Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawy jestem tej osoby

Władca lalek

Polecane posty

No to się zaloguj, czym prędzej, już umiesz robić serduszka :) Chciałoby się powiedzieć - WOW To niespotykane :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nowy w miescie? :-P widzialem go na karuzeli, u koke i na temacie ciotek:-D pewna kiedys stwierdziła ze to nowy w miescie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo nieee, jak Pewna stwierdziła, to tak być musi :D Był u Ciotek ? To on, na bank :D A ja kiedyś kuźwa stwierdziłam, że to musi być nietuzinkowa postać... i tak sobie rozmyślałam.. obama? mao? che?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj byl u kobiety na temacie ;) pisal z nia!ale jak,jak erotycznie ;) milo sie to czytalo.szczerze pozazdroscilam jej bardzo.maila jej podal nawet.ciekawy koles ciekawy hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, ale gdzie był wczoraj? w empiku >? jjjezuuu , co kupował? kalendarz? no nie, w lutym kalendarz? może kupował przewodnik? a może kupił sobie kawkę? albo kebab? nieee, on woli schab , chyba :O ustalmy to. Pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak wczoraj przechodził na pasach w mieście ktorym kobieta wysoka pracuje i przepuściła go na pasach. koleś może sam sobie kadzi z pomarańczki i ma ubaw jak tepe dzidy chca sie ****** buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źe co? Nowy to Władca lalek? :-D:-D:-D Ten analfabeta nie potrafi pisać a co dopiero coś erotycznego. To Kokej jest Władcą :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sprawdzilam temat u kobiety ;) on pisal ze dzis wraca do domu,wiec gosciu malo intelektualny...pomysl sam co piszesz jak ktos wraca do domu to nie w glowie mu pisanie na forum ;) pisalam ze go obserwuje ❤️ on mnie czyms przyciaga do siebie.podoba mi sie user i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie koke.koke pisze dosadnio.on tak bardziej kulinarnie,z aluzjami.lecz wiadomo o co chodzi.nigdy nie uzywa slow jak cipka,k***s itd.aladca lalek jest delikatny,ale wie co robi.dobry jest w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Kokej , wszystko się zgadza Lubi brunetki o ciemnych oczach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze Koke :) matołki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18.44 dobrze kminisz, to On, na bank, dałaś takie dowody, że koniec świata :D jak dla Ciebie- 100% upewniłaś się ? dżizas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio Koke? I na swoim temacie ice cream story sam pisał do siebie? Mnie to schizofremią zalatuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Nowy z Łodzi. Ktorej kobiecie poślesz jutro walentynke? :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wladca lalek to nie nowy w miescie, pajacu. tylko koke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke? I na swoim temacie zarywał z innego profilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy tu klamia i oszukuja. dziecinada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszyscy.. ja nie klamie 😴 wladca lalek jest kuzynem ojca dyrektora ;) i jak bedziecie go obgadywac, to zaatakuje was szarancza zlosliwych duszkow ;) ojjjj.. bedzie sie wtedy dziiialoooo.. wiec proponuje skonczyc temat wladcy.. o imieniu romek, nazwisko wesoly..... chyba wszystko jasne :D ps. to chwalipieta. tak naprawde nie ma ani jednej lalki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowody ze to koke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cię pieṛdolę. :D :D :D Buszując sobie po tematach, trafiam na taki :D :D Lewo pozbyłem się podszywa a już jestem posądzany o bycia jakimś "lalkiem"hehehehe :D :D Kto to wymyśla? I po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Władca Lalek to Koke ten leszcz myśli że się wyprze prawdy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SERIO TO KOKE?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strzała koke. Czy kobieta z wachlarzem dała ci przepis na pączki lepsze od twojej mamusi? :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze To koke wpisał ostatnio pod swoją wypowiedzią adres@ i dał go kobiecie z wachlarzem. niech skonczy nawijac te kawalki bo tak sciemnia ze az wodsa z butów sie wylewa. Amstaf.. Wesoły, Władca Lalek , Koke i chój wie ile jeszcze ma tych nicków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koke zarywał do kobiety z wachlarzem, Magdzie dawał muzyczne dedykacje:P:P Każdy go rozpoznał:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×