Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie kupić fajny rower miejski (Kraków)

Polecane posty

Gość gość

Cześć. Chciałabym kupić sobie wygodny i ładny rower do jazdy po mieście. Zamierzam wziąć kredyt gotówkowy z Millennium (http://gotowkowe-kredyty.pl/kredyt-gotowkowy-bank-millennium/) na remont w mieszkaniu i powinno mi zostać jeszcze ok. tysiąca zł i chciałabym za te pieniążki kupić właśnie rower. Myślicie, że tyle wystarczy? Jeśli będzie w dobrym stanie to może być nawet używany. Gdzie w Krakowie można kupić taki rower?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pier/dole, jak ja cię nienawidzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Najbardziej w Krakowie polecam sklep i serwis rowerowo-narciarski www.revor.pl . Wywiązują się z obowiązków terminowo. Nie poprawiasz po nich. Istnieje opcja ekspresowego serwisu w razie potrzeby. W sklepie internetowym mnóstwo wyprzedaży. Chłopaki posiadają dwadzieścia dwa lata doświadczenia w naprawie rowerów. Nawet zawodowcy do nich chodzą. Trudno naprawdę o lepszą alternatywę jakościową. Pozdrawiam i mam nadzieję, że skorzystasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też marzę o pięknym rowerze miejskim - typowej damce z koszyczkiem na zakupy. Również rozglądałam się w internecie i znalazłam super stronkę z porządnymi rowerami. Zobacz sobie teraz ofertę na http://www.rowerymerida.pl bo mają bardzo duży wybór rowerów i są świetnie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bendek_P
Sprawną obsługę mają w sklepie na stronie www.domenasportowa.pl . Zamawiałem od nich rower wyczynowy, dokładnie chodziło o BMX Haro i udało się w miarę mało zapłacić, o ile w przypadku tego typu rowerów w ogóle możemy mówić, że cokolwiek jest tanie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość333
Jestem fanem składania rowerów dla dobrych znajomych i sam trochę się ścigam. Już od dawna wiem, że www.virtualbike.pl jest najtańszy na rynku, a jednocześnie dostaniesz tam pełne doradztwo techniczne. Czasami konsultuje z nimi trudniejsze problemy i zawsze znajdują odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdalll
Rowery i części do rowerów wysokiej jakości są na stronie www.flowerbike.pl . Zamawiam od nich dość często. Mają duży wybór rowerów, ale też właśnie poszczególnych elementów i akcesoriów. Choćby kask, czy elektronikę można tu sobie też dokupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terree
Jakbym miał polecać jakiś sklep z rowerami to na stronie www.nowakolekcjarowerow.pl jest na czym oko zawiesić, że tak powiem. Fajne miejskie Grand-y, do tego Kross-y w teren, cenię te marki akurat bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stacjonarny rower jest okey, ale wolę spędzić czas na dworze. Rower jest świetnym pomysłem na aktywność fizyczną. Nie tylko zgubić można zbędne kilogamy ale również, nasza sylwetka się poprawi i oczywiście ten czas spędzany na świeżym powietrzu. Ja lubię jezdzić na rowerze :D Swój świetny rower kupiłam na stronie allinside.pl, bardzo dobry do jazdy, nie jest zbyt masywny a dodatkowo za niską cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vin_
Podoba mi się serwis www.gdzieobejrze.pl, brakowało takiego miejsca w sieci. Można sobie tutaj sprawdzić, które sklepy stacjonarne w okolicy oferują konkretne produkty. Chociażby ja szukałem tak roweru. System jest tak pomyślany, że bazuje na naszej lokalizacji, czyli wyszukuje te sklepy, które są najbliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki rower miejski można po prostu kupić jakoś tak lokalnie w takim serwisie ogłoszeniowym jak po prostu OLX. pl i no wiecie będzie to zdecydowanie korzystne dla każdej osoby co ma mało czasu - tutaj jest prosto szukasz roweru ciekawego wybierasz numer i sobie dzwonisz do tego prywatnego sprzedawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez Internet można zamówić porządne rowery np. w www.activsport.eu/ mają tam takie marki jak np. Romet, Giant, bardzo fajne modele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znasz sklep Bikershop? Mają dobre marki rowerów, szybka wysyłka, zero formalności tak naprawdę . Opisy rzetelne no i można zadzwonić czy napisać i doradza na spokojnie. www.bikershop.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w media expert jest jakas wieksza wyprzedaż rowerów i skuterów. Tyle że w sklepie online pare modeli jest juz niedostępnych, wiec mozliwe ze bedziesz musiala sie przejsc do stacjonarnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagart
Witam. Ja mogę zarekomendować sklep http://rowertour.com. Sam brałem od nich nie raz części rowerowe. Najpierw przerzutki, potem siodełko i okulary, no i kask. Mają naprawdę wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdvee
Rower w Krakowie to tylko w centrum Revor.pl. Zainwestowałem u nich w rower Giant MTB 27.5. Wcześniej śmigałem składakiem do pracy. Wydałem niecałe 1800 złotych, a dostałem wsparcie serwisowe, dopasowanie wszystkich elementów roweru pode mnie, propozycję rabatu na odzież i jeszcze odbyłem dłuższą jazdę próbną na życzenie. Nie sprzedają syfu, tego jestem pewien. Wszyscy moi znajomi tam serwisują rowery i narty. Z tego, co pamiętam też jest dział dla fanów sportów zimowych. Moim zdaniem lepszego polecenia nie dostaniesz w Krakowie. Mają kilka salonów i ze względu na skalę działalności na pewno nie przepłacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na internecie można poszukać rowerów Galaxy, mają bardzo ładne miejskie serie, i to nie w jakichś strasznych cenach, a jakościowo wypadają bardzo dobrze, i mają porządny osprzęt jeżeli chodzi o przerzutki, hamulce. mój rowerek jeszcze śmiga ze mną, chociaż temperatury oj, coraz niższe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo przypadł do gustu ten miejski styl jaki ma rower http://skuteryniepolomice.pl/city/121-cameo-3 poza wygodnym siodełkiem bardzo łatwo się go prowadzi, jestem zakochana w tym rowerze, urzekł mnie w nim też kolor, czerwony rzuca się w oczy więc też jest bezpieczniej na drogach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumballee
Wymieniałem w rowerze kierownicę, ramę, cały układ hamulcowy i system przerzutek w krakowskim serwisie Revor.pl. Praca zrobiona szybko, dostałem niezbędne informacje, co i jak zostało przerobione. Uwzględnili moje życzenia dotyczące doboru części zamiennych. Tylko oryginalne elementy. Robią wszystko z rowerem i na pewno wiedzą, co się sprawdzi w długich trasach. Ja od siebie polecam, bo nie popełniają błędów, a i z wyceną dogadasz się indywidualnie przy większym zleceniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marines555
Jeżeli rower to tylko na www.rowereo.pl Sklep jest oficjalnym partnerem marki GT a obsługa zna się na rzeczy! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatulka
A ja polecam np. Media Expert. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że oni mają asortyment sportowy ;-). Świetne są tam rowery Indiany na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może w łaśnie w internecie lepiej? juz się przekonałam że w necie jest o wiele taniej. Mam taki ulubiony sklep sportowy , gdzie mają dobre rowery . Zobacz sobie w Bikershop http://www.bikershop.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kebarel
Masz serwis - http://dotsport.pl/serwis-rowerowy-krakow wraz ze sklepem i tam powinni wam stosownie doradzić. Tak naprawdę kwestia taka, jakie macie dokładnie potrzeby, czego szukacie, co jest do wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×