Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

NICK...........MIASTO......TERMIN.....KG NABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 25 tydzień.....Warszawa.....1Luty.............8...............Córcia..........85 cm.... Monika24......Rybnik........27 pazdz.......19...............Corcia..........113cm trudi..............Dębica........24 marzec.......7...................?................97cm... 1102.............Opole...........11marzec........2.5...............?....................88cm. .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........MIASTO......TERMIN.....KG NABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 25 tydzień.....Warszawa.....1Luty.............8...............Córcia..........85 cm.... Monika24......Rybnik........27 pazdz.......19...............Corcia..........113cm trudi..............Dębica........24 marzec.......7...................?................97cm... 1102.............Opole...........11marzec........2.5...............?....................88cm. .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm tak sie martwilam ze mam duzy brzusio a tu wychodzi ze mam najmniejszy moze to zalezy od wyjsciowego ob brzusia bo ja mialam 64 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm tak sie martwilam ze mam duzy brzusio a tu wychodzi ze mam najmniejszy moze to zalezy od wyjsciowego ob brzusia bo ja mialam 64 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
fajna tabelka kobitki :) jestescie wspaniale :) LONIA ty od wczoraj zona chyba jestes zyczymy wam wszystkiego naj naj leprzego na nowej drodze zycia by z kadym dniem wasza milosc byla wiekrza i silniejszabys jutro kochala meza mocniej niz dziaj reszte kobtek pozdrawiam serdecznie, ja zmeczoma ciagle ostanio :( a jutro znowu caly tydzien ciezki buuuuuuu córcia ostnio ciagle kompie mame i juz nie daje w nocy czesto spac; METECZKA slonko co u uciebie? LUSIA Buziaczki dla was obojga CLATOLA trzymaj cie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
25 tydzień.....Warszawa.....1Luty.............8...............Córcia..........85 cm.... Monika24......Rybnik........27 pazdz.......19...............Corcia..........113cm trudi..............Dębica........24 marzec.......7...................?................97cm... 1102.............Opole...........11marzec........2.5...............?....................88cm. dzidzius........ Warszawa 15rtyczen..........9............Córcia...........86cm... .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie Niestety u mnie nic sie nie dzieje :( Ale chcialam zyczyc wam wszystkim milego i spokojnego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała31
Witam wszystkie dziewczyny po dłuuuugiej przerwie 25 tydzień.....Warszawa.....1Luty.............8...............Córcia..........85 cm.... Monika24......Rybnik........27 pazdz.......19...............Corcia..........113cm trudi..............Dębica........24 marzec.......7...................?................97cm... 1102.............Opole...........11marzec........2.5...............?....................88cm. dzidzius........ Warszawa 15rtyczen..........9............Córcia...........86cm. Mała31 Słupsk 19 kwiecień 1 ? jeszcze nie wiem .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Lusiu, Milucha, 1102, 25 tydzien-serdecznie dziekuje za zyczenia urodzinowe!! wiele one dla mnie znacza...🌻 Spedzilam bardzo mily weekend, caly poswiecony mi i dotykaniu brzuszka-w sobote chyba dzidzia stwierdzila ze juz tak zaznaczy swoja obecnosc przy urodzinowym stole i bez przerwy sie wiercila i kopala...slodko! najwspanialszy prezent jaki moglam dostac! Milucha-mnie tez czasme krwawia dziasla-plukam wtedy rumiankiem....z nosa rzadko leci mi krew jednak zdarzylo sie ale z tym nic nie robie...a co do wlosow to mi sie wzmocnily i szybko rosna, zarowno wlosy jak i paznokcie! Ja biore witaminy z Milupy-neovin...moze to on nich zalezy... Magda22-gratulacje!! wszystkiego dobrego dla Ciebie i dzidzi , ktora noscisz-zobaczysz jak minie szybko czas-ja wlasciwie nie obejrzalam sie a tu juz przeszlo polowa ciazy! Olala....jestem w stanie sie w czuc w Twoja sytuacje, przesylam w Twoja strone ile tylko moge pozytywnej energii! trzymaj sie wierze ze wreszcie sie uda! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 tydzień.....Warszawa.....1Luty.............8...............Córcia..........85 cm.... Monika24......Rybnik........27 pazdz.......19...............Corcia..........113cm trudi..............Dębica........24 marzec.......7...................?................97cm... 1102.............Opole...........11marzec........2.5...............?....................88cmdzidzius........ Warszawa 15rtyczen..........9............Córcia...........86cm. Mała31 Słupsk 19 kwiecień 1 ? jeszcze nie wiem Metka26........Essen..........12marzec.......4...................?..............90cm.. .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?...... .......?...................?...............?................?.....................?...............?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 tydzień.....Warszawa.....1Luty.............8...............Córcia..........85 cm.... Monika24......Rybnik........27 pazdz.......19...............Corcia..........113cm trudi..............Dębica........24 marzec.......7...................?................97cm... 1102.............Opole...........11marzec........2.5...............?....................88cm dzidzius........ Warszawa 15rtyczen..........9............Córcia...........86cm. Mała31 Słupsk 19 kwiecień 1 ? jeszcze nie wiem Metka26........Essen..........12marzec.......4...................?..............90cm.. .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?...... .......?...................?...............?................?.....................?...............?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
25 tydzień.....Warszawa.....1Luty.............8...............Córcia..........85 cm.... Monika24......Rybnik........27 pazdz.......19...............Corcia..........113cm trudi..............Dębica........24 marzec.......7...................?................97cm... 1102.............Opole..........11marzec........2.5...............?....................88cmdzidzius..... Warszawa ...15rtyczen..........9..............Córcia...........86cm... Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień .......1 ............? jeszcze nie wiem Metka26........Essen.........12marzec........4...................?..............90cm.. .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?...... .......?...................?...............?................?.....................?...............?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Witam poniedziałkowo :-) Kurcze, jakie to oczekiwanie jest denerwujące. W niedzielę robię test, ciekawe ile kresek zobaczę :-) Życzę sobię dwóch, ale niestety od życzeń do ich spełnienia czasem jast długa droga :-( Tym bardziej, że żadnych objawów ciążowych nie mam. Ból sutków to chyba sobie wymyśliłam , bo juz nic mnie nie boli. Bardzo senna to byłam , ale przez 3 dni po zapłodnieniu :-o więc to nie objaw. Jedyne co, to ogromna ilośc gęstego śluzu, chyba nigdy nie miałam go tak dużo. Ale czy to może być objaw? Raczej nie...No nic , dalej się obserwuję i cierpliwie doczekam do niedzieli. A jak tam dziewczyny, które testujecie w tym tygodniu sie trzymacie? Pozdrawiam Was Wszystkie (i mamy i nie-mamy) serdecznie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
25 tydzień.....Warszawa.....1Luty.............8...............Córcia..........85 cm.... Monika24......Rybnik........27 pazdz.......19...............Corcia..........113cm trudi..............Dębica........24 marzec.......7...................?................97cm... 1102.............Opole..........11marzec........2.5...............?................88cm . dzidzius..... Warszawa ...15rtyczen..........9..............Córcia...........86cm... Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień .......1 ............? jeszcze nie wiem Metka26........Essen.........12marzec........4...................?..............90cm.. .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?...... .......?...................?...............?................?.....................?...............?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
25 tydzień.....Warszawa.....1Luty.............8...............Córcia..........85 cm.... Monika24......Rybnik........27 pazdz........19...............Corcia..........113cm trudi..............Dębica........24 marzec.......7...................?................97cm... 1102.............Opole..........11marzec........2.5...............?.................88cm dzidzius..... Warszawa ...15rtyczen..........9..............Córcia...........86cm... Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień .......1 ............? jeszcze nie wiem Metka26........Essen.........12marzec........4...................?..............90cm.. .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?..... .......?..................?.................?...............?....................?................?...... .......?...................?...............?................?.....................?...............?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do estella
ja tez czekam z niecierpliwością....na okres, którego mam nadzieje że nie dostanę :) to ma być koło 4 listopada....bardzo bym chciała juz...a tu czekać trzeba ... Pozdrawiam, K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
a jakieś objawy u siebie obserwujesz, czy tak jak ja - prawie wyłącznie urojenia. Ja okres mam dostać (oby nie!!!) 1 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do estella
co do objawów to juz wczesniej pisałam....strasznie bolące sutki.... mdłosci... bóle jajników i calego podbrzusza (skurcze)....na początku myślalam że to objawy owulacji...ale to juz troche trwa wiec sama nie wiem... po czytaniu tych wszystkich wątkow to wole poczekać z robieniem testu....poczekamy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
ja też chcę, ja też chcę mieć objawy!!!!!! Buuu, czyżby z mojego staranka nic nie wyszło :-( a ile jesteś dni po owulacji? ja 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 8
ale nie wiem czy te objawy to wlasnie te, atak bym chciala juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
to trzymam kciuki za Ciebie...i za siebie też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziękuję
i trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
25 tydzień.....Warszawa.....1Luty.............8...............Córcia...........85 cm.... Monika24......Rybnik........27 pazdz........19...............Corcia..........113cm trudi..............Dębica........24 marzec.......7...................?................97cm... 1102.............Opole..........11marzec........2.5...............?.................88cm dzidzius..... Warszawa ...15rtyczen..........9..............Córcia............86cm... Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień .......1 ............? jeszcze nie wiem Metka26........Essen.........12marzec........4...................?...............90cm.. Lusia................?.............20 styczeń........?...............Córcia..............?..... Mateczka.........?...............10 Luty...........?...................?..................?..... Katarinka29......?.............17 marzec........?...................?..................?..... .......?..................?.................?................?....................?.................?...... .......?..................?.................?................?....................?.................?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateczka
25 tydzień.....Warszawa.....1Luty.............8...............Córcia...........85 cm.... Monika24......Rybnik........27 pazdz........19...............Corcia..........113cm trudi..............Dębica........24 marzec.......7...................?................97cm... 1102.............Opole..........11marzec........2.5...............?.................88cm dzidzius..... Warszawa ...15rtyczen..........9..............Córcia............86cm... Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień .......1 ............? jeszcze nie wiem Metka26........Essen.........12marzec........4...................?...............90cm.. Lusia................?.............20 styczeń........?...............Córcia..............?..... Mateczka * Poznań * 20 styczeń * 12 * Syn (Karol) * ? Katarinka29......?.............17 marzec........?...................?..................?..... .......?..................?.................?................?....................?.................?...... .......?..................?.................?................?....................?.................?...... « poprzednie wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 tydzień.....Warszawa.....1Luty.............8...............Córcia...........85 cm.... Monika24......Rybnik........27 pazdz........19...............Corcia..........113cm trudi..............Dębica........24 marzec.......7...................?................97cm... 1102.............Opole..........11marzec........2.5...............?.................88cm dzidzius..... Warszawa ...15rtyczen..........9..............Córcia............86cm... Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień .......1 ............? jeszcze nie wiem Metka26........Essen.........12marzec........4...................?...............90cm.. Lusia................?.............20 styczeń........?...............Córcia..............?..... Mateczka.........?...............10 Luty...........?...................?..................?..... Katarinka29......?.............17 marzec........?...................?..................?..... Claptola.........Legnica......9 kwiecień.......3,5................?................78 Pozdrawiam wszystkich bardzo bardzo serdecznie. Wszystkie starające się - powodzenia i tzrymam mocno kciuki Dzidziuś - buziaczki mateczka - co u Ciebie? Lusiu - jak tam po weekendzie? Metka :):):) - Jeszcze raz wszystkiego naj, naj, naj..... Wszystkie pozostałe kobietki - uściski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
25 tydzień.....Warszawa.....1Luty.............8...............Córcia...........85 cm.... Monika24......Rybnik........27 pazdz........19...............Corcia..........113cm trudi..............Dębica........24 marzec.......7...................?................97cm... 1102.............Opole..........11marzec........2.5...............?.................88cm dzidzius..... Warszawa ...15rtyczen..........9..............Córcia............86cm... Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień .......1 ............? jeszcze nie wiem Metka26........Essen.........12marzec........4...................?...............90cm.. Lusia................?.............20 styczeń........?...............Córcia..............?..... Mateczka ....Poznań .....20 styczeń ..... 12 .......... .Syn (Karol) ...... .?..... Katarinka29.......?.............17 marzec.......?...................?.................?..... .......?..................?.................?................?....................?.................?...... .......?..................?.................?................?....................?.................?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
25 tydzień.....Warszawa.....1Luty.............8...............Córcia...........85 cm.... Monika24......Rybnik........27 pazdz........19...............Corcia..........113cm trudi..............Dębica........24 marzec.......7...................?................97cm... 1102.............Opole..........11marzec........2.5...............?.................88cm dzidzius..... Warszawa ...15rtyczen..........9..............Córcia............86cm... Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień .......1 ............? jeszcze nie wiem Metka26........Essen.........12marzec........4...................?...............90cm.. Lusia................?.............20 styczeń........?...............Córcia..............?..... Mateczka ....Poznań .....20 styczeń ..... 12 .......... .Syn (Karol) ...... .?..... Katarinka29.......?.............17 marzec.......?...................?.................?..... Claptola.......Legnica.........9 kwiecień....3,5..................?...............78cm... .......?..................?.................?................?....................?.................?...... .......?..................?.................?................?....................?.................?...... .......?..................?.................?................?....................?.................?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateczka
Witam Was kobitki kochane, Wiec u mnie z samopoczuciem ok, jednak dzis w nocy znow mialam skurcze ktore mialam takze jak sie wywrocilam wiem co wtedy robic itd ale martwie sie bo Karol ma jeszcze czas by sie pchac na ten swiat.Generalnie ze mna lepiej nie zamartwiam sie tak, wizja nowego domu tez jakos opytmistycznie na mnie dziala, pozdrawiam was dziweczeta odezwe sie jak cos bede wiedziec bo cholernie sie martwie i nie moge sie skupic na pisaniu.Caluski dla was wszystkich uzupelnilam tabelke termin porodu mam juz po raz 2 zmieniony. Caluski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo tabelka urosła :D Oglądałam wczoraj na reality tv o wcześniaku urodził sie w 27 tygodniu ciąży i po 24 godzinach wyjeli mu rurke intubacyjna i juz sam potrafił oddychać :) Chłopiec był sporej wielkości ważył 1 kg . Nie wiedziałam że mam az takiego wielkoluda w sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×