Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość estella
Ale Malinko, przecież wiesz, że cuda się zdarzają. Już są 3 dni po 1,11. Może jednak spróbuj? może pierwszego było zbyt wcześnie. Przynajmniej rozwiejesz swoje wątpliwości i ewentualne nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Ale Malinko, przecież wiesz, że cuda się zdarzają. Już są 3 dni po 1,11. Może jednak spróbuj? może pierwszego było zbyt wcześnie. Przynajmniej rozwiejesz swoje wątpliwości i ewentualne nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, MałaCzarna, Estellko- mam nadzieję ze wkrótce bedziecie miały takie same wrazenia i emocje jak ja....... Malinko- moze własnie powtórz test???? Madi- dbaj o siebie i o malenstwo!!! A praca sie nie przejmuj!! Metus, katarinko, Mateczko, Claptola, 26 tydzien, 1102, dzidzius oraz pozostałe panie- pozdrawiam serdecznie- co u Was słychac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, MałaCzarna, Estellko- mam nadzieję ze wkrótce bedziecie miały takie same wrazenia i emocje jak ja....... Malinko- moze własnie powtórz test???? Madi- dbaj o siebie i o malenstwo!!! A praca sie nie przejmuj!! Metus, katarinko, Mateczko, Claptola, 26 tydzien, 1102, dzidzius oraz pozostałe panie- pozdrawiam serdecznie- co u Was słychac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella ma rację Malinko...a może to juz??:) my będziemy oczywiście trzymać kciuki :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy którejś z Was przytrafiła się kiedyś taka różnica temperatur? ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
ja nigdy nie robiłam pomiaru temperatur, nie mam cierpliwości. Więc niestety nie pomogę Ci :-( ale życzę powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko- ja miałam dokładnie taką sama sytuację.......temperatura ciała mierzona pod pachą 36,6 a dopochwowo duzo wyzsza ok 37,5 - i byłam w ciąży!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Malinko...rób jutro test i daj nam zdać :) Skoro Lusia Ci tak mówi to może to już :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona27
Temperaturę mierzymy zawsze rano, o tej samej porze, w tym samym miejscu (np. w pochwie) i tym samym termometrem w danym cyklu. Różnice temperatur są naturalne jeżeli mierzysz w innych miejscach (pod pachą) w pochwie-5 minut i pod językiem-8 minut. Pod pachą się nie mierzy jeżeli chodzi o wykrycie owulacji. Jeżeli temperaturę mierzyłaś rano to jest durze prawdopodobieństwo że jednak jesteś w ciązy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
Witam kobietki ostatnio mało pisze ale pochłoneły mnie zakupki:-) Zaczęłam gromadzic rzeczy dla dzidzi , alez to frajda! Nie moge sie juz na tego mojego szkraba doczekać Malinko na twoim miejscu zrobiłabym kolejny test , jeśli to twój 29 dc i masz tak podwyższoną temperaturę to może to oznaczac tylko jedno:-) ja miałam podobnie jak Lusia po zapłodnieniu wyższa temp sie utrzymuje zamieniamy sie bowiem w inkubatorki dla dzidziuniów ,normalnie jesli w czasie owulacji nie doszło do zapłodnienia temperstura przed @ powinna wrócic do stanu pierwotnego , tescik najlepiej zrób jutro z samego rana jak to się mówi najlepiej z pierwszego moczu wtedy jest najwieksze stężenie horomonu HCG , pamietaj że to bardzo wczesna ciąża i kreseczka moze byc ledwo widoczna. Tak było u mnie ja robiłam test dokładnie w 29 dc i kreseczeka była ledwo dostrzegalna powtórzyłam po 24 h a wtedy krecha była że hoho... tłuściutka no a teraz moja kruszynka ma 400 g :-) Poz tym objawy miałam iście okresowe no może z jednym dodatkiem moje piersi znacznie sie zaokrągliły i byłam bardziej senna , wszystko pozostałe jak co miesiąc . Zyczę ci by tym razem stał się cud....... Pozostałe kobietki serdecznie pozdrawiam pomizianka dla brzukatek i trzymam kciukasy za starające się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona27
Ojejku, analfabetyzm wtórny!!! :( "Duże" oczywiście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia a powiedz mi czułaś się okresowo? Bo ja starasznie się czuje:( i nie chcę nawet myśleć bo boję się robić sobie nadzieje. I w którym dniu cyklu miałaś taką tempkę? I ile trwał Twoj normalny cykl?Przepraszam, że tak pytam, ale chyba to doskonale rozumiesz:) A może okres mi się zatrzymał ze stersu. Ale czuję sie masakrycznie:( I sie boje ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko nie bój się....jak zrobisz i będą dwie kreski to będziesz najszczęśliwszą przyszłą mamusią :) pamietaj...myśl pozytywnie ... szybciutko proszę rano test zrobić i mi się nie zamartwiąc bo to niedobrze dla dzidzi :) i się uśmiechnij :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka ja już 5 miesiąc mierzę temperaturę,i za każdym razem na dwa dni przed @ temteratura obniża się!Ale trzeba ją mierzyć rano ,po przebudzieniu, przed wstaniem z łóżka koniecznie!! A test powinnaś zrobić bo u mnie w rodzinie są dwa takie maluchy-test przed spodziewaną miesiączką był negatywny a potem......:-) A tak poza tym kobietki to moja mama będąc w ciązy z moim o 14 lat młodszym bratem przez 4 miesiące miała okres i podejżewano u niej wszystko tylko nie ciążę!No i mam zdrowego dużego już dziś brata! Testy też wychodziły negatywne i nikt nie wie dlaczego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka ja sie czułam okresowo przez 4 tygodnie :) od tygodnia przed okresem do 3 tygodni po spodziewanym terminie :D Poczekaj spokojnie do jutra i zrob test a ja sie czuje coraz ciezsza i coraz bardziej obolala zrobilam badanka lacznie z cukrem i musze je odebrac ale boje sie ze moge miec cukrzyce ciążową :( wiecie moze cos na temat wyżu demograficznego w 2005r???? bo cos takiego slyszałam :) http://www.TickerFactory.com/ezt/d/1;20400;30/st/20050201/dt/-6/k/a896/preg.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka ja sie czułam okresowo przez 4 tygodnie :) od tygodnia przed okresem do 3 tygodni po spodziewanym terminie :D Poczekaj spokojnie do jutra i zrob test a ja sie czuje coraz ciezsza i coraz bardziej obolala zrobilam badanka lacznie z cukrem i musze je odebrac ale boje sie ze moge miec cukrzyce ciążową :( wiecie moze cos na temat wyżu demograficznego w 2005r???? bo cos takiego slyszałam :) http://www.TickerFactory.com/ezt/d/1;20400;30/st/20050201/dt/-6/k/a896/preg.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te wieści niewątpliwie napawją optymizmem:) Aczkolwiek i tak jestem raczej na nie, nie czuję się inaczej niz przed okresem. Gdyby nie ta temperatura to wogóle bym się nad tym nie zastanawiała. No cóż! Pożyjemy zobaczym, na razie nie robię testu. Co będzie to będzie:) Jeśli sie nie uda to walczymy od nowa:) ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALINKO- czułam sie tak jak przed okresem, bolały mnie piersi itp. A test zrobiłam 2-3 dni przed spodziewana miesiączką, bo nie mogłam wytrzymac.......myslałam że tak od razu sie na pewno nie uda......no ale od razu były dwie krechy jak byk- czego i Tobie zyczę!!! Dziewczyny jutro 17.15 mam wizytę u mojego ginekologa.......trzymajcie za mnie i malą kciukaski, żeby sie okazało ze wszystko w porzadku i nie ma sie czym martwic (wyniki badan!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 tydzień, wszystko będzie dobrze. Na pewno jesteś wspaniłą Mamuśką a to bardzo ważne dla Dzieciątka. Trzymam kciukaski za dobre wyniki badań:) ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia, oczywiście za Ciebie i Twoje Dziecię również ogromne KCIUKASY:):):):):):) ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!! Trzymam kciuki za Ciebie Lusiu i za twoją Emilkę!!!! Ja już tak bardzo chciałabym wiedzieć czy to chłopiec czy dziewczynka....:-) I już tak mi się marzy żeby coś kupić dla dzidziusia....ale w tym miesiącu zdecyduje się tylko na zabawkę grającą i będę ją przystawiała do brzuszka, wieczorkiem tak jak Metka:-) Pozdrowionka dla Metki i jej Bobaska:-) Co do mojego samopoczucia to raz lepiej raz gorzej, czasami łapią mnie takie skurcze i czuję jak macica robi się bardzo twarda a potem powoli skurcz przechodzi,na dodatek zaczyna mnie boleć kość łonowa z którą kiedyś miałam problem i teraz zastanawiam się czy to będzie miało jakikolwiek wpływ na przebieg porodu....przy następnej wizycie muszę pomówić o tym z lekarzem..... Malinko ja na Twoim miejscu jutro rano zrobiłabym test!!!!! Trzymaj się ciepło!!! Buziaki dla wszystkich Forumkowych Kobietek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, jakoś tak mi ciężko. Raz okres przesunął mi się i cykl trwał 35 dni(ale to było jak byliśmy w górach)ale i tak poczekam, ja myślę jednak, że się małpa przesunęła, żeby mnie jeszcze bardziej powkurzać. No nic, czekam.... ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 26 tydzień..Warszawa....1 Luty...........9..........Córcia.....90 cm Monika24......Rybnik....27 paźdz.........19.........Córcia....113cm trudi...........Dębica....24 marzec........9..............?.........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........3..............?.........91 cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9..........Córcia......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......1..............?...........?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4........................90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......10..........Emilia......90 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... .Synek(Karol)......?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec......4,3..........Synek.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien.....3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków...16 marzec.......3,5.............?..........84 cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5..............?..........89 cm .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie tak pusto zrobiło? Dziewczynki, gdzie jesteści?:) ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak fajnie:) Pewnie nasze ciężaróweczki wypoczywają i dlatego ich nie ma:) A ja się nie mogę doczekać przeprowadzki, tylko tym żyję w tej chwili:):):) Wreszcie sami:).... ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak fajnie:) Pewnie nasze ciężaróweczki wypoczywają i dlatego ich nie ma:) A ja się nie mogę doczekać przeprowadzki, tylko tym żyję w tej chwili:):):) Wreszcie sami:).... ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×