Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tabletki anty bez recepty

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam pytanie. Jakiś czas temu chciałam zacząć brać tabletki antykoncepcyjne, ale najpierw czekałam chyba dwa tygodnie na wizyte u ginekologa, poszłam, dowiedziałam się, że muszę iśc na cytologię, czekałam 2 tygodnie na cytologie, potem na wyniki miesiąc, bo zaginęły po czym dowiedziałam się, ze musze zaczac prac jakies tabl tabeltki dopochwowe przez tydzien i znowu isc na cytologie. Tyle z tym pieprzenia, ze głowa boli. Do tej pory zawsze myslalam, ze kupowanie tabletek z drugiej reki, z internetu jest niebezpieczne, ale rozmawiałam z kobietą któr ama dużą wiedzę na temat zdrowia i tak dalej, powiedziała, ze w polsce trzeba miec recepte na pigułki, bo to katolicki kraj i lepiej by bylo jakby kazdy mógł isc do apteki i sobie kupic. No wlasnie. Jakos czeszi, niemki, włoszki mogą kupic takie tabletki kiedy chca i nikt nie trabi, że trzeba miec badania, recepty itp. Jak myslicie, cyzm grozi kupienie takich tabletek przez internet? muszą byc koniecznie dopasowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmien lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eseme
Może grozić m in bezpłodnością, zaburzeniami hormonalnymi etc. Tabletka tabletce nierówna, dlatego w hormonach samemu grzebać nie należy. Pani z "dużą wiedzą" kiedyś może się bardzo zdziwić, a będzie już za późno, jak u mojej koleżanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie mialam zadnych badan przed tabletkami. zmienialam czesto, nawet ostatnio lekarz sie mnie pytal jak znosze te ostatnie przepisane i gdyby cos bylo nie tak on ma wachlarz 150 roznych tabletek anty do wyboru...;) ale z neta bym nie zamawiala. ja wiem, ze tylko i wylacznie z klerykostanu w naszym kraju wynika to, ze tabletki anty mamy wylacznie na recepte, i te same tabletki w innych krajach sa bez zadnej recepty, ale nie mam pewnosci CO tak naprawde jest w tych tabsach z neta. tak samo jak nie kupuje perfum czy markowych kosmetykow tak samo nie kupuje lekow i nie zawierzylabym w cos takiego, jak ochrona przed niechciana ciaza tabletkom z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie ryzykowałabym kupowania tabletek anty przez internet. Właśnie po to są badania, by bezpiecznie dobrać tabletki do organizmu. Różne pigułki mają różne dawki hormonów, biorąc nieodpowiednie można kompletnie rozregulować sobie układ hormonalny, a powrót do "normalności" to bardzo trudna droga i skutki dla kobiety mogą być delikatnie mówiąc przykre. Autorko, tak bardzo Ci się spieszy, że nie możesz przejść tej całej "procedury"? Nie postępuj pochopnie, bo możesz kiedyś tego żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tutaj na kafeterii jakas kobieta sprzedawala dwie paczki novynette wiec nic podejrzanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×