Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość 24 tydzień
Alez ja się wcale nie denerwuje, poprostu uważam,że na topikach błedów nie trzeba poprawiać. W rzeczywistości nie robię wogóle błedów także nie potrzebuje zaświadczenia jestem bardzo dobra z polskiego a szczególnie z gramatyki. Mi akurat zdarzają sie i błedy i literówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claptola- ciesze sie z Twojego powrotu do zdrowia, no i z pokoiku dla dzidziusia- przyjemna sprawa!! Pamiętam jak jeszcze 2 miesiące temu my urzadzalismy pokoik dla naszej małej- a juz niedługo ktos w nim zamieszka- nie moge sie doczekac!! Rubinko- dbaj o soiebie i najlepiej pedz do lekarza, malenstwo jest najwazniejsze!!!!!!! Patulko- zycze spełnienia marzen tych o dziecku i ślubie!!!!!!! Metus- teraz dzidzia coraz mocniej bedzie brykac- to najcudowniejsze uczucie jakie moze byc prawda?? Ciesze sie razem z Tobą!! Moniko23- mam nadziję ze mój poród nie bedzie taki trudny- mała tez zanosi sie na dosc dużą dziewczynke- ale nie bede sie martwic na zapas.....lepiej cieszyc sie z uroków ciąży........Czekamy na wiadomosc od Ciebie o drugiej dzidzi.....trzymam kciuki!! Malinko- najlepiej kupic i body i kaftaniki- ja chyba tak zrobię!!! Katarinko- ja robie ten test w piątek......A jak smakuje ta glukoza??? 24 tydzien- czas mija niestety- ja w maju czekałam na dwie kreski na tescie a tu juz połowa października...................Nie denerwuj się, mam wrażenie ze ta osoba (11111) tylko czeka zeby któras z nas popełniła literówke........ 1102- Dbaj o siebie i o dzidzie.....Mam nadzije ze mnie ból gardła tez szybko minie!! Moja dzidzia dzisiaj bryka od rana, jak zwykle zreszta, a wieczorne akrobacje aż budzą mój podziw.......Mam wrazenie ze mała nie sypia!! Oby ttylko nie nabrała takich nawyków jak sie urodzi!! Pozdraiwm wszystkich bardzo serdecznie!!!!!!!!!!! Mała24- witaj, decyzja o dziecku nalezy jednak do obojga rodziców- jakos to poukładacie i biedzie dobrze......wszystkiego dobrego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24 tydzień
Rany dziewczyny dzidzia mnie właśnie zaczęła kopac po żebrach, szkoda ze nie mam w tym momencie usg bo w takim położeniu płec jest najbardziej widoczna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja jestem niecierpliwa, szkoda, że nie ma możliwosci sprawdzenia czy jest sie w ciazy od razu dzien po zapłodnieniu:( dzisiaj dalej staranko:) Pozdrawiam Was cieplutko:):):):) ...niech sie spelni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Nia
Witam! Ja również marzę o dziecku, jednak obecnie mam paskudną grypę, więc muszę jeszcze poczekać... Przyznaję, że z zapartym tchem czytam, jak to jest mieć w sobie malucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Malinko , witaj w gronie niecierpliwych. Ja tez chciałabym JUŻ wiedzieć. Wczoraj miałam owulację, potwierdzoną przez ginekologa. Duży pęcherzyk czekał na pęknięcie, zresztą mocno bolał. A wieczorem poczułam jakby mi sie woda przelała w brzuchu i przestało boleć. Być może to sugestia, ale może rzeczywiście wtedy doszło do uwolnienia komórki jajowej. Przytulanko było w niedzielę rano, w niedziele wieczorem i wczoraj wieczorkiem :-) Trzymam kciuki żeby nam sie udało!!!!!!!!! A ciekawe (jesli doszło do zapłodnienia) jak szybko można to odczuć :-) Termin najbliższej mojej miesiączki 1 , 2 listopada. Oby nie nadeszła! I tego rónież Tobie Malinko życzę! I Wszystkim starającym się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estella, ja jakis tydzien po poczeciu zaczelam czuc sie inaczej...do miesiaczki jeszcze byl czas a ja mialam stan podgoraczkowy (mialam uderzenia goraca) i bylam oslabiona (jakby zawroty glowy) wtedy wlasnie zaczelam podejrzewac ze sie udalo! oczywiscie zmierzylam sobie temp. i mialam 37 stopni, taka temp. utrzymywala sie i nadal jest podwyzszona. to chyba wszystkie objawy wczesne-zaraz potem piersi i sutki powiekszyly sie i zaczal pobolewac dol brzucha(skorcze jak przez miesiaczka, jednak nieco inne, nie w okolicy jajnikow tylko nad koscia lonowa) .. a potem byl dopiero test ;) Zycze Ci powodzenia! Malinko79, Tobie i pozostalym starajacym sie rowniez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie przed wami jeszcze pare tygodni tego pieknego stanu mi juz zostalo nie wiele,termin 27 pazdziernik zycze wam wszystkim duzo wytrwalosci pozdrawiam wszystkie z brzusiami i te ktorym nie dlugo juz wyjda! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joganna
Witajcie! Metka26 - pierwsze ruchy naszych maleństw........to jest to czego się nie zapomina.....dobrze że możesz się tym podzielić z mężem......... Ubrania, zmora- rzeczy dla nas sa tak drogie, pytałam sie dlaczego? a bo w polsce jest tylko 3 czy 4 firmy produkujące odzież . Czy to nie wyzysk? Ostatni kupiłam muzykę Mozarta, ale szczerze: wpływa na mnie drażniąco - i jestem po sluchaniu podminowana - a przeciez czyta się że taka muzyka jest dobra dla dzidziusia - ja chyba wolę śpiewy gregoriańskie - no i muzykę dość pogodną i skoczną przy której tańczę ja, mój brzuszek a moja ćóra w środku dodatkowo sobie fika. Asia 1234 - Ja o kwasie foliowym. Kwas foliowy obniża lprzyapadek wady cewy nerwowej. Są to wady układu nerwowego i kręgosłupa dziecka np. bezmózgoiwe, rozszczep kręgoslupa, przepukliny mózgowo- rdzeniowe. Wady te powstają w pierwszych 4 tygodniach ciąży, kiedy kobieta zwykle nie wie że zostanie matką. O bliższe informacje, ulotki może zgloś się do PSSE czy WSSE do Oswiaty, powinnaś dostać tam bliższe informacje, ulotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1234 do joganna
dzięki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
do Lusi nie chce cie straszyć ale smakuje okropnie.......brrrr jest mdłe i strasznie słodkie 75 gr to spore pudełeczko rozpuszczone w całej szklance wody inaczej sie nie rozpusci i na dokładke trzeba to wypic na czczo. dobrze jest sobie wziąść cytrynę łagodzi nieprzyjemny smak , a nie ma wpływu na badanie tak więc zaopatrz sie w cytrynkę i odpowiednio nastaw, czeka cię wyzwanie ;-) , ale dasz rade nie my pierwsze i nie ostatnie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Nia
Joganna, myślę ,że najważniejsze jest to, żebyś słuchała takiej muzyki, przy której dobrze się czujesz...no i Twoje maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
CLAptola CIESZE SIE ZE JUZ LEPIEj a leniuszek z ciebie tak jak i ze mnie :) LUSIU u mnie w ostatecznosci mzoe byc hehe mam zmiany nastrojow :) wieczorem usmiechnieta rano smutna i zloszcze sie sama nie wiem na co albo odwrotnie nie iwem jak ten moj biedny mąż zemna wytrzymuje hehe :) RUBINA wracaj szybko do zdrowia METKA 26 JUPI JUPI JUPI STRASZNIE SIE CIESZE ze czujesz juz ruchy swojej kruszynki:) reztepzodrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale szczęsliwe jesteście kobietki kochane, które dzidziusia już w brzusiu nosicie.. Ja nie moge sie doczekac już moich płodnych dni...tak za 10-12 dni będzie TEN moment!!! Tak bardzo pragnę, żeby wlasnie powiedziec, tak jak KATARINKA, METKA- jakie to musi być fajne kupowanie tych ciążowych ubrań! Ja już przegladam w necie, chociaż przeciez na dzidzie dopiero czekam cierpliwie... :-) LUSIU - moja chrześnica też ma na imię Emilka i jest przecudownym 2 i pół letnim dzieciątkiem, więc od razu zrobiło mi sie miło, jak pwoedziałaś o Emilce! :-) CLAPTOLA! Życze i Tobie dużo radości, a my, wciąż czekające: MONIKA , MALINKA, ESTELLA - przytulajmy się jak najwiecej i oby kazda z nas wraz z życzeniami świątecznymi mogła uronic łezkę wzruszenia z tego faktu, że będziemy mieli dzidziusia!!! Wszystkim oczekującym tego cudu życzę! buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Zazdroszczę wszystkim, które już mają baby pod sercem. Ja biorę już 2 m-c hormony na jajeczkowanie, bo z moim naturalnym to coś nie za bardzo, ale może teraz.......?! Do MALINKA 79 - bardzo mi się podoba Twoje powiedzenie \" niech się spełni cud\" Życzę sobie i wszystkim starającym się jak najszybszego zajścia. Do 1111111 - Jak już komuś zwracasz uwagę, to bądź tak miła i sama pisz poprawnie. Jeśli Twoje błędy miały być docinkiem, to wybacz, ale bardzo płytka jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_23
Naprawde nie wiem od czego to zalezy ze jedne kobiety rodza szybko a inne musza sie troche pomeczyc. Lusiu-moja znajoma urodzila piewrsza core w 4 godziny...tylko pozazdroscic. Tobie rowniez tego zycze:) Czytalam dzisiaj w "Twoim Dziecku" wypowiedz kobiety ktora pierwszy porod miala dlugi i ciezki a drugi latwy i szybki. Tym sie wlasnie pocieszam, ze drugie jest urodzic latwiej, ale nie ma reguly. Jak czytam Wasze wypowiedzi to od razu zaczynam tesknic za tymi pierwszymi ruchami, swoje poczulam juz w trzecim miesiacu, a pozniej malutka tak sie rozbrykala, ze tez myslalam, iz ona w ogole nie odpoczywa w tym moim brzuniu...:) No coz powodzenia i duzej pociechy z Maluszkow, cmok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_23
Naprawde nie wiem od czego to zalezy ze jedne kobiety rodza szybko a inne musza sie troche pomeczyc. Lusiu-moja znajoma urodzila piewrsza core w 4 godziny...tylko pozazdroscic. Tobie rowniez tego zycze:) Czytalam dzisiaj w "Twoim Dziecku" wypowiedz kobiety ktora pierwszy porod miala dlugi i ciezki a drugi latwy i szybki. Tym sie wlasnie pocieszam, ze drugie jest urodzic latwiej, ale nie ma reguly. Jak czytam Wasze wypowiedzi to od razu zaczynam tesknic za tymi pierwszymi ruchami, swoje poczulam juz w trzecim miesiacu, a pozniej malutka tak sie rozbrykala, ze tez myslalam, iz ona w ogole nie odpoczywa w tym moim brzuniu...:) No coz powodzenia i duzej pociechy z Maluszkow, cmok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, Właśnie usłyszałam wspaniałą pisenkę Maryli Rodowicz.Zalecam, gorąco, na doliny i niepowodzenia, na troski i wszystkie przygnębienia...a nawet jak będziecie zadowolone...tak dla podniesienia na duchu. Piosenka pt, \"Roztańczę w sobie świat\". Miłego słuchania:) Paputki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala
Witam wszystkie panie :) Paskudny dziś dzień, w takie dni człowiek zupełnie traci nadzieję, że jeszcze będzie lepiej 😭.... Joganna, Lusia- gratuluję Wam dziewczynek, piękne imionka wybrałyście.. mnie też się zawsze zdawało że dla dziewczynek to różowy, a dla chłopców niebieski. 🌼 Katerinka- ślub to fajna rzecz- wspomnienia na całe życie, a że z brzuszkiem? Komu to przeszkadza? ;) Malinka, Estella- miłych starań! 24 tydzień- oby dziewczynka się potwierdziła :) rubina- życzę powrotu do zdrowia :) a tobie Patulko zazdroszczę, że już niedługo będziesz się starać, ja muszę czekać co najmniej do stycznia- powodzenia!!! Metko- te pierwsze ruch to pewnie coś cudownego, strasznie chciałabym tego kiedyś doświadczyć, mam nadzieję, że się uda i za kilka miesięcy też Wam się tym pochwalę... Pozdrowionka dla wszystkich! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koalka
Witam wszystkie kobietki!! Czytam Wasze wypowiedzi od kilku godzin i stwierdzilam, ze tez dolacze do grona forumowiczek. W zeszlym miesiacu odstawilam tabletki i od razu przystapilismy z mezem do "dziela". Wiem, niektorzy proponuja poczekac minimum trzy miesiace po zaprzestaniu stosowania hormonalnej terapii antykoncepcyjnej, ale my stwierdzilismy, ze nie ma na co czekac. Nasza pani doktor powiedziala, ze szanse na ciaze sa wieksze, jak sie odstawi tabletki i zacznie starac o malenstwo od razu. I przede wszystkim, ze nie ma zadnych przeciwskazan co do tego. Takze teraz z niecierpliwoscia czekam na brak okresu i mam nadzieje, ze sie tak stanie. Nie przeraza nas fakt, ze moga byc blizniaki - kochamy dzieci i damy sobie rade. Piszecie nieraz o sytuacji materialnej - my tez nie mamy przyslowiowych kokosow, ale nie to sie liczy. I nie chce sie powtarzac ani byc zla wrozka, ze moze byc w pewnym momencie za pozno na macierzynstwo. Kazdego indywidualna sprawa jest chec posiadania dziecka i nie mozna nikogo zmuszac do tego. Mam nadzieje, ze tak jak Lusia na poczatku miala swoje obawy i rozterki, a potem wielka radosc z dwoch kresek, tak ja za niedlugo tez bede mogla tak Wam napisac i cieszyc sie z mojego rosnacego brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny:). Fajnie, że o mnie pamiętacie. Czytam Was codziennie tylko jak zwykle nie bardzo mam czas pisać:(. Pracy całe mnóstwo w dodatku szkolę nowego pracownika i nie wiem czy sama na siebie bata nie krecę, ale cóż... niewielki ma m na to wpływ. Najwyżej po macierzyńskim bedę szukać nowej pracy:(. U mnie i mojego maluszka wszystko w porządku, dzisiaj kończymy 18 tydzień. Jak ten czas szybko leci🌼. 30.10 mamy wizytę u lekarza, może wreszcie moje maleństwo ujawni swoją płeć, bo jak do tej pory bardzo skutecznie się kamufluje:P. Metka... serdeczne gratulacje:):):). Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę oczywiście w pozytywnym sensie:). Ja sama z utęsknieniem wyczekuję tej chwili, mam nadzieję, że ona wkrótce nastapi🌼. Pozdrawiam gorąco wszystkie kobietki bez wyjątku:):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie...........Jak samopoczucie?? Mam nadzieję, ze dobrze. Moja mała Emileczka chyba całą noc nie spała!! Brykała jak szalona...To dziecko mnie zadziwia........ A poza tym moje miłe dzis koncze 26 lat!!! Jak ten czas szybko leci!!!!!!......Jestem coraz starsza niestety......... Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Lusia, wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu, wszystkiego najlepszego, mnie to tez czeka w sobote, spelnienia marzen-mysle ze juz one sie spelniaja, tak jest przynajmniej w moim przypadku! pozdrawiam cieplutko! dziewczyny, juz niebawem poczujecie to co ja, ja tez czekalam czekalam, i myslalam ze sie nie doczekam! ciesze sie ze maluszek zaczekal az wroce do domu.... Pozdrawiam was wszystkie!!!! zycze duzo usmiechu i byle do piatku!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu!!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!! Dla Ciebie i dzieciątka!!! :-))) 26 lat...ech...kiedy to było.... ja mam 27 :-))) Olala - styczeń to już tuż, tuż! ;-)niestety, kiedyś przeszłam podobne zdarzenie...ale było to parą lat temu, więc mam nadzieję, że tym razem wszystko się ułoży... :-) Koalka! Jak miło Cie tu widzeć, zwłaszcza, że masz podobne zdanie a raczej sytuacje do mnie! :-) Ja odstawiłam tabletki własciwie miesiąc temu i za porada lekarza, nie czekam żadne 3 m-ce,bo szanse zajścia sa ponoć najwieksze zaraz po odstawieniu! Zobaczymy, co z tego będzie... :-) obie życze powodzenia! Mam nadzieję,że obydwie pochwalimy sie sukcesem wkrótce! poza tym, ciepłe uściski dla wszystkich: estella, trudi, Katarinka, malinka i wszystkiiiiiich, który tutaj goszczą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateczka
Witam wszystkie nowe i "stare" kolezanki. Lusiu wszystkiego naj, zadowolenia z maluszka, mezusia i wiele radosci i zdrowka. Postanowilam dzis sie odezwac, ostatnio nie tryskam najlepszym nastrojem wrecz powiedzialabym tragicznym, ale tez nikt o mnie nie pyta wiec lepiej milcze.Bylam u mojego doktora w zeszlym tygodniu, Karol rosnie ale nie jest za duzym dzieckiem ma 660 g i dlugie nogi tak powiedzial pan doktor.Generalnie fizycznie wczoraj i dzis nie za bardzo sie czuje wczesniej bylo super tryskalam energia, moje ciznienie nadal tragiczne mialam 70 na 50, troszke mnie to martwi.Karol z dnia na dzien jest bardziej ruchliwy ostatnio to nawet jak tak sobie polegiwalam to widzialam jak lezy , jego malenka gloweczke no i moj krzywy brzuch. Jestem juz 26 tyg ciazy wiec mam juz troszke za soba ale nie moge sie doczekac kiedy juz bedzie z nami tak namacalnie. Zakupilismy juz prawie wszystko, mamy wozek, lozeczko, nosidelko, sterylizator, podgrzewacz, butelki, no i mase ciuszkow, niestey to moj obecny nalog jak ide do miasta to cos zawsze musze przytargac. Wyszlo na to ze zrobila sie pelna szafa, oczywiscie moj 1 syn wszystko pomaga mi sie wybierac, teraz to nie kupuje tylko dla niego ale juz dla 2. Cieszy mnie to ze jest bardzo wyrozumialy, bardzo sie cieszy i czeka na naszego Karolka. Do claptolus: pochwale sie niesamowicie wazna sprawa , byly maz zgodzil sie na zmiane nazwiska syna na nazwisko obecnego meza , nie wiesz nawet jak ja sie ciesze ze wszystcy bedziemy nazywac sie tak samo.Niestety nie obylo sie bez "walki" ale udalo , w tym tygodniu ma dac odpowiedz czy dobrowolnie zrzeka sie praw do dziecka. Serdecznie pozdrawiam i zycze samych pogodnych chwil i wiele radosci. a starajacym sie by cud sie spelnil ,nie popadajcie w obled a dzidzia sama was odnajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna27
Witam wszystkie panie. Mam nadzieję, że juz wkrótce dołączę do waszego grona, bo właśnie zaczynamy starania o dzidziusia. To będzie moja pierwsz ciąża i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Kochane Kobietki:) Lusiu wszystkiego co naj, naj...samych usmiechów, duzo milosci, zadnych trosk...mysle, ze Twoje najwieksze marzenie juz sie spelnilo. Zycze Ci aby realizacje reszty marzen rowniez sie spelnialy. Samych pogodnych dni:):):):):):):):) Pozdrowionka, dla Wszystkich Kobietek, Buziaki:) Kasia ...niech sie spelni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cześc dziewczyny, Lusiu - wszytskiego dobrego!!! 🌻 ja tez niedługo skończę 26 lat :) Patulko - fajnie masz że już zaczynasz działać. ja zacznę w listopadzie, bo postanowiłam poczekać chociaż jeden miesiąc żeby dostać normalny okres. a tak naprawdę to czekam z tym głównie dlatego że umowa o pracę kończy mi się w lutym i mam dostać przedłużenie na czas nieokreślony(mam nadzieję że nie zmienią zdania) i jestem trochę w głupiej sytuacji, bo jakbym jakimś cudem od razu teraz zaszła w ciążę to przecież przed otrzymaniem nowej umowy nie będę mogła o tym powiedzieć (bo mi jej poprostu nie dadzą :( ) a znowu jak dostanę nową to tak głupio od razu na drugi dzien mówić że jestem w ciąży.... i co ja mam zrobić 😭 ach, chyba \"pójdę na żywioł\" i jednak zacznę się starać o dzidzię a najwyżej jakbym zaszła w ciąże to nic w pracy nie powiem dopóki nie dostanę tej umowy - najwyżej się obrażą na mnie :( ja już dłużej nie mogę wytrzymać, chcę mieć dzidziusia!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu wszytskiego naj naj naj, spełnienia wszystkich marzeń, ale przede wszystkim zdrowia zdrowia zdrowia. Moja córeczka tez kończy dzisiaj ..ale tylko 6 lat :). Byłby to cudowny dzień gdybny nie to, że wylądowałam znowu na zwolnieniu. W pracy zauwazyłam plamienie, więc szybko do szpitala, tam bardzo sympatyczny pan ordynator, och nie bede się wyrażać, ale nie miał czasu mnie k...s jeden zbadać, odesłał mnie do mojego lekarza. Na szczęście pani doktor była w przychodni, zbadała mnie. Jakies naczynko pękło, ale mam uwazac i się oszczędzać. A oprócz tego przepisała mi leki : AESCIN i SCOPOLAN. I nie wiem czy je brać, bo tam jest napisane żeby w ciązy brać ostrożnie a już w pierwszym trymestrze to wogóle nie. Ja jestem w drugim trymestrze, ale trochę się boję znacie może te leki? Zwolnienie mam az do 10 listopada :( Mateczko - gratuluję, że udało ci się załatwić to nazwisko. I wogóle, będziesz miała łatwiejsze życie dzięki temu, och, jak ja bym tak chciała. Wiem jednak że nie mam co na to liczyć. Mój eks pojawia się na horyzoncie jak zły duch od czasu do czasu i wkurza tylko . Pozdrawiam i trzymajcie za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×