Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość dzidzius
CLAPTOLA dzieki za pamiec.Zadko tu zagladam poiewaz mam nawal zajec na studiach i padam jak wracam a wiecozrem spedzam czas z mezem ablo w domku albo po zA. MALINKA79 hihi wiesz mam podobna ksywke wsord znajomych :) zobaczysz bedzie dobrze bede trzymac kciuki.I za inne starajace sie rowniez Ps rezzte dziewczyn pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najprawdopodobniej wtorek, środa...trzy pokoje-superowo!!!Rodzina mojej teściowej wyjeżdża za granicę, raczej na stałe i nie mają co zrobić z mieszkaniem. Więc generalnie fuks jakich mało:) A nic nam od początku roku nie wychodziło, a teraz...coraz lepiej, jeszcze tylko Dzidzia i już mamy wszystko:) Nie zarabiamy super dużo, więc takie mieszkanko to dla nas nielada gratka:):):):) ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no widzisz....wszystko się układa dlatego Ci radzę zrobić test jutro :) ooo i teściowa wyjeżdza?? czy tylko jej rodzina?? ja też bym chciała daleko on niej mieszkac oj chcialabym :) 3 pokoje to sporo...a urządzone juz?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Cześć Dziewczyny! Ja też jestem :-) teraz troszkę luźniej, ale przez ostatnie godzinki miałam lekki nawał pracy :-( A Wy piszecie z pracy czy z domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Cześć Dziewczyny! Ja też jestem :-) teraz troszkę luźniej, ale przez ostatnie godzinki miałam lekki nawał pracy :-( A Wy piszecie z pracy czy z domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu nazywam się Malinowska(hihihih)cóż za strasznie rzadkie nazwisko(hihihi)....to po mężu...moje było bardziej orginalne:) ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasem piszę z pracy czasem z domku(w tej chwili z pracy), a wyjeżdża rodzinka mojej teściowej. A niech ona zostaje jak najdłużej bo jest jedną z najwspanialszych kobiet jakie znam. Naprawdę jest wspaniała. Jest teściową, psychologiem, dobrą przyjaciółką, matką i wspaniałą kobietą w jednym:):):) Taka teściowa jak moja to skarb.... ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
MALINKA79 u mnie natmoiast jest od imienia hehe :P gratuluje mieszkanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko77
Witam wszystkie panie, mamusie i starające się. Piszę pierwszy raz, ale czytam was od dawna. Ja też należę do grona starających się. Próbujemy od 3 mcy, ale ciągle nic z tego. Czasem wpadam w taki dół, że aż strach.Każdego mca mam wszystkie "objawy ciążowe" i co? NIC.Dobrze, że jesteście i wiem że nie jestem sama ze swoimi niepokojami. Wiem, kiedy mam owulację, przytulamy się jak trzeba, potem mam wszystkie objawy ciąży i potem dostaję okres. Koszmar. Zyczę, żeby nam wszystkim udało się i niech nasze marzenia się spełnią. Pozdrawiam przyszłe mamusie. Jak ja wam zazdroszczę dziewczyny (ale tak pozytywnie). Trzymajcie się ciepło. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny....uff ten czwartek jest straszny...boli mnie strasznie glowa-mysle ze to z powodu cisnienia...jestem zmeczona jakbym maraton przebiegla a raptem poszlam na spokojny spacer, na tyle ktorki ze zastanawiam sie czy nie lepiej byloby jakbym postala przy otwartym oknie.... 1102- Ja sie tez czuje jak kuleczka, ociezala, ciekzo mi sie po schodach wchodzi do gory, ogolnie plecy zaczynaja dawac o sobie znac-brzuszek tez mi twardnieje czasem, nie najlepiej sie czuje-psychicznie tez jakos nie bardzo -naczytalam sie o tych znieczuleniach i komplikacjach przy porodzie i delikatnie mowiac-jestem przerazona! Maz mowi ze mam czas zeby zaczac czytac o porodzie ale wiecie same jak to jest....chce sie dobrze przygotowac na kazda ewentualnosc a do poczytania troche jest, w sumie to zupelnie przypadkowo trafilam na artykulik... 1102-wiesz, to naprawde dziala z ta zabaweczka, codziennie puszczam ja 3 lub 4 razy i klade kolo brzuszka -dzidzia raczej wtedy nie spi i slodko wierci sie w brzuszku. Dla Ciebie i Twojego maluszka tez wielki buziaczek!Ogolnie noc to jej pora na baraszkowanie, tak jak u Lusi! a jak u Was z pora na \"trenowanie\"?? Lusiu-teraz moja kolej na pocieszenie Cie-wszystko jest dobrze, Emilka slodko trenuje sprawnosc motoryczna, zeby mogla mamie pokazac za 3 miesiace rezultaty!! Trzymam kciuki zeby bylo wszystko w porzadku! Ja tez mam wozek upatrzony, wlasciwie wszystko juz wiem jakie ma byc...ceny pododawane tez sa...calkiem spora sumka, na szczescie do marca mam czas zeby co miesiac kupic inna rzecz! My z mezem jestesmy zdani troszke na samych siebie...rodzice chca pomoc ale nie bedziemy wozili niczego 1000 km a czasem nawet finansowo sie to nie oplaca...pozdrawiam cieplo Ciebie i uglaski dla Emilki!!! Katarinko! ja dzis podczas spacerku nie umialam sie powstrzymac i szafka naszego maluszka jest \"bogatsza\" o dwie pary body, jedne kupilam w mniejszym rozmarze 50-56, drugie wieksze 62-68, mysle ze nasze dzieci beda duze wiec nie chce nagromadzic za malych ciuszkow....na pewno masz tak samo....z drugiej strony male ubranka tez musza jakies byc zeby maluszek w nich nie \"plywal\", pozdrawiam cieplo!! Madi30, fajnie ze sie odezwalas...mam nadzieje ze klopoty sa jedynie przejsciowe i szybko mina, kuruj sie, moze inhalacje wystarcza na te zatoki ( ja sobie kiedsy Inhalol wdychalam i pomagalo)...trzymaj sie i zdrowka zycze!!! Malinko....ja tez czulam sie okresowo-a tak mi sie przynajmniej wydawalo bo nie wiedzialam ze badzo podobnie czuje sie kobieta we wczesnej ciazy(podobnie jak Ty spodziewalam sie ze moze to byc ciaza, oczekiwana zreszta jednak pewna nie bylam)...u mnie bardzo dlugo ilosc hormonu HCG byla tak niska (mimo tego ze wczesny test ciazowy pokazal dwie kreseczki) ze w dniu okresu powtorzony test innej firmy nie wykazal ciazy a u lekarza kilka dni pozniej tez nic nie wyszlo....najadlam sie wtedy stresu co nie miara (dlatego radze nie leciec od razu do ginekologa) jednak objawy byly intensywniejsze...pisalm juz o tym...ja radzilabym Ci wykonac ponownie test...jak i reszta dziewczyn radzi... zycze dwoch kresek z calego serca-dla wszystkich starajacyh sie!!! 🌻 No to sie rozpisala, a kregoslup wlasnie daje znac ze juz dluzej w takiej pozycji nie wytrzyma, musze isc sie koniecznie polozyc, wszystkie Was na forum pozdrawiam i zycze milego popoludnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki bardzo:) Cieszę się bo już wiem nawet jak będzie wyglądał pokoik naszego Dzieciątka, a tak u mojej Mamy mieliśmy tylko jeden pokój(co prawde w domu jednorodzinnym), a teraz przeprowadzamy się do bloku. Ale co u siebie to u siebie:) i to jest najważniejsze...I wcale nie było nam z Mamą źle...ale co u(czyt. jak/w) hihihi:) ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi padło i nie zapisał o się moje buuu ale to nic jeszcze raz... Malinka fajnie że masz taką teściową...ja moją troche wychowałam ale jeszcze są problemy (mieszkamy u rodziców mojego ukochanego) a ona czasem zachowuje sie jakby on mial 5 latek a czasem jak byl głową rodziny....ale nie bede sie nad tym rozwodzic bo juz niedlugo na swoje idziemy :) za 2 - 3 miesiące to jakos przetrzymam :) teraz myśli skupiają się na dzidzi :) ale Ty masz szczęscie no to co będzie z tym testem?? robisz?? :) odważ się :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malnika79
ech, poczekam na okres, nie mam odwagi(hihih) co ma byc to będzie. A ja naprawdę czuję się bbbbbbbb mocno okresowo. Wszystko mnie już boli. Więc myślę, że to może nadejść jeszcze dziś:(buuu ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malnika79
ech, poczekam na okres, nie mam odwagi(hihih) co ma byc to będzie. A ja naprawdę czuję się bbbbbbbb mocno okresowo. Wszystko mnie już boli. Więc myślę, że to może nadejść jeszcze dziś:(buuu ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to przepraszam :) ale nigdy nie wiadomo na tych forach :) to do kiedy czekasz na ten okres?? żebym wiedziala do kiedy kciuki trzymac :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekam do 6.11 czyli do 31dc, bo mój gin mi powiedział, ze taka może być granica błędu(obłędu) jest możliwa. No nic, czekam...już mi się szczerze mówiąc nie chce robić kolejnego testu, który na 99% wyjdzie na \"NIE\". Ale cóż nadzieję zawsze trzeba mieć...:) ...niech się spełni cud\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! Malinko też uważam, że powinnaś jutro zrobić test:) Ja wczoraj zrobiłam ale wyszła niestety jedna kreska. Nadal czuje się dziwnie. Przede wszystkim boli mnie brzuch. Test robiłam po południu więc liczę na to. że: 1) mógł wypaść fałszywie, 2) zaszłam wczoraj, przedwczoraj i td i tak wczesnej ciąży by nie wykrył. Ależ dzisiaj optymistka jestem! Wszystkim życzę dużo optymizmu i trzymam kciuki za wszystkie bez wyjątku! Miłego wieczoru!!! PS. Malinka daj jutro znać....:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko77
Hej dziewczyny! A ja myślałam, ze przyjmiecie mnie ciepło, kolejną starającą się, a tu nic. No trudno. Pozdrawiam jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Malinko....każda Cie namawia ...ale zrobisz jak uwazasz... każda z nas jest chyba bardzo niecierpliwa :) sloneczko77 witamy serdecznie :) a Ty od kiedy się starasz?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko77, jak widzisz wiele się dzieje na tym topiku, nie zawsze można tak wszsytko od razu wyłapać. Jasne, że super, że jesteś:) Im nas więcej tym lepiej. Nie zachmurzaj się:) Musimy sobie wszystkie pomagać. A ja Cię oficjalnie, serdecznie Witam:) i mam nadzieję,że zostaniesz i będziesz się z nami dzielić swoimi problemami i radościami. Ściskam i pozdrawiam przyszłą Mamusię:) ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby już nikogo nie było? Gdzie jesteście Kobitki? Buziaki gorące. Ps. Słoneczko77 jesteś jeszcze z nami? ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Witajcie dziewczynki:) Estella trzymam za ciebie kciuki, bo ja tez bede sie starac w listopadzie i tez urodzilam sie w tym miesiacu, tyle ze troche pozniej:) Lusiu, jestes tutaj takim Aniołkiem:) Wszystkim zycze 2 kresek, a waszym mezom zycze cudownego prezentu- pary slicznych buciczkow(podobno takie sie daje jak kobieta wie, ze jest w ciazy):)Ja mam zamiar zrobic taki prezent mezowi, rodzicom i tesciom:)Akurat na gwiazdke:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Witajcie dziewczyny!!! Bardzo sie ciesze, ze humorki Wam dopisuja!!!! To jest bardzo pocieszajace i takze mi sie udzielil Wasz entuzjazm. Wczoraj jak wrocilam do domciu bylam zbyt padnieta, zeby cos napisac, ale dzisiaj jak wroce postaram sie napisac wiecej. Malinko - gratulacje z przeprowadzki!! Kasiu - rowniez, chociaz bedzie to za kilka miesiecy. Sloneczko - nie denerwuj sie. Kazdy jest tutaj zauwazony, bo przeciez wszystkie nowe wiesci czytamy, tylko ze tak jak pisala Kasia i Malinka - duzo sie na tym topiku dzieje. U mnie nadal starania. A ja staram sie nadal nie myslec, ze teraz moge byc w ciazy. W przyszlym tygodniu ide na kontrolna wizyte do ginekologa. Staram sie rowniez nie dostrzegac nieistniejacych objawow poczatkowej ciazy, zeby sie nie rozczarowac. Co ma byc to bedzie!!! Pozdrawiam Was wszystkie. caluski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojojo, ale mnie bolą plecki i brzuszek...tak typowo okresowo, ale nie biorę żadnych tabletek, bo się boję. Wiem bowiem że 50% ciąż jest poronionych w czasie okresu. Często właśnie przez tabletki, więc wolę się przemęczyć. Nie biorę nawet nospy. Buziaczki Dziewczynki dla Was. Jagódko odezwij się jak już będziesz w domku, Kasiu, jesteś? ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko jestem jestem :) niedawno z pracy wrcilam...obiadek, pogawęka z moim kochaniem i jestem tu :) Dioda, kiedys byla reklama z bucikami dla dzidzi :) ale nie pamietam czego to reklama...daaawno to bylo :) Dzięki Jagódko :) A co tam u Ciebie słychać?? Malinko to są dwuznaczne objawy :) alez ja jestem nieciepliwa :) że też tego testy nie chcesz zrobic :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Masz racje Kasiu, byla taka reklama, ale słodka jak diabli....Czy ty Kasiu juz jestes w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie ale mam zamiar być :) odstawilam tabletki jakis czas temu i staramy sie :) no w koncu z Estellą juz na spacery do Kabat sie umawiamy :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×