Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewnaa jestem

przy kuflu wina

Polecane posty

Gość gość
Pewna , właśnie miałem ci zaproponować, bys się wygodnie położyła, a ja bym przystąpił do masażu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu z 13_stki, to nie dziś..wystatczajaco mnie gnaty bolą:O, aczkolwiek, dziękuję za propozycje:) dobranoc, nie ma mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po rajskim ogrodzie i burdelu też bez szału przyszedł czas na kufel wina.Logicznie Nowy ;-) Silena dla ciebie znów coś o polskim języku. zdegustować: zawieść, zniesmaczyć, rozczarować Ale to nic,oni tu nie będą komentować przecież znowu.W tej eroświniarni,gdzie każda już z elity zdemaskowana i błotem obrzucona ty masz szansę zostać nową królową.Kto wie,może nawet wilka żoną.:-D:-D:-D Bym zapomniała ti ti ti 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe dobre;) ale co fakt to fakt ze z ero zostal tylko gnój. Jak jeden pies moze zasrać wszystko. I choooj jak by obsikal i poszedł . On karmi sie swoim gównem i częstuje i mnie. Nie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bledny nie zgodzę się tylko z tym,że to wyłącznie przez wilka.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bledny,weź się zabaw tu w terrorystę i podłóż bombę.Po tobie nikt się nie spodziewa.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwiekszą bombą będzie jak zostawie to tak jak jest:D nie ma nic bardziej destrukcyjnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda,widać muszę się od ciebie cierpliwości uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolałbym inną wiedzę wkładać:D wtedy mógłbym wiele nauczyć . pokory bardziej;) cierpliwości ...no cóż wolę pieprzyć nisz się taplać:D Na taplanie nie mam czasu i ochoty. Na pieprzenie nie mam tylko czasu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten już z rana pieprzy... :-P Ja się tu wpisuje kładę i zostaje... Aaaaaaaaaa moja głowa.:-P N97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 07:26 Czy to jest jakieś dyktando, że tak wszystko sprawdzasz? Jest tyle tematów, a ty ciągle te same osoby pilnujesz. Ten kto ma poczucie taktu, to nie wypominał drobnego błędu. Tobie jednak jego brak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i De?Pianka?:-D Erotycznie z tobą nie pogadam,a poza tym nie lubię jak mi analfabeta wmawia,że to ja nim jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość De
Gość Żadna pianka, tylko niesmak :O Przecież wiesz dobrze, że erotycznie to wolę z Sileną porozmawiać; to po co ten tekst? Z reszta Ty potrafisz tylko drętwe gadki wstawiać, zero erotyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 123456789
Heeee De pianka to takie cos co się na patyk wbija i do ogniska. Ulubione i nieodzowne dla harcerzyka. Pani gosc chciała byc miła :D a o erotyzm się nie martw. Ma go :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silena
07.26 ;) Przylazłaś tutaj,chociaż może 2 -3 wpisy na temacie Pewnej zrobiłam:OMasz lala słabość do mnie i nie potrafisz tego ukryć;) Mam coś dla ciebie👄 ale zadedykuję ci to tam,gdzie twoje miejsce:) Nie tutaj,bo to nie mój temat;) Daj łapkę i chodź,odprowadzę Cię,bo się zgubiłaś:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra tam:-D nie będę spala. Tabasko koniec przerwy pijemy dalej ;-). Ten zimny przezroczysty płyn:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna🖐️ Popraw błędy w swoim poście, bo pani cenzor znowu pianę na ustach będzie miała::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×