Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dzisiejsze matki maja takie ciezkie zycie

Polecane posty

Gość gość

-trzeba wstać rano i włączyć dzieciom na kilka godzin bajki lub odprawić do przedszkola, -należy obrać dziecku parówkę z folii i podać dziecku w ręke -należy naczynia z dnia poprzedniego włożyc do zmywarki na czym cierpią plecy -należy wrzucic ubrania dziecka i swoje i męża do pralki i włączyć guzik -należy otworzyć słoiczek zakupiony w markecie, odkręcając nakretkę i podać dziecku w ramach obiadku lub deserku zależy co się kupi. -bardzo czasochłonne jest zmienianie pampersów dziecku trzeba odczepiać rzepy i w ogole użyć chusteczki nawilżajacej, masa roboty po tym cięzkim dniu można zasiąść do laptopa;) dziecko wreczająć męzowi czy tam babciom. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroscisz? ja z dzieckiem bawie sie na dworze prawie codziennie - dzis w sniegu. (jak jest deszcz to wiadomo, ze nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę uważasz że większość mam tak funkcjonuje? jeśli tak to jesteś w błędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zazdroscisz:D" ten argument słyszałam w przedszkolu-jestes na tym etapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty masz dziecko, dzieci. Podejzewam że nie bo byś takich bzdur nie pisała. Urodzisz to pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każda ma zmywarkę. Nie każdej rodzice żyją. Nie każda żyje z partnerem. Nie każda posyła dzieciaka do przedszkola. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nasz autor ma jakiś przykład na podstawie którego ocenia wszystkich, bo znam osobiście dość podobną sytuację do tej opisanej, ale raczej wyjątki dość skrajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko opisalas swoj dzien???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kochanie;) opisuje WASZ dzien;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś autorko opisalas swoj dzien??? gość dziś nie kochanieoczko.gif opisuje WASZ dzien; xxxxxxx to ja opiszę twój autorko! - 12.00 pobudka - 12.15 odpalenie kompa - reszta dnia - zakładanie durnych prowokacji i rozmyślania nad tym komu dokopać żeby się lepiej poczuć - wieczór - wyciąganie kasy od starych żeby iść na piwo z koleżankami, obrabianie tyłka innym znajomym, plucie jadem na dziewczyny, które mają faceta i dziecko - dwie rzeczy, których nigdy mieć nie będziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ohoho oburzyły sie matki polki słoiczki obiadkowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak, zgadza się, a dziecko przy tym pięknie bez grymasu wcina tą paróweczkę oraz obiadek, bajki ogląda 3 h non-stop i niczego nie potrzebuje, no mówię Ci, jak mimozy siedzą:) Ja nawet zaczęłam się zastanawiać, czy moje żyją, bo absolutnie niczego innego nie potrzebują, no co Ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co ? mamy wrócić do epoki kamienia ? Tu pierzesz w rękach, nie jadasz parówki i nie oglądasz telewizora ? a jeśli nawet nie, to czy nie używasz ciepłej wody, którą podgrzewasz elektrycznie, a nie za pomocą ogniska ? żal dupsko ściska że technika poszła do przodu i jest nam łatwiej niż 100 lat temu ? Pretensje do JEŻA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wy takie zmeczoneeeeeeeee a ja sie zastanawiam czym;D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życiem k******** życiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak zycie męczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt- Używam pampersow i chusteczek nawiązanych i dodatkowo uczę dziecko robięnia na nocnik-więcej mi dochodzi roboty. Obiad ze słoika zdarzy sie jak musimy po lekarzach jeździć ale jaz w mc czasem wcale. Zawsze gotuje dziecku dwa Dania osobno. Gotuje dla siebie i męża inne potrawy. Pralka pierze-tak ale sama sie nie załaduje nie wleje płynów nie wywiesi i wyprasuje prania. Mam zmywarkę bo mycie ręczne to nie dla mnie. Dziecko nie oglada bajek ewentualnie zerknie na telewizor bardziej woli teledyski z piosenkami dla dzieci wtedy razem tańczymy. Wychodzimy na zakupy i spacery. Parówkę spożywa sporadycznie. Oprócz tego robię masę innych ciekawszych rzeczy które po sumowaniu z tymi opisanymi sa męczące ale tego widocznie nie pojmiesz bo skoro dla Ciebie macierzyństwo tak wyglada to zadajesz sie widocznie ze skrajnym elementem i takie środowiska jak moje sa Ci obce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety, przed kim Wy się tłumaczycie ?! To prowokacja, a wy jak na spowiedzi klepiecie, o tak oczywistych rzeczach.niech spada na bambus id iotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz dzieci ? Jak ci zle to wyp ... do roboty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowniara lat 16 , Jak podrośniesz to zobaczysz ze zycie nie takie słodkie idiotka się filmow naogladala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakich filmow:D mamuski co sie oburzacie, skoro dobrze wiecie, ze tak wyglada wasz dzień, zapomniałam dopisac o wiszeniu cały dzien na telefonie i spotkaniach z przyjacioleczkami takie sa matki dzisiejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jesteś matka ?, Bo z tego co widze to zazdrościsz ze inne maja a ty nie . Kurwa telenoweli brazylijskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz się leczyc ty jakas p*****lnieta jesteś albo weź cos na sen i idz spac .... cos ci chyba w zyciu nie wyszlo albo matka cie nie kocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sory ale nic nie zmieni tego, że polskie matki to lenie i nieroby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Loo matko co durne prowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo? w sensie, źe tak nie robicie? kiedy robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ma duzo racji niestety... kiedys nie bylo ani takich udogodnien ani srodkow czystosci. Ja jesem matka, zawsze malej gotowalam ale jak wyjazd czy brak czasu to mozna podac sloiczek kiedys nie bylo tak latwo. Pamietam jak mama do frani wode nalewala pierogi lepila kluski zagniatala a pracowala bo tata nie zyje. I samochodu nie bylo czasem jak lekarz leki przepisal to w piatej aptece udalo sie dostac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest zdecydowanie lzej zyc jak masz w miare kase i jestes ogarnieta to dasz rade z dzieckiem jeszcze czas dla siebie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×