Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

Gość aaa ga
Jak przyjadę w lipcu to na pewno zajde :-) ja uwielbiam te amerykańskie ze Stazynskiego mniam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak ostatnio milam ochote na lody wiec zjadlam jendego ale po nim jeszcze gorsze mnie mdlosci dopadly wiec wiecej juz nie kupowalam i na sama mysl jest mi niedobrze. Ja natomiast mam straszna ochote na owoce swierze , maliny , pomarancze, arbuzy, jagody, banany, jabla, melony, to moglabym jesc na sniadanie obiad i kolacje ;p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na lody mialam ochote raz zajdlam ale pozniej bylo mi jeszcze bardziej niedobrze i teraz na sama mysl robi mi sie niedobrze. Natomiast mam ochote na swierze owoce maliny, pomarancze, jagody , banany, arbuzy, melony, jablka to moglabym jesc na sniadanie obiad i kolacje :p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe cos szwankuje napisalam pierwszego posta i nie bylo go widac , wiec napisalam drugiego sorki dziewczyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa ga
Ja w sumie mam tak samo jak ty małpka. Świeże soczyste owoce i ogólnie dużo wody soków. A w ogóle nie mam ochoty na nic takiego tresciwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ze świeżych owoców to jabłka i pomarańcze...na banany patrzec nie mogę...i duzo picia jeny pije jak opętana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genova
Anka37 ja tak samo jak ty jabka i pomarancze.dzis mi pomarancze pomogly na mdlosci.a co do bananow to koktajl,mi smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
To ja z kolei moglabym jesc winogrona kilogramami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinaaa
małpka-> mam dokładnie tak jak Ty! Chcica na wszelkiego rodzaju owoce, a jak myślę o malinach to mi ślinka cieknie. Ostatnio kupiłam sobie te truskawki pakowane, zagraniczne, może one nie są jakoś mega zdrowe, ale już nie mogłam wytrzymać :) Ostatnio widziałam w reklamie lidla porzeczki i od tamtego czasu tylko o tych porzeczkach myślę. Ja w ogóle mam codziennie ochotę na coś innego, ale te owocki to za mną chodzą non stop. Mój mąż przed wczoraj kupił sobie loda, ja ogólnie nie przepadam za lodami, ewentualnie sorbety. Ale jak zobaczyłam i poczułam smak tego deseru to musiał lecieć mi do sklepu po dużą pakę! Zjadłam tyle, że mi się wymiotować zachciało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny melduje sie. Wczoraj bylam z meżem na badaniu u gin. Widziałam na monitoże zarodek, tarczki, mega bijące serducho. ciaza pojedyncza 8 tydzien, zarowno z om jak i z usg termin 27.11 :P moj gigant ma 1,4 cm, ale serca sluchac nie chciala bo za szybko tzn za mloga ciaza i nie wskazane. Ale naprawde było je widac hihih dostalam skierowanie na badania: mocz, morfologia, glukoza, tsh, grupa krwi i przeciwciala, UBSAY??? nie wiem co to. no i zaproponowala jeszcze HIV, TOKSO i HCV ale to juz z własnej kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_dorin ty chodzisz na nfz do gina?bo tokso hiv na nfz ci sie nalezy jesli dobrze pamietam tylko cytomegalia jest platna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Dziewczyny ja z kolei na owoce nie zabardzo mam smaka jedynie do jablek mnie ciagnie a tak to mam smaki na lody w rozku albo kapuste czerwona na slodko nawet to po nocach mi sie sni :D A tak pozatym to wydaje mi sie ze zbrzydlam mama moja sie smiala i powiedziala ze jej sie tez tak wydaje ale nie przejmuje sie tym zabardzo .:) A co do badan mam tylko OB hematokryt hemoglobine krw czerwone i biale no i mocz.. I NIc wiecej .. teraz znow ide na te same badania a nic wiecej nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
No i kreatynine i grupe krwi mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Ja rowniez sie melduje :) Te owoce to mi zycie ratuja bo ja nic innego nie jem, jak zjem cos gotowonego to odrazu wymiotuje wiec wszytko co jest surowe wchodzi w gre mam namysli warzywa i owoce bo mieso mam ochote na mielone ale na widok miesa ten mnie skreca a moj jest wegetarjaninem nie dlatego bo "biedne zwierzatka" ale sposob zabjania zwierzat i przechowywania miesa w sklepach jest obrzydzajacy wiec on miesa nie dotknie chyba ze z domowej farmy albo od wojka ktory jest mysliwym ale niestety mieszka daleko wiec mieso jem bardzo rzadko , a ze swierzych ryb to jedynie losos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zgłupialam z tym usg prenatalnym 250 same usg, te dodatkowe test pappa i cos tam 156 - masakryczne pieniadze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi lodami to tak że ja mam smaka od dwóch dni, tak mam ochotę na pomarańcze i arbuza :) a pozatym na słodkie nie moge patrzyć. Wszyscy mi mówią że chłopak będzie bo do słodkiego mnie nie ciągnie :) Powiedzcie mi kiedy robi sie badania na toksoplazmoze? Ja dostałam skierowanie tylko na podstawowe badania czyli: mocz, morfologia, glukoza i tsh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) noooo to usg jest drogie. a testu ja nie mam zamiaru robić bo to tylko statystyka. jeśli wszystko będzie ok na usg to nie widzę sensu. co do jedzenia warzyw i owoców. to ja mogę tylko surową marchewkę... jabłka tak sobie bez szału a reszta oropieństwo. za to wszystko co na ciepło mi podchodzi. zupy, ziemniaki itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa ga
Hej dziewczyny :-) dzwoniła do mnie przed chwila położna i mam się z nią spotkać w poniedziałek z rana a po południu idę na wizytę do lekarza rodzinnego. Pewnie ustala mi wizytę pierwszego Usg :-) juz się nie mogę doczekać. W ogóle jestem ciekawa jak będzie przebiegać to spotkanie :-) co do arbuza to już jadłam w tym roku i był pycha. Niedługo znowu sobie kupię bo mam straszna ochote :-) a w czerwcu będą pyszne czereśnie z działki moich rodziców mniam mniam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela9223
Hej brzuszki :) ja dzis jade do mamy na noc wczoraj byla rocznica smierci mojego taty wiec na cmentarz tez jedziemy. Pogoda okropna nic sie nie chce robic :( Co do arbuza to w pierwszej ciazy mialam straszna ochote i nie chcialo mi sie slodyczy teraz jest podobnie. Ogolnie mam straszne zaparcia i wzdecia co zjem to zaraz brzuch mi tak boli ze musze polezec i zalatwiam sie raz na dwa dni nigdy nie mialam z tym problemu jak myslicie co by mi pomoglo? Strasznie sie mecze :( a co do lodow to czekoladowe swiderki amerykanskie z automatu moglabym jesc codziennie czesto z mezem jezdzimy. Poza tym strasznie boli mnie posladek promieniuje na cala noge w nocy spac nie moge nie mam pojecia co mi sie stalo :( lece sie pakowac zaraz mezus wraca i jedziemy. Milego wieczoru zycze ja go spedze z mama i babcia bo Pawcio ma zamiar popic z moim ojczymem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa ga
Ewela ja mam tak samo z tym pośladki. Jak mnie zacznie boleć tak nie mogę się ruszyć na cala nogę mi promieniuje myślałam że może to wina materaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 23
hej:) Ja w zasadzie nie mam żadnych apetytów i zachcianek, jedyne co to od niektórych potraw mnie odrzuca... j..doiron gratuluję ujrzenia maluszka:) niesamowite uczucie:) ja tak jak Ty chodzę na nfz a te same badania muszę robić prywatnie, w moim przypadku głównie o tokso chodzi. Także nie wiem do końca czy są refundowane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie :-) my dziś z synkiem cały dzień poza domem. dopiero niedawno wróciliśmy. Co do badań - poprzedno ginekolog tezmi powiedzial bym zrobila HIV ( bezplatny jest bo program rządowy z uni czy cos takiego) tsh i toxo. Ale sprawdzalam na liscie badań darmowych dla ciężarnych to powinny być na skierowanie ale niestety niewszyscy lekarze wypisują. ja po niedzieli robię toxo i odczyn Combsa czy jakos tak... Grupę krwi mam robiona z ciązy pierwszej - dobrze ze mialam to zaświadczenie. Dziś za mną "chodzi" pizza....ech . chyba zrobie wieczorem....:-) idę poczytać synkowi bo wieczorem musze trochę popracować. Miłego Mamusie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zadnych banan nie milam dopiero mam 21 wizyte w szpitalu to mi porobia wszytkie potrzebne badania. Testu papa tez nie robie jak badanie penatranlne wyjdzie ok ja w sumie sie nie orieniowalam ile mnie bedzie to badanie kosztowac ale podejrzewam ze tak okolo 150-200 euro wiec wydatek jest napewno dla was w polsce dla mnie tutaj cenia sie nasi rodacy za granica ;( w polsce z reszta tez ;( aaa ga--- ale mi narobilas ochoty na te czeresnie dobrze ze na urlop jade to sie zalapie jescze na te wszytkie letnie pysznosci z ogrodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
U mnie prenatalne pierwsze i drugie sa za darmo dopiero za 3Bede musiala zaplacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Bo mam skierowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa ga
Ja tez na urlopie nawcinam się pysznych świeżych owoców aż nie mogę się doczekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
A ja nie wiem jak to u mnie z tym usg. Pani doktor tylko powiedziala, ze bedzie genetyczne i ze przez brzuch, a o kosztach nic nie mowila, wiec pewnie tyle, co za normalna wizyte 120 zl, ale na wszelki wypadek zadzwonie w poniedzialek i zapytam. Ale zescie smaku narobily tymi owocami :) Mozecie wyslac paczke na Rzeszow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×