Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewnaa jestem

przy kuflu wina

Polecane posty

Tabasko Wybrałbym opcje trzecią;) Chociaż druga jest też interesująca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie myszka, to co? ;) Drugi w kolejności: dosyć długi, dobrze dopasowany, palce układają się na nim idealnie. Niestety często wkładam go do ust :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz straciłem orientacje:) Więc dla wyjaśnienia napiszę: 1 opcja -myszka z biura 2 opcja-inna myszka 3 opcja-coś innego;może być coś długiego dopasowanego do ręki i można też brać do ust To którą opcją jesteś zainteresowana ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślałem, bo to jest jedna z rzeczy najczęsciej branych do ust;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnaa jestem wczoraj Lala z 19:04, a widzisz skarbeczku, że i kulturalna być potrafisz..co to wino z kufla z ludziami robi :-D No tobie jak widać nie służy w takich ilościaciach.To zwykła ironia była.Gdybym była facetem,nawet takim nudnym desperados by co wieczór przed ekranem marszczyć wybrałabym inne strony niż te kolejne flaki z olejem zalane teraz winem z kufla.:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jednak bardzo interesują Cię te flaki z olejem, że tak z samiutkiego rana wpadasz na kafe, by poczytać i dowałić. Żal mi Ciebie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi nie. Ma jaja wiekze niz co niektorzy ;) i haryzme jedyne czego jej brak to niebieskiego wdzianka zeby sie nie zlewala z gosciem narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blędny To, że uprzykrza innym życie nazywasz jajami? Owszem; ma prawo jej się coś nie podobać i wyrazić swoją opinię, ale nie przeszkadzać innym poprzez spamowanie i wszczynanie niepotrzebnych kłótni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D pozdrófffka dla Sileny, Pewnej i De:) Błędny, p********z 6 przez 9 , ale jestem kulturalna i pokaże Ci...zgadnij co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
tyłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbyś Błędny.. Ok, daruj sobie.Po prostu nie udzielaj się jak w d***e byłeś ---g****o widziałeś chłopcze roztropcze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty popatrz bylem tam i widzialem:P slodka a teraz popatrz na swoja stopkę. czy zycie nie po to jest by isc przez nie jak szaleniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czym rozni sie szaleniec od głupca? szaleniec nie zdaje sobie sprawy ze swego szczescia ale głupiec jest przekonany ze jest szczesliwy. wiec co jest gorsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka na nic więcej nie zasługiwał,jak na palca;) Tyłek , to w nagrodę się ogląda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błędny, więc ....., bądź szczęśliwy:) De:) ja tam nagród i kar nie uznaję, w sumie, wszystko o kant można rozbić, aby mieć dystansse:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt wolalbym obejrzec tylek aleeee tak sie zastanowic wyciagniety serdeczny wsadzony do ponętnych ust i z gestem wyzszosci wyciągniety i ... calkiem seksowny obrazek:) moze dlatego ze nie lubie pokory a wole zadzore de:) ale spoko nie kazdy jest taki jak ja:D ja jestem gupcem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×