Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Fajnie by było, takie indywidualne objawy:) Ale cały czas nie opuszcza mnie pesymistyczna myśl, że i tym razem się nie udało:( Ale cóż, mam nadzieję, że jak dostanę @ to nie będę płakać,buuu. Witaj 30tydzień:D A ja myślałam ,że wszystkie Brzuchatki bbbb dużo śpią. Jak widać to nie zawsze się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka wczesniej tez dudzio spałam ale teraz juz niestety nie moge albo mnie zgaga zlapie albo co innego, chodze wiecznie spiaca i nie najedzona hihi moze dlatego ze jestem glodna spac nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem możliwe, że to z głodu. Ja nie jestem w ciąży, a jak jestem głodna to spać nie mogę:):):):) Ale mnie brzusio i plecki bolą(buuu), nie lubię tego bólu, jest bbb nieprzyjemny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugsy24
no ja dopiero początek więc pewnie dlatego tyle śpię,a jeść jakoś nie mogę,ale jutro pobudka o 4:30,więc nawet nie czuję wyrzutów sumienia,że tak długo spałam.Trzymajcie się kochane kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki!!! 30 tydzien fajny sen... a propos cos wam pokaze jak znajde... tylko czy da sie na kafeterii przeslac obrazek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera... nie da sie!! A to jet takie kochane!!!!! juz wiem. podalam kiedys meila ! jak chcecie to napiszcie do mnie a ja wam wysle ten obrazek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Sylwia19, jak się spało? Widzę, że nas coraz więcej tu jest:D dzisiaj. To jest lepiej niż w zeszłą niedzielę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJUŚ
Ja bym chciała byc mamą ale nie wiem czy już jestem dosc odpowiedzialna i czy dałabym sobie rade to wcale nie jest takie proste miec w dzisiejszych czasach dziecko nie wiedomo jak ja wychować bo są takie czasy że nie można ufać nikomu i wszędzie w szkole w pracy trzeba być świnią jak wszyscy bo inaczej każdy Cię tylko wykorzyst a potem jeszcze Ci się za to dostanie nie opłaca się już nikomu pomagać ani nikogo popierać .........jak wić wychować swoje dziecko na dobrago człoaiwka którym wszyscy będą pomiatali i który dostanie 1000 komów od życia czy na świnie która sobie w życiu poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko dobrze sie spalo!!! wstalam dopiero o 11. Jednak moje kochanie jest strasznie kochane... siedzi i oglada tv zebym mogla troche z wami pobyc dziewczyny :D:D a i zamierzam z nim dzis porozmawiac o tym dzidziusiu czy to sa tylko moje odczucia czy faktycznie tak jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po nacisnieciu na nicka ale tylko tego czarnego pokazuja sie wiadomosci o uzytkowniku i sa tam tez nasze maile wiec jak ci sie bedzie nudzic to przeslij ten obrazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po nacisnieciu na nicka ale tylko tego czarnego pokazuja sie wiadomosci o uzytkowniku i sa tam tez nasze maile wiec jak ci sie bedzie nudzic to przeslij ten obrazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majus a skad tyle pesymizmu w tobie??? Jak chcesz dzidziusia to nie mozesz tak myslec!!!!!!!!!!!! Takie myslenie dla przyszlych mam jest SUROWO ZABRONIONE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) jak humorki?? Ja dopiero wstalam, ale sobie pospałam hihihi imprezka sie udala bardzo :) jakie plany na dzisiaj?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihiiii a co do planow na dzis... to wlasnie siedze przed kompem i wpierniczam chrupki a Szczepan oglada tv!! a potem co bedziemy robic to sie okaze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia widzę że uśmiech od ucha do ucha hiihihi a ja ciut zmęczona jestem, za to wybawiam sie jak nigdy :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my wczorajszy wieczor spedzilismy w domku przed tv !!! Wyzlismy tylko po popoludniowej \"drzemce\" na zakupy i caaaaly wieczor pod kocykiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJUŚ
wiem że nie powinnam tak myśleć ale to mnie najbardziej przeraża ....................kurcze ale na dzidziusia będe musiała jeszcze poczakać chociaż już nie mogę czasami spać w nocy ciągle mi się śnią dzieci ehh te instynkty macierzynskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasiu:) Plany takie, że jedziemy do teściów dzisiaj, ale to później. Na razie cały czas jestem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majus za bardzo sie przejmujesz!!! Jak juz bedziesz miala upragnionego dzidziusia to zobaczysz ze wszystkie obawy znikna!!! Nie zawsze jest tak jak napisalas wczesniej i sa jeszcze na tym swiecie dobrzy ludzie i zaloze sie ze wychowamy nasze dzieci na dobrych ludzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJUŚ
dzieki Sylwia :) moze i masz racje a czy wy na tym forum jesteście kobietkami które są już w ciąży czy dopiero o tym myślicie ?? a może się staracie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELE
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 30 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........30.10........26- 28........................?................ Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 ................ Tulipan...........03.11........28........................03.12................. Aśka74...........31.10........28-34....................05.12................ słoneczko77....02.11........25........................nie testuję.......... Jagodka.........14-11........28........................nie testuję.......... AgaJ..............04.11........28-32...................nie testuje .......... Mysza29........30.10........28.........................27.11................ NIKA28..........27.10........28-34....................nie testuje........ Dioda............28.10........30-31....................nie testuje......... Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia23........26.11........28-32...................nie testuje...... Imolka...........08.11.........23-24.............29.11 pre test............ Sylwia19.........06.11.........28..................nie testuje.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majus... jestesmy tu takie ktore juz maja swoje upragnione fasoleczki w brzuszkach i takie ktore staraja sie o to zeby ten cud sie stal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×