Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znacie jakis fajny przepis na salatke

Polecane posty

Gość gość

Chodzi mi o rukole, lodowa, rzymska.. Juz nie mam pomyslow, na grecka sie patrzec nie moge :/ . Robie prawie codziennie bo mam dwa kroliki w domu ( jeden chodzi do przedszkola a drugi do pracy ;) ) i ciagle by jadly salatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UrszulaJ
Ja też kiedyś tylko sałatka grecka i wydawało mi się, że nic więcej nie istnieje... a tu po prostu trzeba poszukać po przepisach i znaleźć można mnóstwo przepisów :). Spójrz tutaj: https://www.maxkuchnie.pl/przepisy/salatki/ - raj dla sałatkowiczów :D Dla mnie sałatka musi być co najmniej 4 razy w tygodniu i to każdego dnia inna :D Wypróbowałam już chyba wszystkie możliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sałatka z makreli Składniki 2 makrele 3 ogórki kiszone 4 jajka ugotowane na twardo 1 średnia cebula 10 dag sera żółtego (opcjonalnie) 4-5 łyżek majonezu 1 łyżka musztardy sól, pieprz Etapy przygotowania 1.Makrelę obieramy ze skórki, obieramy z ości i podrobniona kladziemy do salaterki. 2.Cebulę sparzamy wrzątkiem przez ok.5 minut. 3.Ogórki kiszone, cebulę,ser i jajka kroimy w kostkę i dodajemy do makreli. 4.Dodajemy majonez i musztardę. 5.Przyprawiamy do smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasta jajeczna 4 jajka ugotowane na twardo 300 g wędzonego halibuta pęczek szczypioru + jeżeli mamy 3 łodyżki szczypioru czosnkowego 2 kopiaste łyżki posiekanych marynowanych kurek spora garsć posiekanych orzechów włoskich 2 łyżki majonezu lub gęstego jogurtu naturalnego sól, pieprz mielony, szczypta zmielonych płatków chili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam super stronę z domowymi przepisami www.kuchennepotyczki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antinka
Polecam portal koleżanki www.kuchennepotyczki.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze przepisy są na youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robie z roszponka dodaje fete,truskawki lub arbuza,ogorek,szynke parmenska,dodaje orzechy lub slonecznik prazony na patelni i sos wedlug uznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×