Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kasa dla ciezarnych, cisnienie mi skoczylo..

Polecane posty

Gość gość

Wiem, ze temat walkowany ale zwykle jest o przepuszczaniu ciezarnych z dobrej woli, nie o strikte kasach dla ciezarnych. Jestm w 8msc, brzuch wieelki, nikt nigdzie mnie nie przepuszcza, luz, przyzwyczailam sie, nie prosze sie. Wczoraj jednak skoczyo mi cisnienie W supermarkecie udalam sie do kasy dla mnie- dla ciezarnych, tablica jak byk. W tym samym czasie do kasy podeszla zakonnica, i co? Idzie pierwsza i laduje wszystko na kase. Myslalam na poczatku, ze moze nie zauwazyla tabliczki albo mojego brzucha (trzeba byc slepym), ale skad!. Spojrzala na tablice przy mnie, na mnie i dalej laduje. WRRRR. Zmierzylam ja odpowiednio wzrokiem ale pomyslalam sobie ze akurat nie czuje sie jakos zle i postoje. Caly czas jednak stojac za nia zastanawailam sie czy nie zapytac jej czy jej nie wstyd. Nakupila slodyczy, bombonier i paczkow...Przypomnialy mi sie te wszystkie historie o zakonnicach opiekujacych sie dziecmi i matkami w domu samotnej matki- zazwyczaj horror byl. Nic nie powiedzailam, nie chcialam sie jeszcze bardziej denerwowac... Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakonnica nieładnie się zachowała, ale ty nie jesteś świętą krową i to, że poczekałaś 2 minuty aż tamta zrobi zakupy, nie zrobiło ci krzywdy. Przestań się użalać i zajmij się czymś konstruktywnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pomyslalam sobie ze akurat nie czuje sie jakos zle i postoje. xxx a jakbyś czuła się źle to co, połozyłabyś się czy ostentacyjnie zemdlała? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myślę, że trzeba wprost mówić takie rzeczy: "To nie kasa dla pani/siostry" albo "to kasa dla kobiet w ciąży, siostra też w ciąży?" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
standard :o chociaż ja ze swojego doświadczenia wiem że kobieta mnie chyba nigdy w kolejce nie przepuściła, tylko wszystkie patrzyły na brzuch faceci prawie zawsze mnie przepuszczali w kolejkach a w kasie dla ciężarówek (i czasami nie tylko) po prostu pani kasjerka krzyczała "a teraz poproszę tą panią w ciąży" pomimo że nawet kilka osób było przede mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko posta masz rację. Chamstwo wobec ciężarnych w Polsce jest bezgranicznie. Głównie ze strony innych kobiet. Nawet faceci pod tym względem zachowują się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbym zemdlala to wyladowalabym najprawgopodobniej na glebie bo gentelmanow lapiacych mdlejace kobiety - jak na lekarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbym czula sie zle to zapytalabym czy jej nie wstyd- na pewno bym to zrobila. Ona sie ewidentnie wepchala przede mnie i miala totalnie w d... jak ja sie czuje, nie wiedziala przeciez ze akurat nie czuje sie bardzo zle. To byla kasa dla ciezarnych, a ja chamskiego zachowania nie znosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie jej spokoj. Ma racje. Ludzie to bydlo. Zwykla ludzka uprzejmosc. Sorry ja tez przepuszczam ciezarne, ludzi o kulach czy kogos kto ma malo rzeczy bez wzgledu na wiek. Jest mi przykro gdy stoje z jedna rzecza a przede mna dziadki z zakupami na rok i zanim sie wyladuja to ja bym juz 3 razy zaplacila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze nie pisac w moim imieniu- post o glebie to nie autorka mnie nikt nigdy nie przepuszczal- ani faceci ani kobiety i jak nie jest kasa uprzywilejowana to stoje i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kogo obchodzi, że ty byś szybciej zapłaciła> trzeba było szybciej niz te "dziadki" lecieć do kolejki, byłabyś pierwsza. Sama byłam w ciąży 3 razy i nie cudowałam jak autorka, bidulce ciśnienie skoczyło bo nikt nie rozłożył przed nią czerwonego dywanu, bo przecież JEST W cIĄŻY i się jej należy. Autorko - może ta zakonnica czuła się gorzej, niż ty? A może po prostu miała w nosie konwenanse i adorowanie świętej ciężarnej krówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te kasy dla ciężarnych to kpina :O mi raz baba na takiej kasie kazała się spytać lud******olejce czy mnie przepuszczą :O żal jakiś. Przecież po coś jest tabliczka z informacją o pierwszeństwie. J A zakonnica? no cóż, nikt nie powiedział, że tacy ludzie są lepsi od innych. Takie same bydło jak wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:12 jesteś przykładem bydlaka- kobiety bydlaka. Pieprzonego psa ogrodnika :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ta zakonnica w ciąży była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz co mnie obchodzi to że to była zakonnica? Może to była Żydówka z sowieckiego wywiadu? Co że miała habit to czyni ją świętą? Sama piszesz że ostentacyjnie dała ci do zrozumienia żeś jest gównem! Widać że żydzi mają najlepszy wywiad na świecie! Bo durna polka w ciąży zawsze będzie myślała że to co w habicie to święte a to co czterokopytne z rogami na łbie i czerwonymi oczami to diabeł!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:33 niby czemu? bo nie cackam się ze sobą i z innymi? żałosne są laski, co w ciąży szukają tylko przywilejów, a jak jest nie po ich myśli to od razu och i ach i ciśnienie skoczyło, wielkie oburzenie. Oby was tylko takie "nieprzyjemności" w życiu spotykały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie nie cackaj ze sobą, niech ci garb od tych ciąż i roboty urośnie, a skoro jest coś takiego jak "przywileje" to trzeba to respektować. jest kasa dla kobiet w ciąży, to trzeba się liczyć ze taką kobietę należałoby przepuścić. A jak nie to won do innej kasy. Pewnie jesteś z tych co to faceta jeszcze przodem w drzwiach przepuszczają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:40 Jak topik długi to jest to jedyna sensowna i wnosząca cokolwiek do dyskusji wypowiedź! No ale gimbazy nic nie zrozumieją, nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janiinnnioki
11:40 Dokładnie! Jeśli ciężarna jest taka porządna niech sprawdzi skąd ta zakonnica i niech pogada z jej przełożoną A nie wylewa żale na forum Tu nic nie wskórasz Świata nie naprawisz gadając o tym jaki on jest zły Najpierw musisz mieć pieniądze potem kupić sobie władzę a potem w zależności od tego ile pieniędzy będziesz miała tyle będziesz miała do powiedzenia! Druga opcja to pospolite ruszenie ale wówczas każdy jeden musiałby myśleć i chcieć naprawiać świat tak jak ty! Także weź się lepiej do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosc widze nie potrafi czytac ze zrozumieniem to byla KASA DLA CIEZARNYCH jasne? Czyli zakonnica jesli nie byla w ciazy to nie miala najmniejszego prawa stac przede mna ta od czerwonych dywanow nie jest w stanie widac tego pojac i nie ma sensu tlumaczyc. Moze tak zrozumiesz- wryla sie na krzywy ryj przede mnie, dociera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś taka moralna to otwórz własną telewizję Media mają monopol na kreowanie rzeczywistości! Będziesz mogła wykreować nowy porządek świata. A tymczasem urodź to dziecko i do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było wydobyc z siebie słowa,,ta kasa jest wyłącznie dla kobiet w ciąży! " jeśli by nie zareagowała zapytać! ,,czy siostra jest w ciąży?" Co języka w gębie nie masz? To do niczego w życiu nie dojdziesz! Ulice są pełne takich ludzi co nie potrafią się odezwać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja od czerwonych dywanów No i co, że zakonnica si e w******a w kolejkę? Trzeba było pyskować w tym sklepie, a nie na forum, skoro uważasz że zostałaś skrzywdzona. Nie dość, że święta krowa, to jeszcze tchórz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz, jak ci czarno na bialym napisalam to zrozumialas, ehhhhh czyli jednak juz nie uchodze za to co oczekuje czerwonych dywanow tylko za tchorza a ja ci powiem tak nie znizam sie do poziomu chamstwa innych, dyskusja z ta pania przede mna uznalam ze i tak jej postawy nie zmieni a dlaczego pisze na forum? znow nie czytasz ze zrozumieniem jasno napisalam na koncu- "co wy na to?"- potrzebujesz zebym ci wyjasnila rowniez co mialam na mysli zadajac to pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinni jeszcze otworzyć kasę dla idiotów, ta od dywanów stanęłaby jako pierwsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa jasne, tylko że ja potrafię ustawić ludzi do pionu, nie muszę żalić się na forum że ktoś wrył mi się w kolejkę. To ja na to własnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli nie rozumiesz jednak, szkoda mi ciebie nie potrafisz pojac, ze watek nie zostal zalozony po to zeby sie wyzalic- niby komu, tobie?;_)) pytanie "co wy na to"? bo widze ze trezba jak 6 letniemu dziecku, oznacza co o tym myslicie, jakie macie zdanie i nie ma nic wspolnego z "pocieszcie mnie, potrezbuje wsparcia" ciezko mialas w szkole prawda?ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty nie rozumiesz. Napisałam co ja na to, i to niejeden raz 🖐️ Przeczytaj sobie i pilnuj ciśnienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta kasa była tylko dla cieżarnych? czy dla ciezarnych, rodzin z dziecmi i dla niepelnosprawnych? Bo to roznica. Kiedys zrobilam o to raban w markecie. Ludzie mlodzi w kolejce stali i specjalnie do tej kasy podchodzili bo najkrótsza kolejka byla. Kasjerka siedzi kasuje po kolei kazdego i nie zwrocila uwagi na ciezarna. Podchodze i pytam, po co jest ta kasa pierwszenstwa skoro jest tonie przestrzegane. Kasjerka odowiada" ona nie moze w to ingerowac, kogo obsługuje, bo te osoby mogą mieć zaswiadczenie o niepelnosprawnosci, chociaz moze na pierwszy rzut oka tego nie widac, a kasjerzy nie maja prawa o to pytac" Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×