Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

A wy jakiej muzyki słuchacie?

Polecane posty

Gość gość
slucham wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze sie w koncu zainteresowalas innymi.... najbardziej Toola, puscifera, NINy, SOAD,SLipknota, ale nie pogardze starym dobrym martwym grungem, lubie tez portishead, massive attack, oraz....muzyke klasyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piątka dla pana od Sabatonu. u mnie ostatnio Disturbed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie odpowiadajcie tej wariatce, ona zaraz będzie szmacić wszystkich, którzy nie słuchają metalu, jak to ona ma w zwyczaju. kaśka to przypadek beznadziejny " To ty Broken, czy jakiś podszyw? :) Jesli bym już chciała coś tutaj wyzywać, to Sabaton, zespół metalowy, którego jednakże nie lubię, bo jest słaby i stanowczo przeceniony, uwielbiany tylko dlatego, że spiewa o Polakach :D ale nie po to zakładałam ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jejku jak ja ciebie nie lubie :P oblać cię swiecona woda ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
post punk:Belgrado, Siekiera....a ostatnio złapałem faze na Rakta 4 dziewczyny przycinają na instrumentach i pieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jejku jak ja ciebie nie lubie" O tym wiem, a czego słuchasz? :) "Ja tam go lubię, doenergetyzowuje mnie pozytywnie" Przyznam się, że też kiedyś lubiłam Sabaton. Ale to dawne czasy, gusta ewoluują, teraz nie mogę ich już znieść :P Niemniej nie będe wyzywała ludzi lubiących ten zespół, czego chyba chce Brokeninside, każdy powinien słuchać tej muzyki,która daje przyjemność tej osobie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×