Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Pomożecie nauczyć moją mamę mówić od nowa.

Polecane posty

Gość gość

https://zrzutka.pl/pomozecie-nauczyc-moja-mame-mowic-od-nowa Kochani oto moja ukochana Mama. Pod koniec lutego 2014 roku przeszła rozległy lewostronny udar mózgu, wtórnie ukrwotoczniony. Z powodu komplikacji po podaniu dożylnej trombolizy była operowana w trybie pilnym celem ratowania jej życia i utrzymywana w śpiące farmakologicznej, w której była prawie miesiąc, dwa razy mamusię reanimowali z powodu zapaści , ponieważ nie mogli jej wybudzić, dopiero w trzeciej próbie się to udało. Moja Mama dostała drugie życie. Następnie przez kilka miesięcy przebywała w szpitalach. Aktualnie jest już po operacji uzupełniena kości czaszki, którą straciła przy operacji ratującej jej życie. Teraz przebywa już z nami w domu. W dalszym ciągu utrzymuje się niedowład połowiczny prawostronny oraz afazja. Stan zdrowia mojej Mamy wymaga intensywnej rehabilitacji, która przynosi poprawę jej stanu zdrowia - ( wymawia już kilkanaście słów, potrafi z pomocą trójnoga poruszać się po mieszkaniu). Rehabilitacja i nauka mowy z logopedą jest jednak długotrwała i kosztowna. Mama moja jest młodą osobą i za wszelką cenę chciałaby wrócić do pełnej sprawności i ponownie zacząć pracę, która dawała jej dużo satysfakcji. Jest energiczną osobą, pełną pomysłów na życie. Chciałabym, jak najszybciej aby Mamusia wróciła do pełnej sprawności, aktywności i móc wreszcie porozmawiać z moją ukochaną Mamą. Niestety koszty leczenia, leków, rehabilitacji i logopedy znacznie przekraczają możliwości finansowe moich rodziców, a w rehabilitacji liczy się czas. To co Mamusia osiągnę przez najblisze miesiące będzie rzutować na jej stan w przyszłości. Na co zebram pieniądze: Na 10 miesięcy intensywnej rehabilitacji i logopedy dla mojej Mamusi 1. Rehabilitacja, logopeda, masaż - koszt miesięczny wynosi około 6.000 zł. x 10 m-c = 60.000 zł. Proszę Was o pomoc dla mojej Mamusi ! Klaudia Piszczorowicz - 11 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×