Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyna mnie olała :(

Polecane posty

Gość gość

Odważyłem się zagadałem do dziewczyny, która od dawna mi się podobała. Myślałem, że nie mam u niej szans bo jestem troche gruby :P Ale jednak rozmawiało się fajnie. Chciałem ją gdzieś zaprosić ale ona zrobiła to 1. Umówiliśmy się w kinie. Bardzo się cieszyłem. Jednak kiedy przyszedłem okazało się że jej nie ma :( Poczekałem 30 min po czym do niej zadzwoniłem. Powiedziała mi że odechciało jej się iść... I nie mam do niej pisać / dzwonić. Dlaczego tak mnie wystawiła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość nie jest dla wszystkich, życie jest p******ie niesprawiedliwe i nic na to nie poradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potraktuj to jak kolejną lekcję życia, jesteś wrażliwym człowiekiem a " ONA" pusta jak dzwon. Po prostu nie jest ciebie warta.... Spotkasz jeszcze fajną dziewczynę i będziesz się z tego śmiał. Głowa do góry !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwal sobie to opadnie ci poziom testosteronu to odechce ci się dziewczyn na jakiś czas. Mówię poważnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chuj jej w dupę ;) ciesz sie, jesteś wolny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale właśnie ona nie jest z tych pustych. Normalnie jest miła i dobrze się uczy. Nie rozumiem dlaczego tak mnie znienawidziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To proste: Przy rozmowie w prost nie chciała ci robić przykrości więc się zgodziła. Po tym przemyślała wszystko i zdecydowała się nie iść z tobą bo tak naprawdę nie chciała tego. Nigdy nie miałeś u niej szans i weź sobie to do serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiecie co, dobre wychowanie nakazuje zadzwonić, jeżeli "się odechce", nie ma znaczenia, z kim się umawiamy i po co, a takie załatwienie sprawy świadczy o poziomie tej osoby. Podziękuj Bozi za przestrogę i omijaj pustaka. Totalne dno. Zupełnie się nie przejmuj babsztylem i przebywaj tylko z osobami, które mają szacunek dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×