Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Ja stad dzisiaj chyba nie wyjdę mam dzisiaj tyle roboty, że nie mam czasu na nic po za nią. Dobre to dzisiejsze motto..\"Praca jest jak ceny w ...\"hihihih. Powiem to swojemu szefowi(hihihi) Ale cały czas jestem więc możecie pisać. Impersona-smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czekam na swoje kochanie i nie moge sie doczekac. Malinko to rzczywiscie masz mase pracy, ale przyjdziesz do domciu i sobie odpoczniesz:) Impersona fajnie masz z mezem, ja nie moge sie doprosic aby moje kochanie cos ugotowało, no chyba zebym była z faoleczką w brzusiu. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tak to działa na tych facetów:) Mój mężuś mi wczoraj powiedział, że jak już będzie fasolek, to będzie z nami cały czas siedział i koniec z grami komputerowymi itp...Duże dziecko z tego mojego mężusia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tak to działa na tych facetów:) Mój mężuś mi wczoraj powiedział, że jak już będzie fasolek, to będzie z nami cały czas siedział i koniec z grami komputerowymi itp...Duże dziecko z tego mojego mężusia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko...tak maja chyba wszyscy panowie:D Chociaz jakby nie patrzec to moj misiek bardzo sie spisuje w roli tatusia i gospodarza...bardzo bardzo...ale jakbys go widziala grajacego w gre komputerowa durexa: superlapacz plemnikow, to bys umarla:P To sa takie duze dzieci:) Agusia...ale on gotuje bo wie ze ja po pierwsze nie moge, a anwet jakbym mogla to- nie umiem:P Musi gotowac zeby z glodu nie umrzec:D Wlasnie poszedl do sklepu po produkty bo bedzie piec ciasteczka na jutro dla gosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko...tak maja chyba wszyscy panowie:D Chociaz jakby nie patrzec to moj misiek bardzo sie spisuje w roli tatusia i gospodarza...bardzo bardzo...ale jakbys go widziala grajacego w gre komputerowa durexa: superlapacz plemnikow, to bys umarla:P To sa takie duze dzieci:) Agusia...ale on gotuje bo wie ze ja po pierwsze nie moge, a anwet jakbym mogla to- nie umiem:P Musi gotowac zeby z glodu nie umrzec:D Wlasnie poszedl do sklepu po produkty bo bedzie piec ciasteczka na jutro dla gosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jestem ale nikogo nie ma ... Zawsze tak jest , że wieczorkiem tylko Was czytam a pogadać to nie mam z kim :-(( Dzisiaj pewnie będzie tak samo, bo na wieczór mój mąż \"zarezerwował\" komputer do celów wyższych - czyt. gierki na komputerze - buuu Cieszę sie jednak z nowych brzuchatek i wysyłam masę uścisków dla Kasi i Estelli - ja już też przeczuwam, że tym razem nic, ale sie nie denerwuję - nadal będziemy w jednej tabelce - hi hi hi Miłego wieczorku i do usłyszenia jutro - może tym razem uda mi się kogoś \"spotkać\" na forum :D Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaJ, ja jutro od 9 no może od 10, będę tu cały dzień:) Jak masz chwilkę i czas...na babskie pogaduchy to jesssttteeemmm:) Słodkich snów Dziewczynki:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malinka! To ostatnie minuty mojego dostepu do świata :D Cieszę sie, że jesteś . Czytałam, że Ty też już tylko czekasz na @ - a może razem poczekamy na cud... Jestem dobrej mysli bo łatwiej jest mi znieśc porażki gdy jesteście - poznanie Was to mały cud ... Na większy poczekamy razem :D Teraz to już naprawdę koniec - miłej nocki i całuski dla Was i dla Waszych mężczyzn. A dla tych oczekiwanych to tylko same ❤️ ❤️ ❤️ Pa pa Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To do juterka...i dzięki za te słowa Agusiu:):):):):):):):):)No i oczywiscie czekamy razem na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Witam) Na pewno juz spicie:(albo sie przytulacie:D Fajnie,ze ,mozecie rozmawiac ze soba w ciagu dnia, ja niestety mam taka prace, ze nie moge korzystac z komputera w czasie pracy:( Cos chyba @przyjdzie albo przyjedzie na sankach. Zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impersona a ta gierka z plemniczkami to nie ma czasem nazwy : CATCH THE SPERM???? bo ja taka tez mam hihi :) Zuzia mi nie daje nic zrobic jak nie usiade czy sie poloze to mi niewygodnie bo albo kopie po zebrach albo glowe pod zebra wpycha mam nadzieje ze sobie nic nie zrobi :) jutro mysza test robi wiec trzymam kciukaski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka74 - dzięki za gratulacje :):):) jestem w 4 tygodniu i 2 dniu ciąży dzisjaj. To chyba efekt upojnej nocki 28 października :) Okres powinnam była dostać 29-30 października, a tymczasem miałam, jak twierdzi moja pani ginekolog, drugą owulację (ja tam nie wiem, ale moim zdaniem, to owulacja mi się przesunęła zwyczajnie, bo stosowałam dietkę) i trafiliśmy z moim kochaniem celnego, szczęśliwego goooola :)Robiłam dwa \"siusiane\" testy, w 7 i 14 dniu po dacie spodziewanej miesiączki i były negatywne - dopiero badanie na krew, które zrobiłam 17 listopada wykazało 3-4 tydzień ciąży (46 miU/ml). Ciążę znoszę dobrze, mam tylko dość mocne boleści podbrzusza, każdego wieczoru oraz bardzo nabrzmiałe piersi. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie. Do tabelki wpiszę się za tydzień, kiedy pani ginekolog oznaczy datę porodu (według mnie to powinny być okolice 3 sierpnia, ale nie wiem, czy dobrze policzyłam). Dziękuję za zaproszenie!!! P.S. Gdyby liczyć tak normalnie, to ostatni okres miałam od 27 września do 1 października, więc powinnam być w 8 tygodniu, ale betaHCG oraz czas naszej nie \"zabezpieczonej\" nocki wskazują co innego - więc może pani doktor z tym podwójnym jajeczkowaniem ma rację???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziweczynki:) Jeszcze śpicie? Nestia ale super, na pewno się bardzo cieszycie:) Ja poczekam do 6.XII, cyba że dostanę wcześniej@(a to bardzo prawdopodobne) bo już mnie wszystko okresowo boli:( No cóż- kolejny cykl, kolejne starania, kolejna walka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Malinka! Już nie śpię - dopiero wstałam :-) Ostatnio mam ogromne problemy ze wstawaniem - jestm ciagle zmęczona i niewyspana. lLe to efekt pogody - bardzo nielubię tego okresu w roku - brzydko, zimno, wcześnie ciemno - bleee. Chyba wpadam wtedy w małą zimowa depresję - może powinnam chodzić na jakieś naświetlanie lampami - to podobno pomaga - hi hi hi Do tego od paru dni bole mnie piersi że nawet bielizna mi przeszkadza :) A co u Ciebie słychać ? Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELE
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 30 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........30.10........26- 28........................?................ Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 ................ Tulipan...........03.11........28........................03.12................. Aśka74...........31.10........28-34....................05.12................ słoneczko77....02.11........25........................nie testuję.......... Jagodka.........14-11........28........................nie testuję.......... AgaJ..............04.11........28-32...................nie testuje .......... Mysza29........30.10........28.........................27.11................ NIKA28..........27.10........28-34....................nie testuje........ Dioda............28.10........30-31....................nie testuje......... Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia23........26.11........28-32...................nie testuje.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imolka
Widzę że mnie już nie ma w tabeli . No to się wpisuję. Wkurza mnie już to czekanie ale najgorsze jest to że 29.11 to i tak dla mnie może być za wcześnie na test ale nie chcę go robić w pracy bo mam nockę. Pozdrawiam was dziewczyny. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Od 19 do 21 przypada najlepszy czas na miłosne igraszki. Rękę na pulsie powinny trzymać kobiety, które chcą zajść w ciążę. O tej porze najczęściej przebiega owulacja. To również czas ważny dla przyszłych matek. W godzinach wieczornych organizm ciężarnej spełnia optymalne warunki do porodu. – I wtedy na świat przychodzi najwięcej dzieci\" Ciekawe co nie?? Witam wszystkie dziewczyny. Ciekawa jestem co u Kasi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobitki:D Ja ciekawa jestem jak tam Mysza29, dzis tescik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Agusiu!! Z tego co pamietam to Kasia tez miala dzic testowac???! Chyba ze o czyms nie wiem bo dawno mnie nie bylo... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia nie testowała bo @ przyszła , szkoda a myslałam ze bedzie usmiech od ucha do ucha:) A co tam ciekawego u Ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie tak sobie. nie wiem czy bedziemy sie teraz starac o dzidziusia ;( Cos sie nie uklada ostatnio tak jak powinno... A co u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie tak sobie. nie wiem czy bedziemy sie teraz starac o dzidziusia ;( Cos sie nie uklada ostatnio tak jak powinno... A co u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo no to szkoda ze sie nie układa:( A u mnie po staremu jeszcze nie bede sie starac dopiero po slubie zdecydowalismy, szkoda troche ze bede musiała czekac:( Ale wpisz sie do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELE
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 30 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........30.10........26- 28........................?................ Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 ................ Tulipan...........03.11........28........................03.12................. Aśka74...........31.10........28-34....................05.12................ słoneczko77....02.11........25........................nie testuję.......... Jagodka.........14-11........28........................nie testuję.......... AgaJ..............04.11........28-32...................nie testuje .......... Mysza29........30.10........28.........................27.11................ NIKA28..........27.10........28-34....................nie testuje........ Dioda............28.10........30-31....................nie testuje......... Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia23........26.11........28-32...................nie testuje...... Imolka...........08.11.........23-24.............29.11 pre test............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×