Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie kupić fajny rower miejski (Kraków)

Polecane posty

Gość gość
Ja natomiast kupiłam swój w Holandii, mam siostrę, która mieszka tam od lat więc było mi łatwiej, a jeśli o Kraków chodzi to może spr CH, na pewno jakieś promocję się znajdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Was to zaskoczy, ale ja swój kupiłam w sklepie z akcesoriami samochodowymi. Sprawdźce na http://vw-sklep.pl Ja jestem mega zadowolona ze swojego roweru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kodi_Nodi
ja polecam media expert, bo w sieciowkach to wiadomo, ze w kazdej taka sama jakosc i ten sam towar ;) plus masz gwarancje, ubezpieczenie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kodi_nodi
aha, no i wyprzedaze teraz tam sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam sobie wreszcie niedawno swój wymarzony rower w www.roweryrolki.pl. Długo się z tym nosiłam bo wiecznie były jakieś inne wydatki. Zawsze chciałam mieć taki typowo miejski z koszykiem i wybrałam Cossack G-Classic. Ładny, zgrabny a koszyk z możliwością odpinania. Jeżeli chodzi o kolor to jest czarny bo jak dla mnie taki rower miejski np. w pastelach wygląda jakoś tak infantylnie. Oczywiście bez obrazy dla nikogo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaminka_
chyba media expert to najsensowniejsza opcja, maja tam rowery Indiany, z ktorych jeden egzemplarz sama posiadam i bardzo sobie chwale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci zajrzeć do rowerowego sklepu internetowego www.rowermot.pl. Mają dobre ceny, spory wybór i potrafią świetnie doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka_jak_jezowska
ja akurat wygralam w ankiecie media expert 750 ziko, wiec swoj rower kupilam ("dostalam") tam. i z czystym sercem moge polecic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam sklep z rowerami górskimi rowmix w Krakowie. Polecam głównie takie marki jak: specialized (drogie, ale świetne) , giant, merida, unibike. Super serwis i duzy wybór rowerów. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacektomek65
Polecam serdecznie super serwis i duży wybór rowerów specialized giant merida unibike Świetne ceny a jakość roweru niesamowita normalnie nie zniszczalne . Sam posiadam specialized i jestem zachwycony to taki mercedes pośród rowerów . Zerknij tutaj rowmix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie! W Rowmix jest ogromny wybór także na pewno każdy znajdzie coś dla siebie (specialized, giant, merida,unibike). No i do tego mają super serwis. Osobiście jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutka9999999
znam najlepszy serwis rowerowy właśnie w Krakowie. Nazywa się rowmix . Maja profesjonalne rowery górskie w korzystnych cenach na prawdę godne polecenia. Mają tam rowery różnych firm od giant po merida oraz unibike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam sklep z rowerami Remix Kraków,gdzie jest fantastyczny wybór dobrych rowerów i jest także serwis rowerowy w ofercie są rowery Gigant,Unibike,te są najbardziej interesujące według mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam dużego doświadczenia w kwestii rowerów ale codziennie mijam sklep na Kościuszki 65. Znajoma tam kupiła Cossacka Amsterdama i sobie chwali. Mają też stronę internetową www.biker-hous.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukajcie ofert w internecie a na pewno znajdziecie coś w atrakcyjnej cenie i dobrym stanie. Na Waszym miejscu, sprawdziłabym ofertę strony http://sprzedajemy.pl/krakow/sport-i-wypoczynek/rowery-i-akcesoria/rowery i spróbowali znaleźć odpowiadające Waszym wymogom ogłoszenie. Można tam znaleźć wszystko, co tylko się chce i nie płacić za nie majątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłem taki w Tesco https://www.tesco.pl/promocje/rowery/rower-ctb-26-damski-3-biegowy-crown-2446 Bardzo lekko się pedałuje siedzenie na sprężynach, a i biegi w piaście w sam raz, biegi się przekręca, manetki fajnie wyprofilowane bardzo wygodny, można jeździć nie męcząc się pedałowaniem. Zanim kupisz sprawdź zakręć kolo czy nie ósemkuje czy nie uderzony był w transporcie. Polecam, Fajny w tym stylu był w www.go-sport.pl/ ale cena jeszcze raz wyższa jak cie stać to zajrzyj tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kredyt na rower?? Nie no, bez przesady, teraz już nie są tak drogie jak parę lat temu;) Zobacz sobie rowery u nich www.saveno.pl , maja dobre ceny, ja jeżdżę właśnie na rowerku od nich, mają produkty rozprowadzone po całej Polsce godne polecenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlankaPost
Zajrzyj na https://clixs.pl serwis ogłoszeniowy na którym możesz zarówno kupić rower jak i sprzedać coś swojego nie tylko rower ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereskamapieska
ja kupowalam na raty w media expert ;) maja fajne okazje i polskie rowery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam fajne rowery na www.roweryrolki.pl Mają swoją siedzibę w Krakowie ale można robić u nich też zakupy przez Internet. Kupiłam u nich rower i spisuje się on świetnie. Polecam wam ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reszo
polecam odwiedzić Ci stronę sklepu DomenaSportowa.pl i tam przejrzec ofertę rowerów miejskich razem z żoną u nich zamówiliśmy i jesteśmy zadowoleni dobra cena, szybka dostawa a to najwazniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekkatow
kupiłem żonie i sobie dwa rowery za ok. 4000zł i musze powiedziec ze rewelacja.. domenasportowa.pl ma bardzo dobre rowery, myslalem ze bede musial walczyc ze sklepami gdzie cena jest ogromna w stosunku do slabej jakosci.. na szczescie kupilem tam i od ponad 3 miesiecy jestesmy zadowoleni z codziennej jazdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinWoreL
giant jest dobra firma z rowerami, kupilem sobie i zonie na domenasportowa.pl na niedzielne popołudnia ;) swietna sprawa, jakosc wykonania bardzo dobra a cena korzystna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88kalina88
zerknij do media expert, maja spoko polskie rowery, sama dysponuje jednym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrtynkax
mediaexpert mysle ze raczej rtv agd mozna kupic, rower lepiej w sportowych sklepach, ogolnie z krakowa nie jestem ale jesli moge cos dorzucic od siebie to na domenasportowa.pl jest sporo sprzetu sportowego i rowerów, mysle ze znajdzie sie cos fajnego a ceny sa dobre w porownaniu do innych sklepow, bralam odziez termoaktywna i na pewno kupie cos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pobliżu Krakowa jest fajny sklep www.autobike.com.pl mają tam duży wybór rowerów miejskich, trekkingowych i innych polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadnychzmartwien
Ja osobiście polecam Rometa, ja kupiłem na raty i sobie chwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×