Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izka1998

Walentynki czy Dzień kobiet

Polecane posty

Gość gość
A ja bym wolał twoją p**de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IZka jestes bardzo ladna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedno i drugie. Miłych gestów nigdy nie jest za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raport abuse
Jedno i drugie głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raport abuse
Dlatego że: Walentynki jako święto zakochanych są zupełnie nie a propos o tej porze roku, to jeszcze nie jest wiosna. W Polsce wygląda to sztucznie i na siłę. Zrobiono z tego kolejne wręcz obowiązkowe i komercyjne święto, które oczywiście wymaga oprawy, którą należy kupić. Ludzie małpiego rozumu dostają, żeby coś w ten dzień zorganizować, bo tak wypada. Dzień kobiet, to już dość stary idiotyzm, który jest jednoznacznie ideologiczny. Śmierdzi to komunizmem i śmiesznością, absurdem komunizmu. Też wypada składać życzenia, bo wypada, bo jakieś nawiedzone idiotki razem z cwanymi politykierami zrobili sobie "świętko", żeby im włókniarki, biuralistki, pracownice handlu czuły się dowartościowane, tylko dlatego, że przypadkiem są kobietami. Teraz dorabia się do tego, te wszystkie bzdury "równościowe", czyli dalej ideologia i śmieszność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dzień kobiet bo jest ogólny i każda pani świętuję a walentynki tylko zakochani wiec jak ktoś jest samotny to przykro mu że nie ma bliskiej osoby. Dzień kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deolsin
Dzien kobiet! Dlaczego? Bo mozna sie wykazac i pokazac jak zalezy Tobie na TWOJEJ kobiecie, a nie jakies tam rozowe serca czy cos. Tutaj zobaczcie co mozna kupic swojej lubej http://www.skapiec.pl/site/doc/200/1/420/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttomek22
Izka1998 dziś Już coraz bliżej dzień kobiet x I co z tego gówniaro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=w3p-iuXWDXE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tegoroczny dzień kobiet będzie wyjątkowy :) Bo mój ukochany właśnie podarował mi w prezencie pakiet na wyjazd do Grand Lubicza w Ustce: http://www.grandlubicz.pl/. Słyszałam sporo o tym hotelu, wiem że jest bardzo dobry, no i mają rewelacyjne spa,a to jest punkt główny programu wyjazdu na dzień kobiet :D Już zacieram ręce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×