Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sądy rodzinne w Polsce nie sądziłam,że takie dno

Polecane posty

Gość MAGILLA
Dno jaka korupcja wiem bo mam dowody ale czestochowska prokuratura odmowila wszczecia sledztwa tu na zwirki i wigory robia co chca odnsza sie jak do bandyty chcieli mnie wyslac na terapie celem wyeliminowania agresji bez przyczyny jest tam taka stara k***a ktora robi co jej sie podoba teraz pomawia obywatela ze zastrasza dziecko i pomawia ze ma sprawe w prokuraturze ktorej nie ma bandyta p********a i to jest nasza j****a polska 11 lat dziecko juz nazywa ich zlodziejami bo biegla zmuszala go do wejscia do gabinetu przymusowo gdzie siedziala matka alkocholiczka pijaca wiele lat te j****e polaczki za garsc srebrnikow nawet dzieci wykoncza mam dowody uciekam z tej j*****j podlej krainy i publikuje wszystko za granica to k***y sadowe bandyci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kazdym normalnym kraju te s*******ny byly by juz s****wem ludzie by zrobili porzadek z tytmi k*****i sadowymi a tu mozna robic co sie chce tylko uciekac z tej padaki. Falszuja opinie psychologiczne zwracaja sie do rodzicow jak do bandytow sami prowokuja ludzi k***y sadowe czestochowskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGILLA
Bo Sad i Rzad nie sa Polskie dlatego dno tkwimy w gownie bo po 2 wojnie jestesmy kolonia chodowana na export a ci co zostali przez antypolskich bydlakow maja byc zniszczeni to jest cala prawda kolonia polska majaca w paszportach tyrajacych pradziadow i znow od 0 musimy zaczynac zniszczyli wyprzedali prace naszych przodkow i nas antypolskie xenofobiczne bydlaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ex maz placi na dziecko 1500 ,mamy 2 synow,pracuje w Polsce,sad zasadzil w Polsce,wiec nie pisz bajek,ze sedzia tak powiedzial bo to zwykla bzdura.Znam wiele matek ktora maja zsadzone alimnenty w kwocie ponad 1000 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGILLA
Dzieja sie cyrki matki k***y i alkocholiczki z marskoscia watroby sa lepiej traktowane caly czas chodzi o to zeby meszczyzni nie byli meszczyznami sady jak rzad nie sa Polskie najgorsza matka bedzie lepsza jak najlepszy ojciec ma nie byc chlopiec meszczyzna tylko pedalem tak jak mlodzi niemcy o to chodzi destabilizacja trwa moze Polacy obudza sie ze snu i odbiora co nasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale klamstwo. Ja mam zasadzone 1400zl, byly maz w Anglii siedzi i dobrze zarabia. Rozprawa rozwodowa 20 min. Maz cos tam gadal, ze za duzo, ale jak sedzia zobaczyl jego zarobki to tylko mu powiedzial, zeby sie nie ponizal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego kłamstwo? Wierzę, że sędzia tak powiedział. To, że inny zasądził wysokie alimenty, nie znaczy, że wszyscy maja takie samo zdanie. Poczytajcie tematy na rozwodnikach, to zobaczycie, jak żenujące są niektóre uwagi sędziów np. przy podwyżce na 500 zł twierdzi, że matka tez chce z tych pieniędzy skorzystać. A gnój zarabia kilkanaście razy tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGILLA
Malo tego sad dal czesc wladzy matce alkocholiczce pijacej wiele lat z marskoscia watroby i obciazyl mnie kosztami 1600zl tak dzialaja sadowe kurwy z Czestochowy sam wychowuje syna zniszczyc niech placi uwaga na Urszule T ANTPOLSKI STRECZYCIEL Z SADU RODZINNEGO NA ZWIRKI I WIGORY marzyła mi WIELKA POLSKA. a jest WIELKIE GOWNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGILLA
Tyle zostalo z ciezkiej pracy naszych przodkow jestesmy niszczeni i zniszcza nas spoleczenstwo rozpili zniszczyli i wyniszczaja rodziny tak dzialaja od lat nam pozostalo forum smutna prawda możemy popisac nic wiecej smutna prawda o naszej walce z banda streczycieli to zamiast oni bedom cierpiec niewinni ludzie i ich dzieci banda antypolskich bydlakow pracujemy ciezko na ich emerytury a oni niszcza POLSKE i POLAKOW to nie sa POLACY streczyciele k***y i zlodzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy szanowne mamusie placa tatusiom alimenty na dziecko na czas gdy np dziecko spedza weekend u taty? Tylko by sie chcialo brac. To moze jak mamusi dziecko tak przeszkadA ze az trzeba jej doplacac extra to niech da dziecko ojcu a sama do roboty i alimenty ojcu placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magilla nie zesraj sie z tego żalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma chłopak wytrwałość, ile miesięcy już tutaj zagląda i dopisuje dalsze przemyślenia... tylko co nowsze, to jakieś takie bardziej wariackie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGILLA
UWAGA! feministki w sadzie w Czestochowie na Zwirki i Wigory skandal szafownie wyrokami bezprawie i bandyctwo w togach matki alkocholiczki zwytodniale maja wieksze prawa niz normalny ojciec skandal jebac sadowe kurwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGILLA
Nawet pisze wprost na dobry tata.pl ze Sądy Rodzinne w Polsce to największa organizacja przestępcza niszcząca Polskie rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGILLA
Nasi przodkowie wycieli by te Polskojezyczne nowotwory w pien trzeba uciekac z RZECZY POSPOLITEJ :) bo fakt walczymy ale ze soba:) i ta rzecz zmienila wlasciciela a jak bedzie ten naród wiekszoscia to was wytepi w pien juz to robia do 2012 mieli dac unii 6mln ludzi wierzycie ze uciekly 3mln :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dno rozbic zniszczyc rodzine a ten rodzic co wychowuje obciazyc go kosztami tak jak mnie 1100zl za opinie psychologiczne ktorych nie chcialem plus advokat 5000zl pomoc panstwa trwa do ostatniego POLAKA:) sprzedawac mieszkania i uciekac bo latwo sami sie niszczymy musimy sie rozjechac wszedzie byle nie w POLSCE tacy jestesmy aaaccchhhhaaa i dozywotni kurator d;la ojcow POLACY TO BYDLACY NIC NIE WARCI od napoleona w gore bylo juz kiedy mowione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PW1939
hazarsko-zydowska kasta bydlaków w togach czyli najwiekszej organizacji przestepczej w kraju no coz szkoda tych dzieci i znieczulicy przepitych rodzicow zj****y narod i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zydomasoneria nie dno maja rozj***c Polske i dobrze jedyna szansa na to ze islam to naprawi nie ma juz innego wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOI
zydowsko hazarska kasta niszczaca narod polski dla interesow zydowskich zeby przejac polske ale wiekszosc goi jest za glupia by wiedziec co to talmud czy protokoly medrcow syjonu i tak ta polska wygalada zydowscy niezawisli sedziowie ta jasne nie mozna im nic zrobic bo chroni ich immunited zniszcza polske wydoja do konce krecoc pejsami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mężczyzną i jestem akurat po sprawie rozwodowej. Oczywiście przegrałem, mimo, że przeżyłem z dziwką i pasożytem wieeele lat. Rację miał adwokat informując mnie, że w Polsce sprawę wygrywa nie ten, kto szczerze przedstawia sytuację lecz ten kto kłamie bez ograniczeń i ponoszenia konsekwencji. Polskie prawo nie ma nic wspólnego z sprawiedliwością a odzwierciedla poglądy sędziów. Przeczytałem uzasadnienie wyroku na piśmie - dobry uczeń czwartej klasy podstawówki pisze lepsze i sensowniejsze wypracowania z Polskiego.TRAGEDIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HUSARZ
Hazarzy Syjonisci maja zniszczyc meszczyzn z kobiet zrobic d***** i sie plan udal. Coraz ciekawiej sie tu robi jak w PALESTYNIE co przyniesie najblizszy czas jedno jest pewne pelno PASOZYDOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGILLA
Tak nas moze d***** i zniszczycie a z nami wasze dzieci bo macie zasiana kupe w glowie i syjonistyczne bagno islam wam da prawa jakich nieznalyscie i to nie bedzie jak na wakacjach w cieplych krajach gdzie na chwile sie dalo d**y bo glupia c**a nie wychowa meszczyzny i o to tym masonom ( syjonistom ) chodzi zniszczyc te POLSKE a oni sie smieja puszczajac w tv propagande i tak dokonuje sie ostatni rozbior POLSKI dzieki w sumie pustym gojom dramat jaka jest jednosc POLAKAOW i to juz koniec podzieleni rozbici az przypomina sie piosenka sleboda puste goje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikka78
Sama spotkałam się z tym jak one źle działają, ale na szczęście przy sprawie rozwodowej towarzyszyła mi pani adwokat Wioletta Szewczak i rozwod przebiegl szybko i sprawnie. Pani Wioletta była nie tylko adwokatem, który się zna na swojej pracy, ale tez wsparciem w tej trudnej chwili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drzewko5
Mnie pobił mąż, biegły sądowy, od lat mnie bił, gdy sprawa toczyła się w sądzie to umorzono sprawę, bo lipna opinia psycholog, gdzie napisała o niewiarygodności ofiary, obaliła sprawę. Nie zastosowano wariografu ani innych metod czy ofiara kłamie bo po co. Uwalono sprawę przez przekupną psycholog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarcho
Mnie wyznaczono alimenty w Sądzie Okręgowym w Katowicach.Sędzina wiedząc ze zawsze pobieram pensję 1-go dnia miesiąca zwróciła się do mojego zakładu pracy o zaświadczenie o dochodach od 01.03.np 2010 r do dnia 01.03.2011 r. Czyli 13 wpływów następnie podzieliła na 12 miesięcy. Żadne wyjaśnienia dla sędziny nie zmieniły wysokości alimentów ,chyba było to za trudne do zrozumienia. Natomiast w Sosnowcu w Sądzie na Kaliskiej moja była żona dała do Sądu zaświadczenie od 1 kwietnia danego roku do lutego następnego roku. W tym przypadku rok miał 11 miesięcy bo trzeba było ukryć dochody z marca bo w marcu oprócz pensji płacili w Skarbowym trzynastą pensję. To jest ta tzw niezawisłość Sądowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego, że matka chce więcej. Znam takie co mają trójkę dzieci z różnymi facetami, aby tylko dostawać alimenty i d**y nie ruszać do pracy. Jeszcze wielce są pokrzywdzone i dostają z MOPS dodatkowe świadczenia. A gdy dziecko nie przynosi zysków to wypieprza je z domu bo ukończyło 18lat i się nie uczy. Uczciwość musi być obopólna, a nie tylko patrzenie na sprawę z jednej strony. Druga sprawa g****o taką matkę powinno obchodzić ile ma jej teraz były. Zauważyłem, że alimenty w większości przypadków nie są przeznaczone dla tego biednego dziecka tylko dla mamuśki co puszcza się z nowymi frajerami za wódeczkę i papieroski. Moim zdaniem w Polsce jest jeden podstawowy błąd alimenty są zasądzane w pieniądzach. Powinny być przyznawane w naturze tzn. zamiast pieniędzy dziecko powinno dostawać ubrania, sprzęty i żywność i na tym by się skończyła korupcja lekarstwa itp. I wówczas to by była jako taka sprawiedliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpacz999
Oczywiście, ze w Polsce Sądy rodzinne to tragedia...Mój przypadek dość żałosny ale prawdziwy. Mieszkałem z dziewczyną i jej dzieckiem z pierwszego związku. Zaszła w ciąże ze mną...Tydzień przed porodem wyprowadziła się jak się później okazało zamieszkała z tym pierwszy facetem...Byłem w 100% pewny, że mam z nią dziecko jednak jak się dowiedziałem 2 tyg po porodzie nie podała mnie w USC jako ojca dziecka a wymyśliła sobie imię jakieś...bez wahania wniosłem sprawę do sądu o ustalenie ojcostwa zgodnie z zameldowaniem dziecka...Sąd przeciągał 1 miesiąc...2miesiąc...3miesiąc....aż nagle dostałem pozew o ustalenie ojcostwa od niej w Mieście w którym mieszkam :O - czyli ona schowana tez tu mieszkała...nawypisywała bzdur kłamstw mniejsza...wymysiła ile zarabiam(kwota z kosmosu której nigdy na oczy nie widziałem:O) Sąd nie weryfikując tego przywalił mi ,,zabezpieczenie alimentacyjne'' i niech zdycha...łaskawie po 3 miesiącach Sąd z mojego pozwu przeniósł sprawę do miejscowości gdzie mieszkam ale uzasadnienie było, iż sprawa będzie toczyć się z jej powództwa - żart ? od pół roku człowiek walczy o dziecko a tu heca :) Sprawa to kompletna parodia - weszliśmy na sale a sędzia: Pani złożyła pozew o ustalenie Pan widzę też gdzieś na jakąś wioskę złożył pozew wcześniej (Makabra) czyli rozumiem to wasze dziecko ustalamy i kończymy... Sądu nie interesowało czemu kobieta nakłamała w szpitalach i urzędach nicc chciał zamknąć sprawę w 2minuty...w momencie kiedy wniosłem o badania DNA z racji, iż w tym momencie dziecko kończyło pół roku ( w ogólę go nie widywałem bo matka zabraniała) Sędzia się oburzyła i naskoczyła na mnie po co panu te badania ? nie mogliśmy zrobić se ich sami ? ( jakim cudem jak mija 6 miesięcy a ja ani razu dziecka nie widzę?) Istniało prawdopodobieństwo kolejnych matactw tej kobiety więc miałem obawy logiczne... Za to, ze Pan chcę więc zostaje Pan obciążony wszystkimi kosztami, proszę czekać na termin badan do widzenia. Kobieta nakłamała w instytucjach, nakłamała w Sądzie - Sąd nic nie spytał czemu Pani tak postąpiła, czemu nie podała ojca dziecka a po 3 miesiącach się Pani przypomniało no tragedia i tak dalej płacę zabezpieczenie, dziecka nie widzę co Sędzia tego nie potrafiła nakazać tej kobiecie, mijają miesiące a terminu badań nie ma...rodzina pomaga mi w płaceniu zabezpieczenia bo już dawno komornik by mi siadł... Najlepszym numerem jest to, iż pracuję w służbach mundurowych i miałem na wezwanie o wykroczenie wcześniej Tą Panią Sędzie która oczywiście zasłoniła się immunitetem :) Reforma Sądu jest potrzebna i to jak najszybciej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczecin Centrum wydział spraw rodzinnych i nieletnich To jest dopiero ciekawostka, wylosowałem tego samego sędziego co parę lat temu, matka dziecka wniosła o 900 zł... i tyle dostała! Zarabiam niecałe 3000 zł netto! Matka ukrywa dochody i wykazuje niewiele ponad 2000zł! a kosztów ma na ponad 4000 zł! - używając matematyki następnie dokładając logikę coś powinno nie pasować :) to jest ciekawostka! Sądy Rodzinne wydają wyroki - co do sprawiedliwości wyroków muszą się jeszcze chyba trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna śmieszna rzecz polega na braku kosztów zakładania spraw prze "pokrzywdzone przez życie matki" Biedna, bez pieniędzy - ona walczy dla dziecka! Nagle pojawia się z pełnomocnikiem który kosztuje minimum 1500 -2500 zł! Osoba pozwana zapłaci za sprawę i jeszcze ryczałt za jej prawnika! BRAWO BRAWAO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×