Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chickitta

Figurena slim odchudzać się z tym suplementem?

Polecane posty

Gość gość
Bardzo szybkie efekty stosowania, jesli sie jest regularnym w przyjmowaniu preparatu. Wygodny, bez skutkow ubocznych. Polecam, ja brałam przez 2-miesiące :) Oczywiscie pomocne sa ćwiczenia i picie wody mineralnej. Warzywa, warzywa, warzywa i owoce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam Figurena Slim zaraz po sylwestrze (takie mialam postanowienie noworoczne;P) i do kwietnia schudłam 21 kg!!!!!!!!!!!!!!!! CAŁA MOJA NADWAGA!!!!!! Co istotne -9 kg było już po jednym miesiącu! Ludzie, ten preparat jest niesamowity!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia181
Zniechęcona wszystkimi dietami i wiecznym efektem jo-jo postanowiłam spróbować suplementu diety. Polecono mi wypróbować Figurene Slim. Kiedyś sceptycznie nastawiona z bólem serca wydałam pieniądze na te tabletki, gdyż myślałam, że to strata pieniędzy. Dzisiaj uważam, że była to świetna inwestycja. Mam już 3 opakowanie i nową parę jeansów, gdyż moje stare były już za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Figurena Slim to jest to co było mi potrzebne. Produkt spełnia swoją funkcję, czyli blokuje wchłanianie tłuszczów i skrobi z pożywienia oraz wspomaga eliminację niestrawionego tłuszczu. Cieszy mnie to, że opiera się głównie na naturalnych składnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PamelaK
Ten produkt jest fantastyczny! 40-tka okazała się dla mnie przełomowa pod tym względem, że zaczęłam tyć:/ Utrzymanie figury stało się bardzo trudne, mimo iż jadłam jak dawniej. Nie zaczęłam się nagle objadać. Moja siostra, która jest dietetykiem, kazała mi trzymać reżim dietowy, ale nie dałam rady. Poratowała mnie dopiero koleżanka, która podesłała mi link z tym produktem. Dzięki temu, że zawarte w nim naturlane składniki blokują wchłanianie części kalorii z pożywienia i pozwalają się pozbyć niestrawionego tłuszczu, ja żyję jak kiedyś i CHUDNĘ! Nigdy nie przypuszczałam, że powiem, że suplement diety zadziałał, ale ten DZIAŁA!!! Jest świetny a do tego czuję się po nim bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyłam 3 opakowania figureny i udało się zrzucić 15 kg jestem z siebie dumna no i zadowolona na trafiłam na ten preparat, zresztą całkiem przypadkiem bo znalazłam jakąś ulotkę w gazecie i na początku chciałam ją wyrzucić, odłożyłam na makulaturę, dopiero jak miałam wynosić śmieci ta ulotka wyleciała mi na ziemie i jak ją podniosłam to dopiero się zainteresowałam tym produktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzam się nie stosując żadnych suplementów i też widzę efekty. Każdy taki preparat zastanawia mnie, jakie ma skutki uboczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Figurena slim to zdecydowanie najlepszy preparat jaki znam, a w dodatku w świetnej cenie, po prosu rewelacja, dodam że nie miałam żadnych efektów ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem po kuracji już miesiąc i najbardziej bałam się że dopadnie mnie efekt jojo jak na razie utrzymuje wagę po odchudzaniu a schudłam dużo bo 16 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na odchudzanie polecam wam dziewczyny dużo aktywności fizycznej, ćwiczeń aerobowych oraz fitness. Dieta to nie wszystko ale bez niej się nie obejdzie, tylko nie głodzić się ! Bez suplementów można się obejść ale jest trudniej, figurena to faktycznie dobry wybór , w zasadzie nie trzeba szukać nic innego skoro ten preparat działa rewelacyjnie - podkręca metabolizm i przyśpiesza równomierne spalanie tkanki tłuszczowej na całym ciele. Dodatkowo hamuje apetyt. Warto włączyć go do kuracji ale przyznaje że bez suplementów też schudniecie tylko że dłużej to potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy ten suplement na mnie zadziała ale kupiłam go, nawet jeżeli będzie to kicha (chociaż mocno wierzę że nie) to przynajmniej zmotywuje się do działania, bo tak już jest że jak się za coś płaci to szkoda potem rezygnować z postanowień, bo po prostu szkoda wydanych pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zastosowanie suplementu diety figurena slim który bardzo dobrze wpływa na nasze procesy metaboliczne w organizmie i zwalcza tkankę tłuszczową, warto go włączyć do swojej kuracji odchudzającej. Fajne efekty są nawet przy niskiej aktywnośći fizycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się że figurena fajnie poprawia metabolizm, oprócz działań pozytywnych na nasz organizm uważam że stosowanie suplementów fajnie motywuje nas do pracy na odchudzaniem, bo ja się za coś płaci to się człowiek mobilizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia290
Dzięki Afrykańskiemu Mango http://szczupla-kobieta.pl poprawił się mój metabolizm,zmniejszył się mój apetyt ;) a to wszystko spowodowało,że moja waga spadała bardzo ładnie w 2 miesiące zgubiłam 16kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenia282
Stosowałam wiele suplementów diety ale żadne nie przynosiły takich rezultatów jak African Mango http://szczupla-kobieta.pl stosuję go już 3 miesiące i schudłam 24kg jeszcze drugie tyle przede mną ;) ale nie poddaję się ;) i już niedługo będę przy mecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam odchudzanie z figurena slim 2 miesiące temu i mogę napisać tyle że świetnie działa razem z dietą, te dwa elementy doskonale się uzupełniają, w efekcie schudłam już 9 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z cała pewnością ten suplement diety - figurena slim pomógł mi najbardziej w schudnięciu, wcześniejsze które stosowałam nie miały takiej skuteczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam już kiedyś o tym suplemencie ale nie byłam do niego przekonana tym bardziej że jest tyle pochlebnych opinii co wydaje mi się trochę naciągane, kupiłam więc inny suplement jeden z tych reklamowanych w tv ale niestety nie dał mi żadnego efektu. Wróciłam więc do tematu figureny i zakupiłam w internecie. Ogólnie jestem zaskoczona że faktycznie zaczął mi pomagać i przyśpieszył efekt odchudzania, jednak te pozytywne opinie nie sa aż tak naciągane. Warto włączyć do odchudzania, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało mi się w miesiąc przed Sylwestrem zrzucić 5 kg i jest bardzo z tego wyniku zadowolona, wystarczyło jedno opakowanie i tyle jestem lżejsza. Zmieściłam się w końcu ulubioną sukienkę (a już ją chciałam oddać koleżance). Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto ćwiczyć szczególnie podczas kuracji odchudzającej, wiadomo dieta to nie wszystko. Polecam jeszcze od siebie zastosowanie naturalnego preparatu figurena slim który przyśpiesza metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej. Ja ćwiczę, mam dietę i stosuję ten środek, te 3 elementy sprawiają że schudłam już w miesiąc 7 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka

Dzięki figurenie zrzuciłam całą nadwagę, wiem że bez tego suplementu nie udałoby mi się - skutecznie hamuje apetyt i przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elyn

Ciężko było mi schudnąć na samej diecie, dopiero jak włączyłam aktywność fizyczną waga zaczęła spadać ale zatrzymała się w pewnym momencie na dłuższy czas. Na szczęście trafiłam na figurene i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znowu zaczęło mi ubywać kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatam

Ludzie, nie którzy żądają od tabletek cudu. A tak naprawdę musimy zmienić wiele w naszym życiu, aby dojść do super formy i sylwetki. Zdrowa żywność, właśnie jedzenie posiłków i to 5 w ciągu dnia, kilka posiłków w postaci owoców o warzyw, różne formy ruchu - bieg wolniejszy i szybszy, przeplatanki podczas biegów, bieg na bieżni i w różnym terenie, basen, picie większej ilości wody niż zwykle...a dla osób, które pracują do 18 mam dobrą radę: przygotujcie sobie do pracy woreczki w porcjami pokrojonych owoców i warzyw, spróbujecie w pracy zjeść do godz. 18 ciepły posiłek, to nie będzie problemu z wilczym głodem po 18 godzinie i tłumaczenia, że nie mogłem się najeść przed wieczorem...powodzenia!!! ja stosuję to wszystko, zastąpiłam biały cukier brązowym, mąkę białą na razową. śmietanę na jogurt, zagęszczam potrawy mąką kukurydzianą i nie jem białego pieczywa...można lepiej żyć, tylko trzeba sobie dobrze poukładać plan w głowie i trochę poczytać o zdrowym życiu. Figurena jest za to świetnym dodatkiem do nowego stylu życia i pozwala szybciej schudnąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia

w aptece można kupić figurene?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja

chyba tylko w internecie jest dostępna z tego co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×