nie potrafię się cieszyć. Tylko jak jesteśmy z córką we dwie to "gadamy do brzucha"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz mu to powiedz... Normalnie wzielabym cos twardego, p**dnela mu w leb i powiedziala ze albo bierze sie w garsc i bierze do siebie ze bedziecie mieli drugie dziecko albo jest c**a nie chlop a Ty z c**a byc nie chcesz!!!! K**rwa zrobic to bylo komu, ale zeby teraz wziasc za to odpowiedzialnosc to nie... ahhh te niektore chlopy... Mialam takiego bylego, bylam z nim 4 lata i jak mialam 19 lat ( on 7 lat starszy)zaczal mi sie spozniac okres, a ten do mnie od razu ze jak cos to on nie jest gotowy na bycie ojcem i ze jak sie okaze ze jestem w ciazy mam sie umowic na aborcje... Okazalo sie ze nie jestem ale ciuchy spakowalam i sie wyprowadzilam do taty. 4 lata poszly sie je*ac przez te slowa. Teraz mam wspanialego narzeczonego I nie wyobrazam sobie zeby kiedykolwiek powiedzial mi ze mam usunac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facecitoburaki
Jak zaszłąm w piersza ciążę to 9 miesiecy na rekach mnie nosił, był przy porodzie i w ogóle sielanka a teraz to nie wiem co mu odwaliło... My mamy po 30pare lat wiec to nie jest zabawa w dom tylko prawdziwe zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mu czas żeby sie oswoic faceci to straszne tchorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facecitoburaki
aj nie mam juz na to siły juz, on siedzi w jednym pokoju a ja w drugim. nie ma 18 lat ze musi sie oswoic z tematem, tylko powinien zachowac sie jak facet i ojciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje autorko. A w ogole dlaczego nie chce drugiego dziecka? Podal powod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy wiek ma znaczenie czasem facet ma 40lat a zachowuje sie jak nastolatek może sie przestraszył znów noce nie przespane pieluszki kolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i się przestraszyl, moze naprawdę nie chce, ale za co on się do Ciebie nie odzywa? Na co się obrazil? Czemu siedzi w innym pokoju? Wygląda na to, ze Ciebie obarcza winą za te ciążę i pretensje ma tylko do Ciebie, jakby jego przy tym nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie mu dałaś w kość podczas pierwszej ciąży i sobie to zapamiętał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, wina autorki bo faceci to biedne , bezmyslne,skrzywdzone istoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zrobil to niech wychowuje , poczekaj dla niektórych facetow to szok ..... przechodzą takie rzeczy gorzej niż kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×