Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego w serialach wszyscy mają głupie imiona Olaf, Sabina, Honorata, Amelka

Polecane posty

Gość gość

Antonina, Franciszek, Klementyna, Kornelia, Żaneta, Dżesika, Nikola, Oliwia, Róża, Jagoda, Ludwik, Eryk, Maja ? Nie ma normalnych imion Kasia, Basia, Ania, Wiola, Andrzej, Pawel, Adam, Łukasz, Daniel, Damian tylko takie durnoty? Same Sary i Emmy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby potem plebs czuł się arytokraqcją, nazywając swoje dzieciory Emmą i Erykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam pojecia :D potem ciemny lud sie uczy i daje dzieciom imię Alan,Olaf, Oliwia i Bożydar :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalne też są. ale nie mogą powtarzać imion, żeby się ludziom nie myliło o kim mówią, więc wymyślają i inne. a czasem próbują wprowadzić modę na jakieś imię - z badań wynika, że fala Zoś, Julii i Jakubów to sprawka "Na dobre i na złe", a ostatnio po "Przepisie na życie" popularne stało się imię Kornelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popularne stało się imię Kornelia xxx moja 93 letnia babcia ma tak na imie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkich seriali nie oglądam, a i w tych, które oglądam, oglądałam, bądź o nich coś czytam to są te wg Ciebie normalne imiona; Kasia- barwy szczęścia, na wspólnej Basia- m jak miłość ( nawet dwie), klan, barwy szczęśćia, Ania- m jak miłość, klan, przystań, barwy szczęścia Andrzej- na dobre i na złe, m jak miłość, barwy szczęścia Paweł- m jak miłość, barwy szczęścia Adam- na dobre i na złe, barwy szczęścia Daniel- barwy szczęścia, klan Łukasz- barwy szczęścia, tyle pamiętam, a na pewno wszystkie te imiona, o których piszesz występują w serialach.. dla mnie dziwne to Erni, Konstancja, Kordian, Gniewosz.. a Honorata i Ludwik również, ale noszą je starsi bohaterowie, więc może pasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W barwach szczęścia to już pojechali na maxa z tymi debilnymi imionami Typu jaga ..... Ten kto je wymyślą zdaje się lubi Chłopów Reymonta oglądać bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspaniale jest cieszyc sie zyciem kazdego dnia 333 www.youtube.com/watch?v=lEOYQzjmKVs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkich seriali nie oglądam, a i w tych, które oglądam, oglądałam, bądź o nich coś czytam to są te wg Ciebie normalne imiona; Kasia- barwy szczęścia, na wspólnej Basia- m jak miłość ( nawet dwie), klan, barwy szczęśćia, Ania- m jak miłość, klan, przystań, barwy szczęścia Andrzej- na dobre i na złe, m jak miłość, barwy szczęścia Paweł- m jak miłość, barwy szczęścia Adam- na dobre i na złe, barwy szczęścia Daniel- barwy szczęścia, klan Łukasz- barwy szczęścia, x O ile pamiętam, to wszystkie wymienione imiona są w M jak miłość (oprócz Daniela bodajże), a Baśki to są 3: Mostowiakowa, mała Basia Rogowska i córka Ali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ta Jagna to zdrobnienie... ona ma na imię Jagna, ale jakaś scena była, że woli Jaga, swoją drogą dziwne zdrobnienie... swoją drogą scenarzyście często zapominają jakie imiona nadają bohaterom... przecież Lena z NDiNZ była przedstawiona ja początku jako marlena, tylko wolała, żeby do niej zwracać się Lena.. no ok.. ale jak podpisywała jakieś dokumenty w którymś odcinku ( chyba coś związane z odszkodowaniem za witka ), to podpisała się Lena, czyli nieprawidłowo.. Lenka z m jak miłość ma nadane imię w serialu magdalena.. ale chyba też o tym zapomnieli, absolutnie nikt nie zwraca się do niej innymi zdrobnieniami, a jest ich mnóstwo od magdaleny.. jeszcze ciekawie jak kinga pójdzie zapisać małą do szkoły i zgłosi jako Lenę.. mariolka z NDiNZ też chyba mówiła, że jest marią, ale woli mariolkę.. Zaskoczyła mnie Wiga w Klanie... no dziwiłam się, co do za imię, czy takie istnieje... a dopiero gdzieś później wyszło, że to Jadwiga ma być.. tak samo Iwa w Pensjonacie pod różą.. też pytanie... co to kurczę za imię jest... gdzieś w którymś odcinku wyszło, że Iwona.. no dziwne te zdrobnienia w serialach czasem wymyślą.. bo tam była też Dusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lena to Milena z Na dobre i na złe. To samo w mjm magdalena a matki podłapały i teraz Lena (samo) to jest najpopularniejsze imię a to zwykła resztka od innych imion :D tak jakby nadać dziewczynce Lina od Michaliny, Karoliny, Pauliny itp. Tez mi się nie podobają te wydziwiane imiona ;/. Da sie wymyślić jakieś normalne na pewno, żeby się za często nie powtarzało ale oni idą po małej linii oporu i dają z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ bardziej zapamiętasz bohatera w serialu. Pomyśl tak: pamiętasz jakiś serial w którym bohaterem jest Kasia, Ania lub Paweł czy Łukasz? Jest ich na pewno więcej i pomyślisz na pewno o kilku serialach. Kiedy jednak w serialu pojawia się imię mało popularne jak Róża czy Franciszek szybciej jest zapamiętywany. Mi się to akurat podoba gdyby imiona w serialach ciągle się nie powtarzały. Oczywiście chodzi mi o polskie mało znane imiona. Również nie podoba mi się to, że rodzice coraz częściej nazywaja swoje dzieci np. angielskimi imionami. Wiem, że niektóre ładniej brzmią, ale przecież żyjemy w Polsce! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt, masz rację.. to chyba jednak milena.. mniejsza o to... ale zdrobnieniem nie powinna podpisywać się na dokumentach, a już na pewno nie takim, które funkcjonuje jako oddzielne imię.. umknęło to scenarzystom, jak i ( co wg mnie jest dziwne)samej aktorce.. a co do imion w serialach..to owszem, lepiej niby zapamiętuje się serial czy bohatera o rzadkim imieniu niż takim często spotykanym, ale czasem przesadzają... Gniewosz, Klementysia, Orest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na imię Sabina i co w tym dziwnego? Mnie się bardzo podoba. Mówią na mnie Sabcia ,Sabinka.Znam Olafa-ładny chłopak i ładne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie daje analnie :P kazdy Olaf, franek, antek, alan, daje analnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sabina paskudne ,twarde imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sabcia? :D Miałam psa Sabę i zdrobnienie było "Sabcia" :D Nie chciałabym by ktokolwiek tak na mnie mówił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaga w Barwach szczęścia to Jadwiga - było to wyraźnie powiedziane, a Lena z Na dobre i na złe to Milena - też to było wyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×