Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Kim są ci ludzie na tych zdjeciach? Co te zdjęcia przedstawiają?

Polecane posty

Gość gość
sugerując się linkiem...pewnie disco polo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pierwszy raz tępa p**do bo wklejasz te zdjęcie prawię codziennie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu jesteś monotematyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie pierwszy raz tępa p**do bo wklejasz te zdjęcie prawię codziennie" po pierwsze, wklejam różne zdjęcia, aczkolwiek zawsze przedstawiające tą samą grupę społeczną, po drugie - co z tego, skoro nigdy nie potraficie udzielić poprawnej odpowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k****, kaśka, masz w linku kto to jest - ludzie potrafią czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie że zawszę wklejasz te zdjęcia, a po za tym ludzie mają w doopie Ciebie i tych twoich metali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czemu jesteś monotematyczna? " Nie jestem :) poruszam na forum różne tematy, a to, że ty widzisz tylko jedno, to twoja sprawa. "k****, kaśka, masz w linku kto to jest - ludzie potrafią czytać. " To czemu odpowiadają z reguly głupio - "jakieś cudaki", "jakieś dziwaki podążające za modą dzieci kwiatów, beznadziejne" itd. tak jakby nie wiedzieli co to są metale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a po za tym ludzie mają w doopie Ciebie i tych twoich metali. " "tych twoich metali"? :D Dopiero ode mnie dowiedziałaś/łes się, ze istnieje coś takiego, że piszesz "tych twoich"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na prawdę jesteś taka głupia czy tylko udajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ciebie to w*****a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo ciebie to w*****a " Niekoniecznie, nie wszystkie takie wypowiedzi to prowokacje :) Raz jedna laska na serio napisała oburzona zarzut, że osoby na zdjęciach sa niemodne, i to "moda z czasów dzieci kwiatów" :D nie prowokowała, po prostu byla głupia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem pewna, że po prostu cię podkręcała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaszana sram ci na mordę tępa paało! Ty monotematyczny pedale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kacha ostatnio jakoś tylko jeden czy dwa tematy dziennie zakładasz nie nawalasz już tematu za tematem jak kiedyś czyżbyś w końcu zaczęła się uczyć na egzaminy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kacha ostatnio jakoś tylko jeden czy dwa tematy dziennie zakładasz nie nawalasz już tematu za tematem jak kiedyś czyżbyś w końcu zaczęła się uczyć na egzaminy?" Po pierwsze sesja, po drugie - w znacznym znudziły mi się już te kłótnie o metalu, przewałkowałam tutaj ten temat na wszystkie strony :D taki syndrom wypalenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o Kasia. co Cię tytanie inteligencji , wybitnie inteligentna istoto sprowadza na to forum ludzi wg ciebie nie dorównujących tobie i zwolennikom muzyki metalowej inteligencją -forum? nie uwłacza to tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jestem pewna, że po prostu cię podkręcała. " no raczej nie, z kontekstu i budowy wypowiedzi wynikało, że nie wie kim jestem i zgrywa po prostu wielką znawczynie mody i wyrocznie trendów, co jest hot a co not :P niestety nie potrafię znaleźc tej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"o Kasia. co Cię tytanie inteligencji , wybitnie inteligentna istoto sprowadza na to forum ludzi wg ciebie nie dorównujących tobie i zwolennikom muzyki metalowej inteligencją -forum? nie uwłacza to tobie? " Ile razy jeszcze to wkleisz w moich tematach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te zdjecia przedstawiaja osobnikow bawiacych sie przy z******tych dzwiekach techno i justina biebera, wielbiacych illuminati (szatana) ktory przejal przemysl muzyczny i wiele gwiazd sprzedaje mu dusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż odpowiesz na pytanie? czy Ci to uwłacza , skoro tu same debile niedorównujące Tobie intelektem. czy nie należałoby się przenieść na fachowe forum fanów metalu. tu ludzie nie znają i nie rozumieją bo nie są tak inteligentni jak ty. nie uwłaczaj sobie obecnością tu wśród nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale piszesz , że my nieinteligentni a wręcz upośledzeni umysłowo?należysz do sekty i ci kazano siać te swoje "ziarna"?tyle , że gleba licha tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś ostatnio uciekałaś/eś z forum . dlaczego?gdy tylko przypomniałam , że uwłacza Ci przebywanie tu z nami debilami wg Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×