Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Witajcie! Zwłaszcza starające się! Ale nie tylko! Dzisiaj zainwestowałam i kupiłam sobie tester płodności, to znaczy, pokazuje mi, kiedy ewentualnie będę miała dzień owilacji, żeby zacząć wtedy skutecznie działać! :-) Jakieś dwa dni i będzie epicentrum :D ! Tak bardzo chciałabym zajść w ciążę, ale wiem, że komórka jajowa żyje tylko 48 godzin, więc teoretycznie można nie trafić. :-) Co zrobić, żeby plemniki przeżyły te swoje kilka dni? Są na to jakieś sposoby ?:-) Pozdrawiam ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Zwłaszcza starające się! Ale nie tylko! Dzisiaj zainwestowałam i kupiłam sobie tester płodności, to znaczy, pokazuje mi, kiedy ewentualnie będę miała dzień owilacji, żeby zacząć wtedy skutecznie działać! :-) Jakieś dwa dni i będzie epicentrum :D ! Tak bardzo chciałabym zajść w ciążę, ale wiem, że komórka jajowa żyje tylko 48 godzin, więc teoretycznie można nie trafić. :-) Co zrobić, żeby plemniki przeżyły te swoje kilka dni? Są na to jakieś sposoby ?:-) Pozdrawiam ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co wiem
to żyją 72 godziny....a moze te bardziej żywotne dłużej :) ale pewna nie jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co wiem
to żyją 72 godziny....a moze te bardziej żywotne dłużej :) ale pewna nie jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co wiem
to żyją 72 godziny....a moze te bardziej żywotne dłużej :) ale pewna nie jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka
Dzień dobry Miłe Kobietki. Chciałabym dołączyć do grona starających się. Chciałabym mieć już swojego własnego dzidziusia bo do tej pory byłam dobra w niańczeniu cudzych dzieciaczków. Dopiero co zaczęliśmy starania z moim ukochanym Misiem, ale mam nadzieję że nie będziemy musieli długo czekać na efekty. Okresu mam dostać 28 w czwartek. Mam nadzieję oczywiście,że nie dostanę, ale objawów jakichś specjalnych chyba nie mam, chociaż wczoraj było mi bardzo niedobrze jak jechaliśmy samochodem (ale może to tylko choroba lokomocyjna?). No nic, uzbrajam się w cierpliwość i czekam. Trzymajcie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witam Was Moje Drogie Kobietki 🌼 Jestem juz tydzień po slubie, wszystko pięknie się udało, cudowny slub, wesele i poprawiny tez bomba, wszyscy doskonale sie bawili o czym świadczy fakt, że wszyscy pgoście przyjechali na poprawiny i nie nie chcieli z nich wyjść hihi. naprawdę było bosko, lepiej nie mogłam sobie tego wymarzyc, no może poza pogodą, bo lało niesamowicie. Co do dzidziusia, to niestety nadal nic.... miesiączka pojawiła się dokładnie 11 października (po 66 dniach cyklu - poprzednia była 6 sierpnia po zabiegu oczyszczania macicy). Teraz przytulamy sie codziennie, żeby nie zaprzepaścić szansy.... jak myslicie który dzień będzie tym własciwym juz sama nie wiem...... Gorace buziaczki dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witam Was Moje Drogie Kobietki 🌼 Jestem juz tydzień po slubie, wszystko pięknie się udało, cudowny slub, wesele i poprawiny tez bomba, wszyscy doskonale sie bawili o czym świadczy fakt, że wszyscy pgoście przyjechali na poprawiny i nie nie chcieli z nich wyjść hihi. naprawdę było bosko, lepiej nie mogłam sobie tego wymarzyc, no może poza pogodą, bo lało niesamowicie. Co do dzidziusia, to niestety nadal nic.... miesiączka pojawiła się dokładnie 11 października (po 66 dniach cyklu - poprzednia była 6 sierpnia po zabiegu oczyszczania macicy). Teraz przytulamy sie codziennie, żeby nie zaprzepaścić szansy.... jak myslicie który dzień będzie tym własciwym juz sama nie wiem...... Gorace buziaczki dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to miło posłuchać...
gratuluję udanego ślubu i wesela.... skoro to się Wam tak świetnie udało to dzidziusia też napewno ładniutkiego i zdrowego zrobicie :) pozdrowionka K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Gratuluje wszystkim mamciom:)) Aska, dzieki za słowa otuchy, chociaz nie czuje sie samotna:)) Mam nadzieje, ze niedlugo dopisze sie do tabelki:)) Caluski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Jest mi tak dobrze ze świadomością, że być może się udało, choć w głębi serca w to nie wierzę:( Tak wiele razy już próbowaliśmu i nic, a teraz po paru dniach te bolące piersi, brzuch, krzyż i ta huśtawka nastrojów. Ja naprawde mam jakieś urojenia.STRASZNE. Przepraszam Was ale złapałam jakiegoś doła i musiałam o tym powiedzieć. Ściskam Was gorąco Ps. Wszystkim z osobna serdecznie dziękuję, za te miłe i ciepłe słowa ...niech się spełni cud....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Malinki79
no co Ty ...dobrze bedzie.... a forum jest po to żeby sie wyżalić :) ja mam podobne objawy i tez chce dzidziusia to moze to właśnie juz :) czekamy do okresu i robimy teścik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Malinki79
no co Ty ...dobrze bedzie.... a forum jest po to żeby sie wyżalić :) ja mam podobne objawy i tez chce dzidziusia to moze to właśnie juz :) czekamy do okresu i robimy teścik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nowe starające się! :-) Hej Baśka! Ja jeszcze trochę na efekty musze poczekać, ale mam nadzieję, że obie wkrótce pochwalimy się dwoma kreseczkami na teście, na dobry początek! :-))) Gratulacje Loniu!!!Ja do slubu mam jeszcze trochę, ale na razie nie mysle o tym, tylko o dzidzi!!! Malinka! Nie łam się! Chociaż, łatwo powiedzieć...ja tez przechodziłam to wiele razy i jak dostawałam okres, to myślałam, że wyjdę z siebie!!! Bądź z nami częściej i wspierajmy sie wszystkie razem!!! Pozdrowionka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nowe starające się! :-) Hej Baśka! Ja jeszcze trochę na efekty musze poczekać, ale mam nadzieję, że obie wkrótce pochwalimy się dwoma kreseczkami na teście, na dobry początek! :-))) Gratulacje Loniu!!!Ja do slubu mam jeszcze trochę, ale na razie nie mysle o tym, tylko o dzidzi!!! Malinka! Nie łam się! Chociaż, łatwo powiedzieć...ja tez przechodziłam to wiele razy i jak dostawałam okres, to myślałam, że wyjdę z siebie!!! Bądź z nami częściej i wspierajmy sie wszystkie razem!!! Pozdrowionka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nowe starające się! :-) Hej Baśka! Ja jeszcze trochę na efekty musze poczekać, ale mam nadzieję, że obie wkrótce pochwalimy się dwoma kreseczkami na teście, na dobry początek! :-))) Gratulacje Loniu!!!Ja do slubu mam jeszcze trochę, ale na razie nie mysle o tym, tylko o dzidzi!!! Malinka! Nie łam się! Chociaż, łatwo powiedzieć...ja tez przechodziłam to wiele razy i jak dostawałam okres, to myślałam, że wyjdę z siebie!!! Bądź z nami częściej i wspierajmy sie wszystkie razem!!! Pozdrowionka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Malinki79
no co Ty ...dobrze bedzie.... a forum jest po to żeby sie wyżalić :) ja mam podobne objawy i tez chce dzidziusia to moze to właśnie juz :) czekamy do okresu i robimy teścik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Malinki79
no co Ty ...dobrze bedzie.... a forum jest po to żeby sie wyżalić :) ja mam podobne objawy i tez chce dzidziusia to moze to właśnie juz :) czekamy do okresu i robimy teścik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Malinki79
no co Ty ...dobrze bedzie.... a forum jest po to żeby sie wyżalić :) ja mam podobne objawy i tez chce dzidziusia to moze to właśnie juz :) czekamy do okresu i robimy teścik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Malinki79
no co Ty ...dobrze bedzie.... a forum jest po to żeby sie wyżalić :) ja mam podobne objawy i tez chce dzidziusia to moze to właśnie juz :) czekamy do okresu i robimy teścik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups cos duzo razy mi wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala
Witam U mnie trochę lepiej, może pomogły Wasze ciepłe słowa, naprawdę przepraszam, że tyle smutków tu wylałam, ale wiem że choć trochę mnie rozumiecie, no i dzisiejsza piękna pogoda też ma swój wpływ na nastrój :), Trochę nadziei też wniosło mi to, że dziś dostałam okres, tym razem się z tego cieszę, bo to pierwszy po zabiegu, mam nadzieję, że cykle będą w miarę normalne i już po dwóch następnych będę mogła się starać,(jeśli zginie torbiel), i miałam też dzisiaj krzywą cukrową i przypuszczenia lekarza o cukrzycy nie potwierdziły się, jest wszystko dobrze z moim cukrem :) Tak bardzo chciałabym szybko zajść w kolejną ciążę, to taki piękny stan..., ale boję się, że znów będę musiała długo się starać. Lekarz powiedział, że najważniejsze, że w ogóle zaszłam w ciążę.:O Aśka-ja jestem z niewielkiej miejscowości 40 km od Bydgoszczy, ten mój lekarz jest niby dobry, ma nawet doktorat, ale tak jakoś olewa swoje pacjentki...nie mam sił, by szukać nowego lekarza, skąd wiedzieć gdzie, każdy poleca kogo innego, chodząc do wszystkich i sprawdzając zbankrutować można!!! 🌼 Gorąco pozdrawiam wszystkie panie 🌼, macie złote serduszkaJ Starającym życzę dwóch kresek❤️, ja ten mój z dwoma kreskami zostawiłam sobie na pamiątkę, czasem na niego spoglądam i...tęsknię...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milucha
Dobry wieczor:) Teraz moja kolej: NICK...........MIASTO......TERMIN.....KG NABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 25 tydzień.....Warszawa.....1Luty.............8...............Córcia...........85 cm.... Monika24......Rybnik........27 pazdz........19...............Corcia..........113cm trudi..............Dębica........24 marzec.......7...................?................97cm... 1102.............Opole..........11marzec........2.5...............?.................88cm dzidzius..... Warszawa ...15rtyczen..........9..............Córcia............86cm... Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień .......1 ............? jeszcze nie wiem Metka26........Essen........12marzec.........4...................?...............90cm.. Lusia................?.............20 styczeń........?...............Córcia..............?..... Mateczka ....Poznań .....20 styczeń ..... 12 .......... .Syn (Karol) ...... .?..... Katarinka29..Szczecin....17 marzec.......4,3..................?.................?..... Claptola.......Legnica.........9kwiecień....3,5..................?...............78cm......Milucha..........Krakow......16marzec......3,5.................?.................84cm............?.....................?................?...............?...................?..................?..... .......?..................?.................?................?....................?.................?...... .......?..................?.................?................?....................?.................?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milucha
Ha!Zawsze musze cos pokrecic:) Pozdrawiam wszystkie Kobietki i dzieciateczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
NICK...........MIASTO......TERMIN.....KG NABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 25 tydzień.....Warszawa.....1Luty.............8...............Córcia...........85 cm.... Monika24......Rybnik........27 pazdz........19...............Corcia..........113cm trudi..............Dębica........24 marzec.......7...................?................97cm... 1102.............Opole..........11marzec........2.5................?.................88cm dzidzius..... Warszawa ...15rtyczen..........9..............Córcia............86cm... Mała31 .......Słupsk ......19 kwiecień .......1 ............? jeszcze nie wiem Metka26........Essen........12marzec.........4...................?...............90cm.. Lusia................?.............20 styczeń........?...............Córcia..............?..... Mateczka ....Poznań ......20 styczeń ..... 12 .......... .Syn (Karol) ..... .?..... Katarinka29..Szczecin....17 marzec.......4,3..................?.................?..... Claptola.......Legnica........9 kwiecień.....3,5...................?...............78cm... Milucha........Kraków........16 marzec......3,5...................?...............84cm.. .......?..................?.................?................?....................?.................?...... .......?..................?.................?................?....................?.................?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Czesc! Mam doła :-) wydaje mi się, że nie mam fasolki, że się nie udało. Przecież coś, cokolwiek bym odczuwała. A tu nic...smutno mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Czesc! Mam doła :-) wydaje mi się, że nie mam fasolki, że się nie udało. Przecież coś, cokolwiek bym odczuwała. A tu nic...smutno mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
coś mi ten dół wesoły wyszedł ;-) czemu nie można widzieć już czy ma się dzidzie czy nie...wiem, że to głupie pytania i bez odpowiedzi...korciło mnie żeby zrobić test, ale boję się. Co jeśli wyjdą dwie kreseczki a dostane okres. Beędę winiła siebie i cały świat za jakieś niedopatrzenie. Uhh, czy to wszystko musi być takie skomplikowane?! Przepraszam za te smętki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje Panie, Nie odzywałam sie wczoraj, bo miałam strasznego doła......od niedzieli......strasznie kiepski nastrój........nie mogłam spac przez dwie noce.......No ale cóz kazdy ma swoje lepsze i gorsze dni...Mam nadzieję ze to minęło...... Wczoraj odebrałam wyniki badan- tez kiepska sprawa.Poziom glukozy 137, a norma jest do 140...Lekarz jednak kazał sie nie martwic...Pozostałe ok. Emilka jest juz tak duza, ze jej kopniaki sprawiaja mi czasem ból..Jest silna i w nocy wierciła sie 1,5 godziny!!! Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie......zycze milego dnia.........Loniu dla Ciebie serdeczne zyczenia :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........MIASTO......TERMIN.....KG NABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 25 tydzień.....Warszawa.....1Luty.............8...............Córcia...........85 cm.... Monika24......Rybnik........27 pazdz........19...............Corcia..........113cm trudi..............Dębica........24 marzec.......7...................?................97cm... 1102.............Opole..........11marzec........2.5................?.................88cm dzidzius..... Warszawa ...15rtyczen..........9..............Córcia............86cm... Mała31 .......Słupsk ......19 kwiecień .......1 ............? jeszcze nie wiem Metka26........Essen........12marzec.........4...................?...............90cm.. Lusia.........Starachowice...20 styczeń.......10............Emilia............90 cm.... Mateczka ....Poznań ......20 styczeń ..... 12 .......... .Syn (Karol) ..... .?..... Katarinka29..Szczecin....17 marzec.......4,3..................?.................?..... Claptola.......Legnica........9 kwiecień.....3,5...................?...............78cm... Milucha........Kraków........16 marzec......3,5...................?...............84cm.. .......?..................?.................?................?....................?.................?...... .......?..................?.................?................?....................?.................?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×